Nokia N8-C7-C6-01 İle İlgili Soru(n)larınızı Bu Konuda Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

.S.W.A.T.

.S.W.A.T.

Üye
PROGRAM KURMANA gerek yok..arkadaşım...aygıtlar ve yazıcılar kısmından yapabilirisn...

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
8sayfanın tümünü okudum gerçekten yararlı bilgiler tşk. Benim sorum ise şu;N8'i leptoba bağlayıp,türksel bağlantıyı nasıl en iyi şekilde kullanırım.proğram kurmam gerekiyormu?

Bu soruyada ben yardımcı olayım:

Telefona joikospot uygulamasını kur telefonunu wirelles modem gibi kullanıp kablo derdi olmadan kullanabilirsin

Not:Programın ayarlar kısmından şifreleme yaparsan başkalrının kullanmasınada engel olabilirsin.

Ben kullanıyorum çokta memnunum işte burdan indir ..::TIKLA::..

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
8sayfanın tümünü okudum gerçekten yararlı bilgiler tşk. Benim sorum ise şu;N8'i leptoba bağlayıp,türksel bağlantıyı nasıl en iyi şekilde kullanırım.proğram kurmam gerekiyormu?
kardeş turkcelle git 128 kb kart al kart değişimi yaptır telefonu en verimli şekilde kullanırsın program kurmaya gerek yok yukarıda belirttiğimi yap yeter iyi forumlar....:oke:

--------------- Ekleme ---------------

bilgi için saol yarın okuldan gelirken yaptırırım

sen gittiğinde direk eline yeni 128 lik kartı verdilermi bekletiyorlarmı baya ve hala kapasite 250 kişimi :D :D :D
hala kapasite 250 ama kartla telefon uğuşumu mükemmel ben beklemedim ellerinde varsa hemen hallediyorlar ücreti 10 tl memnun kalırsın emin ol iyi forumlar...:oke:

Bende 32 bitlik sim kart kullanıyorum. Allah'a şükür 1 haftadır sorun yaşamadım. Telefon tıkır tıkır çalışıyor. :)
kardeş 128 kb daha iyi çalışıyor emin ol al bi dene servis elemanlarının dediğine göre ve doğru ben test ettim gene takdir senin iyi forumlar...:oke:

arkadaşlar forumları falan baya inceledim ama böyle bir sorunla karşılaşanı görmedim.. telefonla çektiğim 12mplik fotoğrafları görüntülemek istediğimde ekran kararıyor ve fotoğrafı göstermiyor. fakat daha düşük çözünürlükteki fotoğraflarda böyle bir sorun yok.. ayrıca yine telefonla kaydettiğim HD videoları izlerken telefon videonun ortasında takılıp 'Yükleniyor' uyarısı geliyor ve bu uyarıdan sonra bazen video devam ediyor bazen ise kapanıyor ve galeriye geri dönüyor. telefonun sürümü pr1.0 ve burada yaşadığım yerde nokia teknik servisi olmadığı için şimdilik güncelleme yapamıyorum. telefona uygulama nerdeyse yüklemedim denebilir sadece birkaç oyun var. acaba telefonun grafik hızlandırıcısı mıdır nedir o bozulmuş olabilir mi? garantiye göndermeli miyim yoksa çözümü var mıdır?

kardeş kafana takma rahat ol güncelleme yapman gerekiyor yaptıktan sonra telefonun kendi içinde telefon güncellemesi diye bir bölüm var tarat gene güncelleme bulacak onları da yapmanı kesinlikle tavsiye ediyorum bak ondan sonra herhangi bir problemle karşılaşmayacaksın gene bir sorun olursa kafan takılan bir şey olursa yaz buraya gene yardımcı olurum iyi forumlar....:oke:

emsalsiz2000

emsalsiz2000

Üye

Telefona joikospot uygulamasını kur telefonunu wirelles modem gibi kullanıp kablo derdi olmadan kullanabilirsin

Not:Programın ayarlar kısmından şifreleme yaparsan başkalrının kullanmasınada engel olabilirsin.

