nokia N8 e oyun yukleme problemi?????

Sponsorlu Bağlantılar

rizabakir

Üye
    Konu Sahibi
nokia N8 e oyun yukleme problemi?????
merhaba arkadaslar.Nokia N8 i bugun oldum.gayet basarili bi telefon.isletim ve hiz olarak iphone dan hicbir farki yok.siteden bi kac oyun indirdim ancak telefona yukleyemdim.cunku n8 le pc suite programini artik kullanmiyosunuz.ovi suite diye yeni bi program yuklemisler ondada java yukleme bolumu yok.Bu konuda bilgisi olan arkadaslar lutfen yardim ederseniz sevinirim

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hayırlı olsun

dzynn

dzynn

Üye
S^3 e java oyun mu yüklemeye çalışıyorsun yani?

ozggurr

ozggurr

Üye
merhaba arkadaslar.Nokia N8 i bugun oldum.gayet basarili bi telefon.isletim ve hiz olarak iphone dan hicbir farki yok.siteden bi kac oyun indirdim ancak telefona yukleyemdim.cunku n8 le pc suite programini artik kullanmiyosunuz.ovi suite diye yeni bi program yuklemisler ondada java yukleme bolumu yok.Bu konuda bilgisi olan arkadaslar lutfen yardim ederseniz sevinirim
Selam kardesim,

Dosyayi usb kablosu ile N8'e kopyala. File manager'i ac, hangi hafizaya kopyaladiysan dosyayi bul ve direkt telefonda yukle.

Umarim ise yarar.

Bu arada Telefona jar vs oyunlar yukleyecegine adam akilli 3D oyunlari yuklemeni tavsiye ederim. Jar/jad oyunlar ile N8'in GPU farkini hissedemezsin. Indir need for speed gibi bir oyun, kur, tadini cikart.

Saygilar

rizabakir

Üye
    Konu Sahibi
java yuklemeye calismiyom arkadas,pc suitte oyle bi bolum vardi demek istedim,neyse cozdum zaten,oyle bi bolume gerek yok,adi ustunde smartphone.neyse saolun.bisey daha soracam bilgisi olan varsa unsgined oyunlari nasil yukluyor bi bilgisi olan var mi??saol arkadasim darisi basina

--------------- Ekleme ---------------

eywallah kardes,dun racing thunder i oynadim su ana kadarki favori oyun o,herseyiyle super,nfs e de guzel tabi,ama racing i oynarken soyle 4 5 sene oncesinin bilgisayar oyunlarini oynarmis gibi hissediyosunuz,gayet basarili,cok tutulur bu telefon,tek sorun kameranin 12 mp oldugundan endiseliyim,gayet guzel ama 12 mp kalitesinde oldugunu sanmiyorum.tsk ler kardes tekrardan

ozggurr

ozggurr

Üye
hissediyosunuz,gayet basarili,cok tutulur bu telefon,tek sorun kameranin 12 mp oldugundan endiseliyim,gayet guzel ama 12 mp kalitesinde oldugunu sanmiyorum.tsk ler kardes tekrardan

Selam kardesim,

Telefondan kamera lensini koruyan jelatini cikarttin mi? 8.1 mp cannon profesyonel fotograf makinasi var bende, Nokia N8, urun cekimlerinde Cannon'dan cok daha iyi sonuc veriyor.

Sen nasil yaptin da sonuc olumsuz anlamadim... Eger Nokia N8'in kamerasi 12 MP degilse, cannon da 8.1 degil.
Ayrica 12 MP Kodak (gunluk kullanim icin) makine var ondan da daha basarili cekiyor bence.
Asagidaki videolara sirayla bir gozat istersen. Belki ayarlarinda sorun vardir.. Ben cok memnunum performansindan cunku.

saygilar, sevgiler...

--------------- Ekleme ---------------

bisey daha soracam bilgisi olan varsa unsgined oyunlari nasil yukluyor bi bilgisi olan var mi??n

adresine git uye ol, kullanici adi ve sifrenle giris yap.
Giris yaptiktan sonra acilacak sayfada sag ust tarafta "Apply cer" diye turuncu bir link var...
Ona tikla.
Onune bir form gelecek oraya dogru bilgileri eksiksiz gir ve formun altindaki "submit applicaton" linkine tikla.

Bir gun sonra ayni siteye kayit oldugun kullanici adin ve sifrenle giris yap ve sertifika ve anahtar dosyalarinin hazir olup olmadigini kontrol et.

24 saat gectikten sonra genellikle hazir oluyor. hazir olan .cer ve . dosyalarini .cer ve yazilarinin uzerine tiklayarak bilgisayarinda kolayca bulabilecek sekilde kaydet.

Maxicep ara sihirbazini kullanarak "BinpdasignSiS" ya da "SignSiS" programini arat ve bilgisayarina indir.
Sonra Signsis programini calistir. Sertifika kutucuguna .cer dosyasini goster, "" kutucuguna "." dosyasini goster. Sifre "0000" olmali ona dokunma..

Imzalamak istedigin programi sec ve imzala dugmesine bas. Bir kac saniye icinde imzalama islemi tamamlanir ve Singsis programinin oldugu klosorde imzali programi bulabilirsin. Imzali program sorunsuz bir sekilde kullanima hazirdir.

Imza senin telefonuna ozel olacagindan baska telefonlarda senin imzaladigin programi kuramazsin. Her telefon icin ayri sertifika almak gerekiyor.

Baska bir yontemi daha var ama ben uygulamiyorum. Google'da nokia n8 hack diye arattir cikar karsina..

Bu dediklerimi yapabilmek icin biraz ingilizce ve biraz da telefon uygulamalariyla hasir nesir olmus olmak gerekli.
Eger o konuda sorun yoksa hemen halledersin.

rizabakir

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah ozgur kardes cok yardimci oldun.ingilizcemiz var kardes,ingilterede yasiyom ben.dediklerini birazdan yapacam.kameranin 12mp olmadigi kanisina nerden vardim kardes,soyle soyliyim iphone 4 5mp sini gordukten sonra.belki iphonenun screen ozelliklerinden kaynaklaniyo olabilir ama bana sanki daha iyi gibi geldi.kalitesine lafim yok kardes,gayet kaliteli ama iphone 4 gorunce acaba ? dedim kendi kendime.neyse bilgi icin tekrardan sagol

ozggurr

ozggurr

Üye
eyvallah ozgur kardes cok yardimci oldun.ingilizcemiz var kardes,ingilterede yasiyom ben.dediklerini birazdan yapacam.kameranin 12mp olmadigi kanisina nerden vardim kardes,soyle soyliyim iphone 4 5mp sini gordukten sonra.belki iphonenun screen ozelliklerinden kaynaklaniyo olabilir ama bana sanki daha iyi gibi geldi.kalitesine lafim yok kardes,gayet kaliteli ama iphone 4 gorunce acaba ? dedim kendi kendime.neyse bilgi icin tekrardan sagol

Resmin orjinali 4000x3000 ancak burada 1024x768 olarak gosteriliyor.. Saniyorum resim paylasim sitelerinin sinirlamasi var. Asagidaki resim kendi cekimim, hurmanin[domatese benzemis biraz ama degil] sapina odakladim..

Bu da evimin susu Turk bayragi.. orjinal boyu 4000x3000 idi ama bunun da cozunurlugu dusurulmus site tarafindan galiba... yine de buyrun..

Üst Alt