Nokia Maps Suite 2.0 v3.06 Belle Refresh Signed ( Nokia 500 Resmi)

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahimscare

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Maps Suite 2.0 v3.06 Belle Refresh Signed ( Nokia 500 Resmi)
Belle Refresh güncellemesi ile yüklenen ilk sürümdür (v3.06_11wk23)
Bu sürüm daha sonra ufak güncellemeler ile sadece sondaki sürüm numarası 27 olmuştur.işlev aynı herhangi bir kısıtlama yok.Beta sürüm değildir, nokia canlı destekden yalvara yakara zorla aldım :D Adam tutturmuş telefonu en yakın servise yollayın güncelleme yapılsın diyor.Adama 2 saat dil döktüm anca alabildim.

Hard format atıp temiz sistem kullanmak isteyenlere lazım olacağını düşünüp paylaşmak istedim.(video ve foto editör forumda zaten mevcut)

Kurulum notları:

Sis uygulamasını başlatın,
Kurulum tamamlayınca telefonu kapatıp açın. (aksi taktirde harita güncellemelere bağlanmıyor)

• Beğen
Tepkiler: muhammetuludag2, dayco ve *DeXteR*

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler

mkkozanmk

Üye
süpersin arayıp bulamadığım şey. . ama nasıl güncelliyoruz?ve de yeni olan nokia haritalar değil mi ?onun böyle direkt kurulumu var mı?

xxxwindieselxxx

xxxwindieselxxx

Üye
çok teşekkür ederim kardeşim bunu yapıncaya kadar mahvoldumya:D ellerine sağlık başarılarının devamını diliyorum iyi yıllar 2013'te başarılar

artar

artar

Üye
teşekkürler

travolta61

Üye
:tşk:

wildtiger223

wildtiger223

Üye
saol kardeşim eline sağlık

Fuad199219

Üye
symbion bellede yukledim kurdum ama kullanamiyorum rota hatasi veriyor abi..anlamiyorum neden. Cevrimici oldukda kulanmak olur cevrimdisi oldukda rota hata veriyor.neden ola bilir?

burockergold00

Üye
kardesssss cokkkk sagolll

amarantus

Üye
Allah razı olsun İbrahim kardeşim valla nokia destek hattı bile çözemedi senin sayende oldu tekrar. Saol varol

tarxhn

tarxhn

Üye
saolsın

ozancann

Üye
Ellerine emeğine sağlık, teşekkürler.

ciwan31

Üye
sağol kardeşim emeğine sağlık şimdi indirdim kurdum

Symbianizer

Symbianizer

Üye
İndiriyorum hard formattan sonra gitmişti sorun çıkmazsa helal olsun çıkarsa da canın sağolsun :D

muhammetuludag2

muhammetuludag2

Üye
teşekkürle :)

behzat

behzat

Üye
denemek lazım benim harita prosu yarısı ingilizce

corper

Üye
adamsın kardesım cok tesekkur ederım bırsey soracagım office mobıle programını nerede bulabılırım tel marka c7 00

Üst Alt