Cvp için tşk. Verdiğin uygulamayı kurup,uygulayacam tşk.

BAŞKANCİHAN;ABİ İLERİ-GERİ YAPTIM AMA BANA VERMİŞ OLDUĞUN CVB. Bi TÜRLÜ GÖRMEDİM:) ama kart değiştirecem.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
kardeş yanılmıyorsam izleyebiliyosun opera mobile çok kullanışlı ve hızlı bir web tarayıcısıdır forumda var indir kur memnun kalırsın umarım bende kullanıyorum bir sorun yok 10.10 sürümünü kur...gene bişey olursa buraya yaz yardımcı olmaya çalışırız iyi forumlar....:oke:

Opera_Mobile_10.10.1209.sis (5.39 MB (Megabyte), 785x kez indirildi)Opera_Mobile_10.10.1209.sis (5.39 MB (Megabyte), 785x kez indirildi)web tarayıcılar diye bir bölüm var en üstte opera yı göreceksin son sürümünü yükle 10.10 (1209..1219)signed yazanı nadir arkadaşımızın konusu...

yukarıda linki var istersn tıkla direk indir...:oke:
Yardımınız için teşekkürler ama skyfire kadar gelişmiş video izlenebilen bir tarayıcı yok ki.... Opera mobile ile de izlenmiyor flash güncellemesi istiyor.. siz denemediniz mi abicim yaw öneriyorsunuz:s:s:s

emsalsiz2000

emsalsiz2000

Üye

Kardeş bu joikospot uygulamasına şifre veremiyorum.anladığım kadarıyla ful versiyon olmadığından.yardımcı olabilirmisiniz?

hadesperado

hadesperado

Üye
Yahu şu Opera'ya neden flash desteği koymazlar anlamıyorum. Nokia ile işbirliğine gidip N8'in kendi tarayıcısı yerine veya bununla birleştirip flash destekleyen bir Opera mobil piyasaya sürmek çok mu zor...

zgn94

zgn94

Üye
teşekkürler cihan kardeşim pr1.1 gelmiş bugün yükledim ve sorun halloldu fakat şöyle bir şey daha var telefonda(pr1.1i güncellemeden önce de vardı şimdi de var) telefonu şarj cihazı ile şarj ettiğimde herşey güzel ama usb ile şarj olduktan sonra batarya 3-4 saat içinde bitiyor ve bitmesine yakınken telefon çok yavaşlıyor.. basit bir çözüm usb ile şarj etmemek ama var mıdır bunun başka bir yolu acaba?

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
Yardımınız için teşekkürler ama skyfire kadar gelişmiş video izlenebilen bir tarayıcı yok ki.... Opera mobile ile de izlenmiyor flash güncellemesi istiyor.. siz denemediniz mi abicim yaw öneriyorsunuz:s:s:s

kardeş ben deneyimlerimi paylaşıyorum ben kullanıyorum ve gayette memnunum kardeş gene takdir senin...:oke:

teşekkürler cihan kardeşim pr1.1 gelmiş bugün yükledim ve sorun halloldu fakat şöyle bir şey daha var telefonda(pr1.1i güncellemeden önce de vardı şimdi de var) telefonu şarj cihazı ile şarj ettiğimde herşey güzel ama usb ile şarj olduktan sonra batarya 3-4 saat içinde bitiyor ve bitmesine yakınken telefon çok yavaşlıyor.. basit bir çözüm usb ile şarj etmemek ama var mıdır bunun başka bir yolu acaba?

kardeş usb sarj olayını fazla kullanma telefon yavaşlamaması lazım bir uygulama yüklediysen kontrol et yüklediğin uygulamadan kaynaklanan bir sorun olabilir dene tekrar yorumlarını yazarsın iyi forumlar...:oke:

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
Kardeş bu joikospot uygulamasına şifre veremiyorum.anladığım kadarıyla ful versiyon olmadığından.yardımcı olabilirmisiniz?

