Nokia N8 fiyat?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
peki bu cihazlar neden Türkiye ye girerken bu kadar fiyat artışı gösteriyor galiba vergi vermekte rekortmeniz :)

cenewar88

cenewar88

Üye
530 euro finlandiyadan geldi

werarce

werarce

Üye
Arkadaşlar burda bir dükkana geldi N8 ve fiyatına 1380tl dedi avrupadan getirtiyor telefonları sanırım n900 baya bi önce 1200 demişti şimdi 950tlye düşmüş

Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
evet burdada var avrupadan gelen ama güven olmuyo orjinalini beklicez sabretcez artık (:

---*sonumut*---

Üye
arkaadaşlar bendaha yeni üye oldum bana yardımcı olabilirmisiniz
:nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono:

--------------- Ekleme ---------------

arkaadaşlar bendaha yeni üye oldum bana yardımcı olabilirmisiniz
:nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono::nono:
bendahayeni üye oldugum icinresim koyamıyorum nasıl koyabilirim

pRime.

pRime.

Üye
Arkadaşlar burda bir dükkana geldi N8 ve fiyatına 1380tl dedi avrupadan getirtiyor telefonları sanırım n900 baya bi önce 1200 demişti şimdi 950tlye düşmüş

Arkadaşlar bu telefonun resmi satış fiyatı en fazla 1200tl olacak, Turkcell ve Nokia aynı şeyi söylüyo daha tartışılcak bişi yok bence...

Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bu telefonun resmi satış fiyatı en fazla 1200tl olacak, Turkcell ve Nokia aynı şeyi söylüyo daha tartışılcak bişi yok bence...
evet sen söyledin zaten söylemeseydin şimdiye galaxy s i almıştım sen 1200 olcak diyince bekleme kararı aldım :)

eerdogan85

eerdogan85

Üye
Sanalreyonum da satışı yapılıyor arkadaşlar. 1200 küsür TL de fiyatı var.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Umarım En fazla 1200 TL olur.

pRime.

pRime.

Üye
Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
Beklemekle en doğrusunu yapmışsın dostum ve emin ol değecek :)

evet bende şuan iyiki vazgeçmişim diyorum ama o gün 1200 tl yazdığını görmesem alıyodum valla :)kesinlikle değecek beklediğime, çok teşekkürler

cenewar88

cenewar88

Üye
1090+ KDV ama... yine benm aldığım fiyata geldi 1 hafta beklesem garantili alacakmışım :(

Esendağlı

Esendağlı

Üye
990 tl tl den alanlar varmış

cenewar88

cenewar88

Üye
işte bu 990 tl işi gerçekse benim paracıklara çok daha fazla yazık olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt