Nokia N8-C7-C6-01 İle İlgili Soru(n)larınızı Bu Konuda Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Utku

Utku

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8-C7-C6-01 İle İlgili Soru(n)larınızı Bu Konuda Sorun
Ufak bir sorun için bile konu açan arkadaşlar için açtım bu konuyu forumu kirletmeden soru(n)larınızı buradaki arkadaşlara sorabilirsiniz.:megafon:

• Beğen
Tepkiler: c6_01ey, agit_cudi, paşa06.40 ve 14 diğerleri

Abstract_Loco

Üye
Msjlarda oturum şeklinde mesajlaşırken çok az bi karakterden sonra msj yazması yavaşlamaya başlıyo n8 imin orjinal tema yada tema efekti olabilir gibisinden denedim hepsini ama sonuç aynı bu konuda bi bilginiz var mı ?

• Beğen
Tepkiler: serkan4426 ve Silinen Üye 627977

akibet2

Üye
Gelen giden mesajların çoksa kasar mesela bnm gelen 600 giden 200 falan oLduğu zaman kasmaya başlıyor :D bide mesela mesaj atmadan önce mp3 çalar v.s gibi programlar açarsanda kasıor en azından benm denemelerimde böyle

• Beğen
Tepkiler: serkan4426 ve Silinen Üye 627977
[alikan]

[alikan]

Üye
Bugün NokiaShopta yeni yazılımı yüklettim telefona, herşey stabil sorunsuz çalışıyor fakat ovi mağazayı tıklıyorum ovi suite installer için içine girip indir diyor indiriyorum indirme tamamlanıyo yükleme diyor yüklemede tamamlanıyor tam yükleme bitecekken yüklenemiyor hatası alıyorum. Ovi mağazayı kuramadım p.r 1.1 den sonra bu sorunu yaşayan var mıdır çözebilen var mıdır.?

• Beğen
Tepkiler: perfectcolor
.S.W.A.T.

.S.W.A.T.

Üye
ben kendim yükledim yeni yazılımı hiç bir sıkıntı yaşamadım....

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
[alikan];3253971' Alıntı:
Bugün NokiaShopta yeni yazılımı yüklettim telefona, herşey stabil sorunsuz çalışıyor fakat ovi mağazayı tıklıyorum ovi suite installer için içine girip indir diyor indiriyorum indirme tamamlanıyo yükleme diyor yüklemede tamamlanıyor tam yükleme bitecekken yüklenemiyor hatası alıyorum. Ovi mağazayı kuramadım p.r 1.1 den sonra bu sorunu yaşayan var mıdır çözebilen var mıdır.?
1.telefondan ayarlar kısmına gidin.
2. ayarlardan yüklü uygulamalara ordan Nokia Bubbles ı bul

3.nokia bubbles uygulamasını kaldır.
4. uygulamasını linkten indir ve
5.Önemli!!!!!qtdowngrade.sis uygulaması Telefon Hafızasına Yüklenecektir.
6.Telefon hafızasına yükledikten sonra
7.tekrar uygulamalar menüsündeki qtexamples dosyasının üzerine gidiyoruz.
8.düzenle seçeneklerinden sili seçiyoruz qtexamples dosyasını siliyoruz.
9.tekrar telefondan ayarlar ayarlardan yüklü uygulamalar menüsüne gidiyoruz.
10.qtdowngrade dosyasını buluyoruz ve uygulama menüsünden kaldırıp sildikten sonra yapılacak en son işlem

Telefonu bir defa kapatıp açıyoruz ve Nokia Bubbles uygulaması silinmiş oluyor .
Ben şahsen denedim ve hiçbir problem olmuyor.

Telefonumuzdaki Ovi Mağaza da herhangi bir problem karşılaşılmıyor.:oke:

• Beğen
Tepkiler: MrSwitchBack, efecan3787, vursavus ve 1 kişi daha
Utku

Utku

Üye
    Konu Sahibi
cihan sağol sorusunu cevaplamışsın....Başka sorusu olan yok mu? :D

• Beğen
Tepkiler: diaablo
BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
önemli değil dostum birlikten kuvvet doğar:oke:

• Beğen
Tepkiler: vatan150 ve pasakoylu22
[alikan]

[alikan]

Üye
1.telefondan ayarlar kısmına gidin.
2. ayarlardan yüklü uygulamalara ordan Nokia Bubbles ı bul

3.nokia bubbles uygulamasını kaldır.
4. uygulamasını linkten indir ve
5.Önemli!!!!!qtdowngrade.sis uygulaması Telefon Hafızasına Yüklenecektir.
6.Telefon hafızasına yükledikten sonra
7.tekrar uygulamalar menüsündeki qtexamples dosyasının üzerine gidiyoruz.
8.düzenle seçeneklerinden sili seçiyoruz qtexamples dosyasını siliyoruz.
9.tekrar telefondan ayarlar ayarlardan yüklü uygulamalar menüsüne gidiyoruz.
10.qtdowngrade dosyasını buluyoruz ve uygulama menüsünden kaldırıp sildikten sonra yapılacak en son işlem

Telefonu bir defa kapatıp açıyoruz ve Nokia Bubbles uygulaması silinmiş oluyor .
Ben şahsen denedim ve hiçbir problem olmuyor.

Telefonumuzdaki Ovi Mağaza da herhangi bir problem karşılaşılmıyor.:oke:

Dostum ilgine teşekkür ederim ama benim kastım bubbles'la alakalı değil ki.? Ben telefona flash attırdım p.r 1.1 yüklendi bubbles filan kalmadı ki telefonda.?

hastali

Üye
merhaba ben bu forumda okudum diolarki nokiashopta bizim yaptımızı gibi telefonu flaşlıyor dio şmdi ben telefona nasıl flaş atılır bilmiorum ama bn sizin sölediklerinizle telefona flaşlarsam yada hacklicemmi napıcam blmiorum p.r 1.1 için bn sizin sölediklerini yaparsam burdan bnm yaptımla nokia shopun yaptı aynı şeymi?yani nokiada da gitsem kndmde yapsam aynışeyimi yuapioruz
2.sorum ise kndm yaparsam garantiden yada kodumda bi problem yaşarmıyım?yada ovi mağasında yada herhangi bişeyde?garantiden çıkarmı noluo bana bilgi werrmisiniz

vito andolini

vito andolini

Üye
arkadaşlar bu opdadan nasıl sertifika alınıyo bi de ne kadar güvenilir en son da bu sertifikayı telefondan monte etme programı var mı

WebStyle

WebStyle

Üye
Merhaba arkadaşlar,

Aranıza bugün itibari ile bende katıldım ancak bir kaç bir şey dikkatimi çekti. Tuş kilidi kapalı iken tekrar açtığım da arka ışığı karanlık olarak açılıyor. Aradan 30 ya da 40 saniye geçtikten sonra gerçek canlı ışığını yansıtıyor? Bu problem neden kaynaklı acaba bilgisi olan var mı? Ekran parlaklığı ayarlarından baktım orada herşey normal.

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
[alikan];3255267' Alıntı:
Dostum ilgine teşekkür ederim ama benim kastım bubbles'la alakalı değil ki.? Ben telefona flash attırdım p.r 1.1 yüklendi bubbles filan kalmadı ki telefonda.?
dostum aynısını ben de yaşadım ne attırırsan attır bubbles ı yüklediysen eğer ovi çalışmıyor bizzat kendim test ettim ben dersen eğer bubblesıda yüklemedim bir yükleyip tekrar dene ondan sonrada kaldırmayı dene eminim ovi çalışacaktır...bir dene altta linkten nokia bubbles güncellenmiş son versiyonunu indireilirsin..
Yeni Link

--------------- Ekleme ---------------

merhaba ben bu forumda okudum diolarki nokiashopta bizim yaptımızı gibi telefonu flaşlıyor dio şmdi ben telefona nasıl flaş atılır bilmiorum ama bn sizin sölediklerinizle telefona flaşlarsam yada hacklicemmi napıcam blmiorum p.r 1.1 için bn sizin sölediklerini yaparsam burdan bnm yaptımla nokia shopun yaptı aynı şeymi?yani nokiada da gitsem kndmde yapsam aynışeyimi yuapioruz
2.sorum ise kndm yaparsam garantiden yada kodumda bi problem yaşarmıyım?yada ovi mağasında yada herhangi bişeyde?garantiden çıkarmı noluo bana bilgi werrmisiniz
kardeş tavsiyem kendin fazla kurcalamamanı tavsiye ederim başını ağrıtmaya gerek yok aynı şey tabi hemde daha iyisi sonuçta orası bu telefonun servisi gene sen bilirsin...

Utku

Utku

Üye
    Konu Sahibi
Garantiden çıkmaz.Nokia shopta nasıl flash atıyorlar bir bilgim yok..
arkadaşlar bu opdadan nasıl sertifika alınıyo bi de ne kadar güvenilir en son da bu sertifikayı telefondan monte etme programı var mı
Forumda birsürü konu var sertifika ile ilgili
http://www.maxicep.com/symbian-s60v...fikalama-programi-resimli-anlatim-246414.html
http://www.maxicep.com/symbian-destek/sertifika-alma-islemi-opda-resimli-anlatim-200075.html

Merhaba arkadaşlar,

Aranıza bugün itibari ile bende katıldım ancak bir kaç bir şey dikkatimi çekti. Tuş kilidi kapalı iken tekrar açtığım da arka ışığı karanlık olarak açılıyor. Aradan 30 ya da 40 saniye geçtikten sonra gerçek canlı ışığını yansıtıyor? Bu problem neden kaynaklı acaba bilgisi olan var mı? Ekran parlaklığı ayarlarından baktım orada herşey normal.
Sorun yok normal...

suat1111

suat1111

Üye
utku bey bu n8 i oto yıkama yıkasak bisorun olurmu tesekkürler:islik

WebStyle

WebStyle

Üye
Utku™;3256545' Alıntı:
Sorun yok normal...

Sağolasın hocam yorumun için. Sanırım bulunduğum ortama bağlı olarak değişiyor. Karanlık bir ortam da loş bir ışık veriyor. Aydınlık ortam da ise ışık seviyesi normale dönüyor.

Şimdi hocam sana birşey daha soracağım. Ovi suite ile bugün telefonu güncelleme yaptım ama güncellemenin hemen ardından türkçe dil desteği kayıp oldu. Dil seçeneklerin de türkçe seçeneği yok. Şu anda telefonu ingilizce olarak kullanıyorum. Acaba bunu tekrar düzeltme gibi bir şansım var mı? Tekrar dan yardımlarınız için teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: esir_exe
Utku

Utku

Üye
    Konu Sahibi
Sağolasın hocam yorumun için. Sanırım bulunduğum ortama bağlı olarak değişiyor. Karanlık bir ortam da loş bir ışık veriyor. Aydınlık ortam da ise ışık seviyesi normale dönüyor.

Şimdi hocam sana birşey daha soracağım. Ovi suite ile bugün telefonu güncelleme yaptım ama güncellemenin hemen ardından türkçe dil desteği kayıp oldu. Dil seçeneklerin de türkçe seçeneği yok. Şu anda telefonu ingilizce olarak kullanıyorum. Acaba bunu tekrar düzeltme gibi bir şansım var mı? Tekrar dan yardımlarınız için teşekkürler..
Telefonu keşke kendi üstünden güncelleseydim böyle bir sorun olmazdı.Özel mesajla cevaplayacağım birazdan sorunu:oke:

WebStyle

WebStyle

Üye
Utku™;3256619' Alıntı:
Telefonu keşke kendi üstünden güncelleseydim böyle bir sorun olmazdı.Özel mesajla cevaplayacağım birazdan sorunu:oke:

Tamam hocam 4 gözle bekliyorum. Yardımlarınız için teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: serseçil