Nokia N8 fiyat?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 fiyat?
arkadaşlar herkes 1200 1300 1500 dedi ama nokia iphone 4 ile aynı fiyat diyende var bilen mesaj atsın.ben 1800 diye duydum az önce umarım yanlış duydum :(

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Kesin fiyatını bilen yokki,herkes tahmin yapıyor.zaten eğer 1200 tl den fazlaya gelirse fazla satamaz.şahsen ben asla almam,alamam.

Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
Kesin fiyatını bilen yokki,herkes tahmin yapıyor.zaten eğer 1200 tl den fazlaya gelirse fazla satamaz.şahsen ben asla almam,alamam.

kesinlikle haklısın Türkiye de satamaz 1200 den fazla olursa samsung yada iphone yönelecektir herkes tahminimce

pcwolf

pcwolf

Üye
1700 felan olursa N8 buraya hiç gelmesin daha iyi.

devilmy

devilmy

Üye
1800yl uff kalsın o zaman hıç glmesın dısardan alırım dha ucuz olur:)

hemicudatr

Üye
13 ekim 2010 da aldım (3 gün önce) almanya'dan 480 euro'ya

rbaa

rbaa

Üye
ben su anda rusyadayim burda iphone 1450 e alinirken
n8 in satis fiyati 970 lira

FeeLz

Üye
Türkiye de tahmini fiyat; 1200 yada 1150 TL (Kendi düşüncem) Nasıl oluyor derseniz, rekabet olduğu için nokia N8'in fiyatını düşürücektir diye düşünüyorum.

Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
kısa bi zaman kaldı göreceğiz nokianın hamlelerini.

damat_ferit_11

damat_ferit_11

Üye
Arkadaşlar bu n8'in fiyatı hala belli değil,dün eskişehir'de doktorlar cad.'deki nokiashop'a n8'in için önsipariş verdim,yetkililer bile bir fiyat söylemiyorlar,onlar bile bilmiyor,
benim limit 1500 tl,üstü olursa alamam,

SilentOne

SilentOne

Üye
tahmini 1200 den yukarı olmaz

Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
evet 1200 ve 1350 arası dedi çoğunluk

pRime.

pRime.

Üye
Arkadaşlar bomba haber! Nokia'da çalışan bir arkadaşımla konuştum, telefon 1-1buçuk ay içinde Türkiye de resmi olarak satışa sunulacak ve fiyatı da 1000tl civarında olacakmış! (en fazla 1200tl) Bir Turkcell bayiine de sordum ve aynı sekilde 1000tl civarında olcak dediler. Telefon Turkcell'de kontratsız olarak satısa sunulacak. Bilginize. :)

Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bomba haber! Nokia'da çalışan bir arkadaşımla konuştum, telefon 1-1buçuk ay içinde Türkiye de resmi olarak satışa sunulacak ve fiyatı da 1000tl civarında olacakmış! (en fazla 1200tl) Bir Turkcell bayiine de sordum ve aynı sekilde 1000tl civarında olcak dediler. Telefon Turkcell'de kontratsız olarak satısa sunulacak. Bilginize. :)

inşallah dediğin gibi olur aylardır bekliyoruz . belli olmaz şimdi nokia bu gider basar 1700 ü neyse biraz içimi rahatlattın kardes saolasın bekliyoruz daha 1 ay varmış off off :) ama 1 ay süreceğini sanmyorum çünkü burda Nokia N8 e az kaldı diye kapılara asılmış N8 resimleri. sordum neden astınız talep yüksek herkes sürekli soruyor bizde bilgilendirmek amaçlı yapıyoruz dediler.tabiki bu az kaldı 1 haftada olabilir 2 ayda

pRime.

pRime.

Üye
inşallah dediğin gibi olur aylardır bekliyoruz . belli olmaz şimdi nokia bu gider basar 1700 ü neyse biraz içimi rahatlattın kardes saolasın bekliyoruz daha 1 ay varmış off off :) ama 1 ay süreceğini sanmyorum çünkü burda Nokia N8 e az kaldı diye kapılara asılmış N8 resimleri. sordum neden astınız talep yüksek herkes sürekli soruyor bizde bilgilendirmek amaçlı yapıyoruz dediler.tabiki bu az kaldı 1 haftada olabilir 2 ayda

Valla dostum için rahat olsun Turkcell de ve Nokia da kime sorduysam aynı cevapları alıyorum en fazla 1200tl olacak. Sorduğum kişiler bile heyecanla anlattılar bana kaç tlye geleceğini.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
İnşallah 1000 TL yi geçmez.geçerse almam zor.
Zaten geçerse de c7 alırım odaçok hoşuma gitti

Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
Valla dostum için rahat olsun Turkcell de ve Nokia da kime sorduysam aynı cevapları alıyorum en fazla 1200tl olacak. Sorduğum kişiler bile heyecanla anlattılar bana kaç tlye geleceğini.
eyvallah kardesim artık içim rahat bekleyebilirim saolasın :)

--------------- Ekleme ---------------

İnşallah 1000 TL yi geçmez.geçerse almam zor.
Zaten geçerse de c7 alırım odaçok hoşuma gitti
evethaklısın ama nokia C7 hakkında kesin bi tarih yok(ama çok şık bi telefon olmuş :) ) Türkiye için. 2011 i bulabilir ama N8 büyük ihtimal 1 kasımdan sonra giriş yapacak :)

simaros

simaros

Üye
en az bir yıl sonra alablirim n8 i

damat_ferit_11

damat_ferit_11

Üye
Bu iyi haber:)
sağolasın!
1000 tl olursa 2 tane alırım,tepe tepe kullanırım!
İçim rahatladı yaw!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt