Nokia N79 30.019 sürümünü yükleyemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuna3543

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N79 30.019 sürümünü yükleyemiyorum
Nokia N79 telefonum var. Bakıyorum herkes 1 ay önce falan yeni sürüme geçmiş. Bende bugün yapıyim dedim fakat yeni sürü bulamadı noki pc suite. Hala 20... sürümünü gösterior. Acaba bir tek bendemi böyle?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
nsu programın son sürümmü?birde wi-fi den aramayı dene..

®_DeniZ_®

Üye
aynı sorun bendede var 30 sürümünü görmüyo güncel sürümün 20.175 olduğunu söylüyo wifi den güncelleştirmeleri kontrol ettim olmadı nokia software uptader ile denedim gene olmadı neden olduğunu bi türlü çözemedim :S

fuatyuksel1907

fuatyuksel1907

Üye
bende de N79 war.kardeş bende pc suite bağlayım yeni yazılım yüklemeye çalıştım.önce yükleniyordu.telefonle bilgisayar aynı anda yükleme sırasında kitlendi.ondan sonra bi iki bucalama yaptı.Ben Nokia danışma hattını aradım beni K.V.K servisine ymnlendirdi belki yazılımdan kaynaklanan bi hata wardır diye .cünkü CPS kafasına göre çalışıyor.

Nokia Danışma Hattı : 0212 337 17 17

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bu nokia iyicene cıkını çıkardı bu işin galiba,şu Android işletim sistemine sahip LG leremi dönüş yapsam?

®_DeniZ_®

Üye
bende de N79 war.kardeş bende pc suite bağlayım yeni yazılım yüklemeye çalıştım.önce yükleniyordu.telefonle bilgisayar aynı anda yükleme sırasında kitlendi.ondan sonra bi iki bucalama yaptı.Ben Nokia danışma hattını aradım beni K.V.K servisine ymnlendirdi belki yazılımdan kaynaklanan bi hata wardır diye .cünkü CPS kafasına göre çalışıyor.

Nokia Danışma Hattı : 0212 337 17 17
nokia danışma hattı numarasını verdiğin için teşekkürler arayıp soracam nedenmiş bakalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt