Nokia N8-C7-C6-01 İle İlgili Soru(n)larınızı Bu Konuda Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
Tavsiyen için teşekkür ederim. Akşama deneyeceğim. Pr1.1 i yüklemedim daha. Nokia shoptan güncelletsem ücret alırlar mi ?
garantiliyse ücret almazlar garantisi kvk yani nokia.com.aş değilse sanırım 30 tl gibi bir ücreti var...bi kere yaparsın sorunsuz olur bir an önce de pr1.1 i yükletmeni tavsiye ederim iyi forumlar...:oke:

--------------- Ekleme ---------------

Utku™;3260032' Alıntı:
bana gene soru kalmadı cihana teşekkürler başka sorusu olan yokmu
sağol kardeş elimden geldiği kadar arkadaşlarımıza yardımcı olmaya çalışıyorum...ben teşekkür ederim sağol iyi forumlar...:oke:

gokaycan

Üye
garantiliyse ücret almazlar garantisi kvk yani nokia.com.aş değilse sanırım 30 tl gibi bir ücreti var...bi kere yaparsın sorunsuz olur bir an önce de pr1.1 i yükletmeni tavsiye ederim iyi forumlar...:oke:

telefonu internet üzerinden aldım. 1 yıl garantili sanırım nokianın uluslararası olan garantisinden. Kvk sı olup olmadığını nasıl öğrenebilirim ?

Rich4arD

Rich4arD

Üye
kardeş telefonun kendine has dosyaları oluyor bazı uygulamalara girip çıktığında o dosyaları çalıştırmak için kullanılabiliyor silsen de tekrar çıkıyor kendiliğinden oluşuyor ikinci sebebi yüklediğimiz uygulamaların oluşturduğu dosyalar var eğer o dosya veya klasörlerden birini silersek bu defa da yüklediğimiz uygulama hata veriyor yani anlayacağın yapacak birşey yok sistematik...iyi forumlar..:oke:
Teşekkür ederim :oke:
Ama baya bi canımı sıkıyor açıkçası :)

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
telefonu internet üzerinden aldım. 1 yıl garantili sanırım nokianın uluslararası olan garantisinden. Kvk sı olup olmadığını nasıl öğrenebilirim ?
telefonun sarj yerinde yazıyor nokia com.garantisi diye olmassa götür servise zaten oradan imeı numaranla anlıyorlar yardımcı olurlar iyi forumlar....

[alikan]

[alikan]

Üye
N8'i ovi süite üzerinden pc ye bağladığımda mass memory de sorun yok fakat phone memory hep tam dolu gösteriyor fakat dolu filan değil sizde de öylemi oluyor.? Birde p.r 1.1 den öncede *#0000# yaptığımda Son güncelleme yerinde güncellenmedi yazıyordu hala güncellenmedi yazıyor halbuki yukarı bakıyorum p.r 1.1 yani 13,16 bu durumda sizde aynı mı?

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
[alikan];3261571' Alıntı:
N8'i ovi süite üzerinden pc ye bağladığımda mass memory de sorun yok fakat phone memory hep gösteriyor fakat filan değil sizde de öylemi oluyor.? Birde p.r 1.1 den öncede *#0000# yaptığımda Son güncelleme yerinde güncellenmedi yazıyordu hala güncellenmedi yazıyor halbuki yukarı bakıyorum p.r 1.1 yani 13,16 bu durumda sizde aynı mı?
kardeş aynen dediğin gibi herkeste aynıdır. kafanı içini rahat tut kolay gelsin iyi forumlar...:oke:

poginali

Üye
ben n8 i ne zaman güncelleyebileceğimi meraj ediyorum 4mart ojdu hala ses yok

one2one2

one2one2

Üye
ya forumu kirletmekte neymis ne sacma bir konu forumun amaci paylasmak degilmi zaten? ben soru sorucam ama hadi sorum hakkinda sen yanlis biliyosan? konu acmak daha mantikli degilmi sizce?

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
ben n8 i ne zaman güncelleyebileceğimi meraj ediyorum 4mart ojdu hala ses yok
kardeş bir nokia shop noktasına gidersen beklemene gerek kalmaz pr1.1 ine kavuşursun kafan gönlün rahat olsun...iyi forumlar...:oke:

--------------- Ekleme ---------------

ya forumu kirletmekte neymis ne sacma bir konu forumun amaci paylasmak degilmi zaten? ben soru sorucam ama hadi sorum hakkinda sen yanlis biliyosan? konu acmak daha mantikli degilmi sizce?
kardeş arkadaşımız bir konu açmış ben de yardımcı olmaya çalışıyorum bilgilerimi deneyimlerimle birleştirip paylaşıyorum sen eğer istiyorsan konu açabilirsin kendi fikrin bizede saygılı olmak düşer açtığın konu burda gözüküyor nasıl olsa sana da yardım etmeye çalışırız iyi forumlar...:oke:

Utku

Utku

Üye
    Konu Sahibi
one2one2 sadece soruları ben cevaplamıyorum bunuda bil ayrıca sensation nickli arkadaşımızda bu fikri çok beğendi ve üst konu yaptı.....:off:

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici

Madem konuyu saçma buluyorsunuz. Niye konuya girip yorum atıyorsunuz? Soru sorduğunuz zamanda sadece 1 kişi yanıt vermiyor. Diğer arkadaşlarda cevap veriyor. Zaten cevap verenlerde sorunu bilmiyorlarsa cevap vermezler. Bu kadar basit. Arkadaşlar sadece sizin için burada. Arkadaş konu kirliliğini görmüş ve böyle konu açmaya karar vermiş. Çok güzel düşünmüş ve kendisine söyleyerek üst konu yaptım. Zaten önemli bir sorun olduğunda yeni konu da açabilirsiniz. Diğer türlü hep aynı sorunlar yeni başlıklar açılıp duruyor. Umarım anlatabilmişimdir.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Ben 3. sayfada birkaç "basit" soru sormuştum ve forumu takip ettim 4. sayfada birçok sorulara cevap verilmiş ve "başka sorusu olan yok mu demiş bazı kardeşlerimiz .. Ayıp değil mi 3. sayfada ,ki soruyu cevaplarmısınız

Utku

Utku

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle böyye bir konunun açılmış olması çok güzel yardımcı olmak yardım görmek çok güzel. Ben telefonun internetinden divx online film sitelerine giriyorum ve izlemek istediğim filmin akışı dolumu mükemmel ve ses de güzel gidiyor ancak görüntü bi türlü gelmiyor bunun sebebi ne olabilir? Güncelleme yapanlarda yada halihazırda pro1.0 kullananlarda bu sorun var mı sadece bende mi var.? Bu sorun facebook'ta yok !
opera mini ile mi kendi tarayıcısıyla mı giriyorsun:aha:

sindomali05

Üye
Merhaba Arkadaşlar. Ben şuanda IRAK tayım. ve burdan nokia n8 almak istiyorum fakat samsung galaxy s ile arasında seçim yapmaya çalışıyorum. nokia n8 bazı özellikleriyle çok üstün fakat araştırdığım kadarıyla kilitlenme sorunları oluyormuş. birde samsungda live wallpaper özelliği nokia n8 de mevcutmudur acaba. sırf o özellik yüzünden samsung ağır basıyor. bu güncelleme işleri felan biraz problemli gibi geldi bana. sizden yardım istiyorum. isterseniz özeldende mesaj atabilirsiniz şimdiden teşekkür ederim.

muratcan1905

Üye
evet live wallpaper özelliği çok güzel
n8 de yok böyle bir özellik
ben şahsen n8 alarak hata yapıp yapmadığımı düşünmeden edemiyorum ama telefonumdan memnunum bunuda belirtmem gerek
sorunlar var evet bende de sonsuz döngü oldu mesela...
ancak kamera diyorsan n8 tabiiki samsung bu konuda geri kalıyor hem mp si düşük hemde flaşı yok

najanaja

najanaja

Üye
slm arkadaşlar geçen gün nokia shopta yeni yazılım attırdım tele bütün uygulamalarım gitmişti eski kullandığım uygulamaları tekrar yükledim değişik yeni bişey yok fakat şimdi tel sürekli internete bağlanıyor bağlantıyı kesiyorum yine bağlanıyor. netquinle baktım bağlanıyı Z\sys|bin|nmcirserviceserver.exe gösteriyo şimdi birde Z\sys\bin\ncdserver_20019119.exe başladı ikisi birden sürekli bağlanıyor bu arada ev ekranındaki widgetleri kaldıdım hala bağlanıyor. Bilgisi olan warsa lütfen yardımcı olsun bi türlü çözemedim.

muratcan1905

Üye
slm arkadaşlar geçen gün nokia shopta yeni yazılım attırdım tele bütün uygulamalarım gitmişti eski kullandığım uygulamaları tekrar yükledim değişik yeni bişey yok fakat şimdi tel sürekli internete bağlanıyor bağlantıyı kesiyorum yine bağlanıyor. netquinle baktım bağlanıyı Z\sys|bin|nmcirserviceserver.exe gösteriyo şimdi birde Z\sys\bin\ncdserver_20019119.exe başladı ikisi birden sürekli bağlanıyor bu arada ev ekranındaki widgetleri kaldıdım hala bağlanıyor. Bilgisi olan warsa lütfen yardımcı olsun bi türlü çözemedim.

geçen gün banada oldu telefona herhangi bir wireless modem tanıttıysan (şifresini falan girdiysen) onların kayıtlarını hedefler kısmından sil.

najanaja

najanaja

Üye
iyide kendi modemimi tanıttım sadece ve yazılım atılmadan öncede tanımlıydı fakat böyle bir sorun yapmıyordu. Hem wlanı silsen kendı interneti war onu napacaz hattı dığer tele taktım artık hatsız kullaniyorum. şuan