Nokia N8 Ekran Görüntüleri (Kendime aittir)!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 Ekran Görüntüleri (Kendime aittir)!

• Beğen
Tepkiler: pRime., punqermojo, damat_ferit_11 ve 7 diğerleri

Crescent-23

Crescent-23

Üye
bende gözükmedi resimler

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
eee hayırlı olsun güzelmiş kısmet bize c6 01 de güzel arasında kaldım şimdi n8 önde tabi

fedata

fedata

Üye
wayy hacı abi süper ya saolasın hayırlı ve uğurlu olsun..videolarda sıkıntı yaşadın mı..ha birde demiştin ya hafıza yetersiz sorunu ile karşılaştm,ne olduda karşılaştın..

ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi
wayy hacı abi süper ya saolasın hayırlı ve uğurlu olsun..videolarda sıkıntı yaşadın mı..ha birde demiştin ya hafıza yetersiz sorunu ile karşılaştm,ne olduda karşılaştın..

Ayni anda pyon programlar vs vs acip site site dolasiyordum, hafiza yetersiz hatasi almaya calisiyordum... Alamamistim.

Taa ki w.w.w.yenimuzukdinle.c.o.m a baglanmaya calisincaya kadar.

O sitede ne varsa, telefonu yeniden baslatarak baglanmaya calistigimda bile ilk seferde hafiza yetersiz uyarisi veriyor, browser'i kapatip yeniden acinca surf yapmaya devam edebiliyorsun sitede.

Bu site haricinde hicbir sitede boyle bir uyari alamadim, telefona yuklendigim halde.

fedata

fedata

Üye
Ayni anda pyon programlar vs vs acip site site dolasiyordum, hafiza yetersiz hatasi almaya calisiyordum... Alamamistim.

Taa ki w.w.w.yenimuzukdinle.c.o.m a baglanmaya calisincaya kadar.

O sitede ne varsa, telefonu yeniden baslatarak baglanmaya calistigimda bile ilk seferde hafiza yetersiz uyarisi veriyor, browser'i kapatip yeniden acinca surf yapmaya devam edebiliyorsun sitede.

Bu site haricinde hicbir sitede boyle bir uyari alamadim, telefona yuklendigim halde.
çok yardımcı oluyosun bize gerçekten Allah razı olsun hacı senden..saol.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler özgür,bizler burada hala bekliyoruz.Allah tan sen varsında en doğru bilgileri direk kullanıcısından alabiliyoruz,sağol

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
:) eet ya aklımızdaki sorular çözülüyor teşekkürler

HackerCelik

HackerCelik

Üye
hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim:)

SilentOne

SilentOne

Üye
nokia yine bir yerde pürüz bırakacak yha

ozmoz15

Üye
n8'de multitouch var mı? ekran durumu nasıl yani iphone kadar iyi mi ?

ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi

var..bence iyidir

Multitouch var.

Ekran cozunurlugu Iphone'dan dusuk. Oynattigi ve cektigi goruntuler Iphone'dan yuksek cozunurlukludur.

Dokunmatik ekranin hassasligi ipone'dan asagi degil. Teninizle hafifce surtunseniz bile algiliyor.

Ama iphone ve android isletim sistemlerinde animasyonlu gecisler cok fazla ve daha etkileyici kullanilmis. Symbian daha sade bir arayuze sahip.

Benim kisisel fikrim Nokia 5800 bile Iphone'dan daha kullanisli ve daha verimli. Ekrana dokunarak gidip gelen animasyonlardan haz alanlara degildi bu sozum. Dunyanin oteki ucunde yolumu kaybettigimde yolumu ucretsiz bulan, binlerce kilometre oteden anamin babamin yuzunu gosterip ucretsiz goruntulu konusturan telefon Nokia 5800 ve Nokia N8. E-mail, mutlimedia mesaj dersen pratik. Film izleme dersen en kalitelisi. Ses dersen laptop gibi ses veriyor. Sarj dersen daha uzun omurlu.

Yine de son tercih parayi verecek olanin...

damat_ferit_11

damat_ferit_11

Üye
Hayırlı uğurlu olsun.Güle güle kullan,
biz hala çıkmasını bekliyoruz 4 gözle,
-maxi FM yayında!!!
-sıradaki şarkımız "yine aylardan KASIM"
-bu şarkı bütün N8 bekleyenlerine gelsin,bende dahil :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Multitouch var.

Ekran cozunurlugu Iphone'dan dusuk. Oynattigi ve cektigi goruntuler Iphone'dan yuksek cozunurlukludur.

Dokunmatik ekranin hassasligi ipone'dan asagi degil. Teninizle hafifce surtunseniz bile algiliyor.

Ama iphone ve android isletim sistemlerinde animasyonlu gecisler cok fazla ve daha etkileyici kullanilmis. Symbian daha sade bir arayuze sahip.

Benim kisisel fikrim Nokia 5800 bile Iphone'dan daha kullanisli ve daha verimli. Ekrana dokunarak gidip gelen animasyonlardan haz alanlara degildi bu sozum. Dunyanin oteki ucunde yolumu kaybettigimde yolumu ucretsiz bulan, binlerce kilometre oteden anamin babamin yuzunu gosterip ucretsiz goruntulu konusturan telefon Nokia 5800 ve Nokia N8. E-mail, mutlimedia mesaj dersen pratik. Film izleme dersen en kalitelisi. Ses dersen laptop gibi ses veriyor. Sarj dersen daha uzun omurlu.

Yine de son tercih parayi verecek olanin...
Hay ağzına sağlık,sende N8 gibi süper çıktın yahu:)

ozmoz15

Üye
cevabınız için teşekkürler.artık bunuda öğrendiğime göre N8'le ilgili bir tek soru işareti yok kafamda :)
Nokia'ya kayıt yaptırdım geldiğinde arayacaklar..dört gözle ama sabırla bekliyoruz :)

punqermojo

Üye
Ayıptır sorması kaç para verdiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt