Nokia N8-C7-C6-01 İle İlgili Soru(n)larınızı Bu Konuda Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

qrs

qrs

Üye

Telefonu keşke kendi üstünden güncelleseydim böyle bir sorun olmazdı.Özel mesajla cevaplayacağım birazdan sorunu:oke:

benimde aynı sorunum var türkçe dil desteği kayboldu telefonumda güncellemeden sonra :( yardımcı olabilirmisiniz ne yapmam gerekiyor ?

cakal_memo

Üye
arkadaslar ya ben gecen gun telefonuma arapça dil yuklettim ama adamlar turkceyi kaldırmış bu sefer şimdi soruyorum suan telefonumda prtekizce fransızca ingilizce ve arapca yuklu bu diller bagımsız yuklenip silinebiliyormu yoksa paket şeklindemi oluyor yani asıl isteğim arapca ve turkcenin yuklu olması bunun mumkun oldugunu söyleyin mumkunse bana:((

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
arkadaslar ya ben gecen gun telefonuma arapça dil yuklettim ama adamlar turkceyi kaldırmış bu sefer şimdi soruyorum suan telefonumda prtekizce fransızca ingilizce ve arapca yuklu bu diller bagımsız yuklenip silinebiliyormu yoksa paket şeklindemi oluyor yani asıl isteğim arapca ve turkcenin yuklu olması bunun mumkun oldugunu söyleyin mumkunse bana:((
kardeş tekrar yükletmen gerek türkçe dilini ben öyle biliyorum iyi forumlar...:oke:

qrs

qrs

Üye

benimde son güncellemeyi yaptıktan sonra türkçe dil seçeneğim kaybolmuştu ingilizce ve 3 dil vardı burda söylenenleri yaptım ve suan türkçe herşey... sanada öneririm düzeliceğine eminim.. :)

http://www.maxicep.com/symbian-3-destek/hard-format-sonucu-silinen-ovi-magaza-ve-kaybedilen-fotograf-videolari-geri-getirme-resimli-anlatim-441267.html

emre1802

Üye
benim sorum ana ekranda seçeneklerde mini çevrımdısı mod var neişe yarıyor yardımcı olacak varsa memnun olurum

Anil012

Üye
Selamlar. Telefonu bir kaç gün önce aldım. Telefonu ilk açtığımda yapmak istediğim işlem Sosyal bölümüne girip Twitter ve Facebook hesabımı tanımlamaya çalışmak oldu. Sosyal'e girip, Ovi hesabımla giriş yaptıktan sonra Sosyal ağ ekle'ye tıkladığımda karşıma sadece Topluluk seç başlıklı bir bölüm açılıyor ve altında da hiçbir şey yazmıyor. Hard Format attım, Sosyal'i defalarca kaldırıp tekrar kurdum ama sorunum düzelmedi. Acaba bilgisi olan var mı bu konuda? Teşekkürler.

Aynı şey telefonu ilk aldığım gün sim kartı takmadan telefonu kurcalarken bana da olmuştu, olay sim kartı takmakla ilgili yani, hatsız tercihinde kullanırken sosyal ağ seçilemiyor.

doruk944

doruk944

Üye
videolarda okadar bıçakla falan çizmeye çalışıolar çizilmio ben 2 kere yere düşürdükten sonra ekranda bir çizik arkada tarafı mini çizik ve kasadanın bazı bölgelerinde derin çizik ben mi şansızım yoksa o videolar hikaye mi,?

muratcan1905

Üye
videolarda okadar bıçakla falan çizmeye çalışıolar çizilmio ben 2 kere yere düşürdükten sonra ekranda bir çizik arkada tarafı mini çizik ve kasadanın bazı bölgelerinde derin çizik ben mi şansızım yoksa o videolar hikaye mi,?

bence videolar hikaye o kadar sürtmekle elbet çizilir tamam ekranı dayanıklı ama o kadar da değil vardır bir numarası

metehan20

Üye
sakınan göze cöp batarmış derler ya öyle oldu....N8 in hoparlörü pattladı...hemde güncelleme sonrası...belki güncelleme ile alakası olmayabilir amma soz sesde kullanmıyordum...darbede olmadı...neyse ilk defa nokıa telefonda proplemle karşılaşdım...servis yolu gözüktü herhalde:))

dejavuwar

Üye
Öncelikle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.
Nokia N8'imde haritalara giriş yaptığımda "ağ'a bağlanması gerekiyor " yazısıyla karşılaşıyorum seçenek olarakda avea mms çıkıyor(avea kullanıcısıyım bu arada)ve sürekli bir bağlantı şartı koşuyor.Acaba bağlansa kontör gidecek ama sorun ortadan kalkarmı ? veya çözümü nedir?

