Nokıa Maps GPS NAVİGATİON(OS 8.1 ve üstü için)

Sponsorlu Bağlantılar

eren6523

eren6523

Üye
konu doğru yeremi açılmış arkadaşlar yoksa benimmi yanlışm var acaba os8.1 diyor ama burası s60 bölümü

effffe

effffe

Üye
Nokia map loader ı bilgisayara yükleyemedim başka yükleyemeyen var mı ?

aşkınn70

Üye
arkadaşlar kontör gidiyomu acaba

huseyin_tat

huseyin_tat

Üye
bu verilmeden önce ben bunu nokianın sitesinden indirip yükledim ama çok fazla kontor gidiyor bide n70'imi acayip kasmıştı .Bence yüklemeyin çok fazla kontor gidiyor

EFeNDy17

EFeNDy17

Üye
saol bilader

MorgenSterN.

MorgenSterN.

Üye
    Konu Sahibi
kardesim ne kontor gitmesi yavv valla cıldırıcam milletyin yarısı yuklemeden daha yok bozuyo yok calısmıo demis ben size nokıa map loaderi niye verdim onu bilgisayara kurun ve haritanızı ndirn diye...o kontor gittigini soyleyen arkadas iyi okumamıs anlatılanı direk programı acınca sebeke erişimine izin verilsinm dye bir yazı cıkar onua evet demiş o zaman harita indirir program otomatk olarak o zaman da kontor gider bakın soyle yapcanız

PROGRAM ACILDIGINDA TELEFONDA HEMEN SORAR SEBEKE ERİŞİMİNE İZİN VERİLSİNMİ TARZI BİRSEY ONA HAAYYIIR DİYCENİZ
VE PROGRAMDAN CIKIN NOKIA MAP LOADER DANDA İSTEDİGİNİZ YERİN HARİTANIZI İNDİRİN BU SIRADA HAFIZA KARTINIZ BİLGİSAYARA TAKILI OLMALI UNUTMAYIN HARİTAYI YUKLEYİNCE KARTI TELEFONA TAKIN VE PROGRAMI ACIN VE YUKLEDİGNİZ YRRN HARTASINA YAKLASIN GRÜRSUNUZ CADDE SOKAK BAR PARK HAVAALANI YOLLAR V.BBBB COK ZOR DEGİL BU YAVV
2. OLARAK CEVAP VERMEK İSTİYORUM ARKADASIN BİRİ KONU YANLIS YERDE DEMİS BU OS 8.1 DEMİŞ AMA BURASI S60 BOLUMU YANLIS DEGİLMİ GİBİ BİSEY DEMİS ARKADASIM SENİN BU KONULARDAN ANLAMADIGIN COK ACIK ORTADA

OS 8.1 BİR S60 DIRRRR.

lyon_69

lyon_69

Üye
çok güzel paylaşım teşekkürler gprs ile harhalde

erhanred

Üye
ya pps yok yazıyor yükledim ama ek hizmetlerden seçiyoruz türkiye yi lisans kodu istiyor nasıl olacak bu

syakar

Üye
Benim N73 Telefonun için de Nokia Maps kurulu geldi. Anlattığınız gibi Nokia map loader den türkiye yi işaretleyip yüklüyorum. ama programı çalıştırdığımda beyaz ekran, ekranın ortasında kare, altta solda seçenekler, sağda çıkış var. Bir de ölçekleme var. Seçenekler menüsünde ne yaparsam yapayım değişiklik olmadı. Programı sileyim dedim silinmiyor! Üzerine sizin verdiğinizi kurmaya çalıştım kurmuyor. 1 haftadır uğraşıyorum olmadı. lütfen yardım edin artık gına geldiii!!

--------------- Ekleme ---------------

Benim N73 Telefonun için de Nokia Maps kurulu geldi. Anlattığınız gibi Nokia map loader den türkiye yi işaretleyip yüklüyorum. ama programı çalıştırdığımda beyaz ekran, ekranın ortasında kare, altta solda seçenekler, sağda çıkış var. Bir de ölçekleme var. Seçenekler menüsünde ne yaparsam yapayım değişiklik olmadı. Programı sileyim dedim silinmiyor! Üzerine sizin verdiğinizi kurmaya çalıştım kurmuyor. 1 haftadır uğraşıyorum olmadı. lütfen yardım edin artık gına geldiii!!

triskeles

triskeles

Üye
çok teşekkürler

maliakg

maliakg

Üye
teşekkürler işime yaradı n73üm ve n95ime yükledim çok güzel çalışıyo

t61mtm

Üye
proğramı pc ye kurdum ancak acınca bi ekran geliyor vede öyle kalıyor ekranda waiting for device diye yazıyor naabmam lazım yardımcı olabilecek olan varmı

hoogerheide

Üye
merhaba t61 mtm telefonunuzu veri aktarma modunda pc ye bağlayın.

alman10

Üye
arkadaşlar ben 6120 ye yükledim çatır çatır çalışıyo,ama...arkadaşımızın tarif ettiği gibi kuracaksınız.paylaşım için saol kardeş

10ur54

Üye
benım sorunum hafıza kartını bulamaması oyle map loader de beklıyor harıtayı yuklemıyor sorun nedır hafıza kartına gırebılıyorum pc den?

cyberboy53

Üye
Telefonum n73 musıc edıtıon su an indiriyorum acaba calısırmı

ucler12

Üye
uzun iş ama güzel bi program:)

alezia_fm

alezia_fm

Üye
cep telefonunu yükledim programı sorunsuz açılıyor kontürde yemedi henüz fakat haritalar kullnılmaz dedi buynu sebebide haritayı yüklemediğimden olucak fakat yükleyemiyorum şöyledirki..: pc ye kurucagımız programın setubunu çalıştırıyorum bişiler indiriyor internetten sonra insttall et frame work3,0 diyor ve orda takılıyor ,ilerleme yok ilerlese haritayı yükleyip kullancam ama varmıdır bu sorunu yaşıyan veya yaşayıpta aşan cihazım n70 saygılarımlan....

--------------- Ekleme ---------------

tmm arkdaşlar manuel olarak pc me download edip yükledim framework u şimdi haritalrı indiriyorum sorunsuz çalışıcak kanımca ayrıca bunu buraya koyan arkdaşda çok teşekkür ederim çok açıklayıcı bir şekilde koymuş teşekkürler kendisine anlamıyan adam bile okuya okuya yapabilir :yuru

ozany1993

Üye
arkadaşlar "waiting for device" hatası alanlar için söylüyorum önce telefona yüklediğimiz programı açıyoruz sebeke kullanılsınmı diye bişe soracak hayır deyip çıkıyoruz ve sora ister kabloyla bağlayıp toplu depolama yazın ister kart okuyucu takıp yapın.

alezia_fm

alezia_fm

Üye
arkdaşlar waiting device sorunu bende şöle çözdüm telefou hafıza kartını formatladım telefona tekrara kurudm bu sefer buldu haritaları ve voices sekmesinden türkey i buluyorum download diyorum
hafıza kartına kaydedemiyor incrupted gibi bir hata veriyor haritaları yükleyemedim diğer başka hiç bir soru8um yok nasıl aşarız bunu arkdaşlar

Üst Alt