Verdiğim linkin tam sürüm olduğunu düşünüyorum ama yine ben sana yerın pm olarak kendi kullandığımın linkini atarım dostum....:oke::oke:

emsalsiz2000

emsalsiz2000

Üye
joikospot uygulaması nedir ?

Kısaca şu oluyor;programı çalıştırdığında telefonun bir nevi wireles modem oluyor:) bu arada proğram değildi.
Birşey daha soracam bu pro hakkında;bunu 5800da çalıştırdım başka bir 5800 ile bağlandım yanlız telefonun RAM'ındanmı kaynaklandı bilmiyorum proyu kurduğum telefon çok ağırlaştı!sebep ne olabilir?:hmmm

apoalkan

apoalkan

Üye
arkadaslar bugün yeni güncellemeyi yapacağım ama yedekleme yapamadım? yedekleme dosyasını seciniz diyor bilgisayarıma bağladım yine olmadı nasıl yapacağım? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
kardeş ben deneyimlerimi paylaşıyorum ben kullanıyorum ve gayette memnunum kardeş gene takdir senin...:oke:

Yardım ve ilgin için çok teşekkür ederim ama hala kullanıyorum diyorsun.. Benim sorum bu deil ki bende kullanıyorum opera mobile'yi. Ancak benim sorunum internetten video izlenme sıkıntısı ki operayı önermişsiniz bu soruya karşılık opera ile hiçbir sitede video izlenmiyor ki yaw:)
Anlaşılan bunun henüz bir çözümü yok... yine de teşekkürler

jakuza88

Üye
arkadaşlar bi sorum olucaktı.telefona kvk servisinde yeni güncellemeyi yüklettim.daha sonra pc ye yedeklediyim bilgilerimi n8 e tekrar yükledim.şimdi sorun 4 adet midnight temasını silemiyorum.uygulama yöneticisinde görünmüyo.nasıl silebilirim?teşekkürler

ozan_gurka1903

Üye
Arkadaşlar bileniniz varsa lütfen yardımcı olsun telefonu kırmak üzereyim delirtti bu sorunlar beni kendimde ipod touch var ve kız arkadaşımda da iphone 4 bende n8 aldım fakat n8 deki sorunlar beni delirtmeye yetti ve kesinlikle değiştirmeyi düşünüyorum.öncelikle sormak istediğim

1.sorum
-n8 de telefon görüşmesi yaparken kendi kendine hoparlör ü açıyor ve bu olay gerçekleşirken üst tarafta wifi ve 3G arasında geçiş yapıyor tahminimce int. bağlantısını değiştirince otomatik olarak açıyor hoparlörü ama bu sorunun bir çözümü var mı ?

2.sorum
-Telefonda kendi belli eden bir yavaşlama mevcut ki hafızası telefonun 16 gb ve 4 gb lık kart var üzerinde sırf yüklenme olmasın diye telefonun hafızasına bişey yüklemedim ona rağmen bi yavaşlama var

son yazılımı yüklememe rağmen hiç bi değişim olmadı bi bilgisi olan var mı arkadaşlar ya da bilmediğimiz başka bi sorunu var mı bu telefonun :off: :off: :off:

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
arkadaşlar bi sorum olucaktı.telefona kvk servisinde yeni güncellemeyi yüklettim.daha sonra pc ye yedeklediyim bilgilerimi n8 e tekrar yükledim.şimdi sorun 4 adet midnight temasını silemiyorum.uygulama yöneticisinde görünmüyo.nasıl silebilirim?teşekkürler
uygulama yöneticisinde midnight temaları diye dört tane temadan ayrı bir şey olması gerekiyor onu kaldırdınmı zaten otomatik hepsi kalkıyor kardeş...iyi forumlar....:oke:

