NOKIA N8 DE manual EKOLAYZER YOK.EN ONEMLİ SORUNLARINDAN BIRI PR2.0 la gelicekmi ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ByWorth

ByWorth

Üye
ipmart'ta görmüştüm. Adamlar ufak bir yama ile entegre etmişler...

erkara_64

uğraşmak istemiyorsan onunda çöüzümü var telefonu aldığın yere gideceksin vereceksin 30 tl 10 dk sonra cihaz elinde...ben ne anlatmaya çalışıyorum sen olayı farklı yöne çekiyorsun...Nokia kendisi resmi açıklama yaptı işletim sistemini tamamen halka açtık diye...yani bu ne demek buyrun isteyen istediği gibi yazılım çıkarsın...bende telefonum güzel bir ses ve efektle açılsın istiyorum ama nokia yapmıyor hay bu nokianın:)

headhunTeR71

Üye
uğraşmak istemiyorsan onunda çöüzümü var telefonu aldığın yere gideceksin vereceksin 30 tl 10 dk sonra cihaz elinde...ben ne anlatmaya çalışıyorum sen olayı farklı yöne çekiyorsun...Nokia kendisi resmi açıklama yaptı işletim sistemini tamamen halka açtık diye...yani bu ne demek buyrun isteyen istediği gibi yazılım çıkarsın...bende telefonum güzel bir ses ve efektle açılsın istiyorum ama nokia yapmıyor hay bu nokianın:)

Neden uğraşıyorsun ki üstat. Adam imzasına yazmış bir kere "Nokia N8ZEDE" ne dersen de. 2.5 Aydır kullanıyorum şu telefonu hiçbir anımda dahi şöyle bir kelime aklıma gelmedi.

SilentOne

SilentOne

Üye
oda onların sorunu bnce olmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...