Şimdiden Teşekkürler.

KKrowaZZ

KKrowaZZ

Üye
foruma 1 gün girmedim arkadaşlar noldu ya n8 aldığına herkez in pişman ??

ipkry

ipkry

Üye

Aynen öle doruk, çizilmez denilen bu telefonun ekranın arkadaşımın anahtarlarla birlikte aynı yere N8i koymasıyla son buldu.. yaklaşık 1cm iğne ucuylacizmişsin gibi ekran zarar gördü, bakalım servis nasıl bir yaklasımda bulunacak bu duruma :hmmm
Not: bende bu yuzden cıkarmak istediğim ekran koruyucu jelatini hala üzerinde takılı bir vaziyette kullanıyorum.. Hayırlısı..

doruk944

doruk944

Üye
Aynen öle doruk, çizilmez denilen bu telefonun ekranın arkadaşımın anahtarlarla birlikte aynı yere N8i koymasıyla son buldu.. yaklaşık 1cm iğne ucuylacizmişsin gibi ekran zarar gördü, bakalım servis nasıl bir yaklasımda bulunacak bu duruma :hmmm
Not: bende bu yuzden cıkarmak istediğim ekran koruyucu jelatini hala üzerinde takılı bir vaziyette kullanıyorum.. Hayırlısı..

servisin ne sölediğini söle bana kardeşim ona göre yollıyım bende kıbrısta oturuorum boşuna yollamıyım

by_oguz

by_oguz

Üye
arkadaşlar ben yakın çekim yaparken çok bulanık gösteriyor kamera. yakın çekim moduna alıyorum yine bulanık gösteriyor ve bulanık çekiyor. mesela kitaba yanastırıyorum 1 karış kadar yakınlaştırıyorum bulanık çıkıyor. sizdede böylemi yoksa benim teldemi bir sorun var?

arkadaşlar sorunu bir nebze olsun hallettim. kamera çekim tuşuna yumuşak basınca görüntüyü netleştirip çekiyor.

birşey daha keşfettim :) telin kamera tuşuna değilde ekrandaki çekme butonuna basınca kendi otomatik ayarlayıp çekiyormuş. size tavsiyem ekrandaki butonla çekin resimlerinizi arkadaşlar.

AyKuL_538

AyKuL_538

Üye
Arkadaşlar Ben N8 den 0.facebook a Giremiyorum Üzgünüz giremezsiniz Fln diyo nedenini bilen varmı acaba...

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
arkadaşlar ben yakın çekim yaparken çok bulanık gösteriyor kamera. yakın çekim moduna alıyorum yine bulanık gösteriyor ve bulanık çekiyor. mesela kitaba yanastırıyorum 1 karış kadar yakınlaştırıyorum bulanık çıkıyor. sizdede böylemi yoksa benim teldemi bir sorun var?

arkadaşlar sorunu bir nebze olsun hallettim. kamera çekim tuşuna yumuşak basınca görüntüyü netleştirip çekiyor.

birşey daha keşfettim :) telin kamera tuşuna değilde ekrandaki çekme butonuna basınca kendi otomatik ayarlayıp çekiyormuş. size tavsiyem ekrandaki butonla çekin resimlerinizi arkadaşlar.
Dostum. kamera tuşuna yarım bastığın zaman ekranda bir kare beliriyor. O kare kırmızı yanarsa bırakıp telefonu uzaklaştırıp yada yakınlaştırıp tekrar kamera tuşuna yarım basacaksın ve kare yeşil olduğu zaman tam basıp fotoğrafını çekeceksin o zaman mükemmel ötesi bir verim alacaksın dene ve yorumunu aktar istersen..

karasahinemre

Üye
  • Beğen
Tepkiler: AyKuL_538

Fr3cH

Üye
merhaba arkadalsar ilk basta wlan dan giriliyordu fakat sonradan hic wlan bulamaz oldu ilk basta yaklasik 15 wlan buldu biri benimdi benimkinden girdim sonradan wlan bulunamadi diyor hic bulamiyor sorun nedir ?