Arkadaşlar bileniniz varsa lütfen yardımcı olsun telefonu kırmak üzereyim delirtti bu sorunlar beni kendimde ipod touch var ve kız arkadaşımda da iphone 4 bende n8 aldım fakat n8 deki sorunlar beni delirtmeye yetti ve kesinlikle değiştirmeyi düşünüyorum.öncelikle sormak istediğim

1.sorum
-n8 de telefon görüşmesi yaparken kendi kendine hoparlör ü açıyor ve bu olay gerçekleşirken üst tarafta wifi ve 3G arasında geçiş yapıyor tahminimce int. bağlantısını değiştirince otomatik olarak açıyor hoparlörü ama bu sorunun bir çözümü var mı ?

2.sorum
-Telefonda kendi belli eden bir yavaşlama mevcut ki hafızası telefonun 16 gb ve 4 gb lık kart var üzerinde sırf yüklenme olmasın diye telefonun hafızasına bişey yüklemedim ona rağmen bi yavaşlama var

son yazılımı yüklememe rağmen hiç bi değişim olmadı bi bilgisi olan var mı arkadaşlar ya da bilmediğimiz başka bi sorunu var mı bu telefonun :off: :off: :off:

kardeş sinirlenmene gerek yok bende de bir değişim olmadı normalde benim tecrübelerime göre yazılım güncellendiği zaman herşey sıfırlanması gerekiyor bir nokia shop servisine götür ve yüklediğin yazılımı tekrar yenilet bütün problemlerin çözülecektir rahat ol kafana takma iyi forumlar....:oke:

arkadaslar bugün yeni güncellemeyi yapacağım ama yedekleme yapamadım? yedekleme dosyasını seciniz diyor bilgisayarıma bağladım yine olmadı nasıl yapacağım? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
kardeş nokia ovi suiti kaldır tekrar kur benim tavsiyem kendi yedeğini kendin al ve nokianın sitesinden nokia software updaterı indir yazılımını onla at eğer baktın telefonda hiçbir değişiklik olmadı yazılım atılınca herşey silinir telefon tamamen sıfırlanır olmadıysa en yakın nokia shopa götür onlar yapsınlar kendine sıkıntı stres yapma iyi forumlar...:oke:

ohadiyorum

Üye
Selamlar. Telefonu bir kaç gün önce aldım. Telefonu ilk açtığımda yapmak istediğim işlem Sosyal bölümüne girip Twitter ve Facebook hesabımı tanımlamaya çalışmak oldu. Sosyal'e girip, Ovi hesabımla giriş yaptıktan sonra Sosyal ağ ekle'ye tıkladığımda karşıma sadece Topluluk seç başlıklı bir bölüm açılıyor ve altında da hiçbir şey yazmıyor. Hard Format attım, Sosyal'i defalarca kaldırıp tekrar kurdum ama sorunum düzelmedi. Acaba bilgisi olan var mı bu konuda? Teşekkürler.

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
Selamlar. Telefonu bir kaç gün önce aldım. Telefonu ilk açtığımda yapmak istediğim işlem Sosyal bölümüne girip Twitter ve Facebook hesabımı tanımlamaya çalışmak oldu. Sosyal'e girip, Ovi hesabımla giriş yaptıktan sonra Sosyal ağ ekle'ye tıkladığımda karşıma sadece Topluluk seç başlıklı bir bölüm açılıyor ve altında da hiçbir şey yazmıyor. Hard Format attım, Sosyal'i defalarca kaldırıp tekrar kurdum ama sorunum düzelmedi. Acaba bilgisi olan var mı bu konuda? Teşekkürler.
kardeş versiyonun kaç olmassa versiyonu güncellet güncellediysen nokia shop serviste güncellet sorunun hallolucaktır....iyi forumlar...:oke:

hadesperado

hadesperado

Üye

Olmuyorsa illa Nokia'nın kendi sosyal uygulamasına gerek yok. Nimbuzz da gayet iyi iş görür, tavsiye ederim, forumda mevcut.