Haber Nokia Lumia 525 Sadece 299 TL! (329 TL olarak değişti)

Sponsorlu Bağlantılar

versino2

versino2

Üye
Biz 329 dan iki tane aldık bi tanede beyaz yengeme :D
Bişey sormak istiyorum 525 black veya amberle gelecektir herhalde.Eğer blackle gelirse önce Cyan sonra denim mi yuklenecek yoksa direk denim mi yüklenecek

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
[DOUBLEPOST=1425592119,1425581757]

[/DOUBLEPOST]Bişey sormak istiyorum 525 black veya amberle gelecektir herhalde.Eğer blackle gelirse önce Cyan sonra denim mi yuklenecek yoksa direk denim mi yüklenecek

Direkt denime geçersiniz bence. Ota da şu an için denim var. Lsrt ile pcden yaparsan cyan olur. Sonra denim için otadan güncelleme alırsın

emz

emz

Üye
Bişey sormak istiyorum 525 black veya amberle gelecektir herhalde.Eğer blackle gelirse önce Cyan sonra denim mi yuklenecek yoksa direk denim mi yüklenecek

Bende kullanıyorum hayırlı oldu. Öncelikle black durumu ile tanıtıldı 525. O nedenle black yüklü geliyor. İşin garibi direkt denime geçemiyor. Güncellemeler kademeli olarak geliyor. Mesela siz şimdi başlatınca önce hazırlık sonra tam sürüm falan diye 8.1 gelecek. Ardından denim gelecek falan. Birkaç güncelleme sonunda gelecek. Ama güncelleme yapmadan önce tüm sistem uygulamalarını güncelleyin ve sonra başlayın sistem güncellemelerine. En son hepsi bitince bir sıfırlayın ve öyle kullanın. O zaman çok iyi çalışır cihaz ;)

zbahadir

Üye
HB bazen böyle şeyler yapıyor diyelim ki bir ürünün piyasa fiyatı 100 TL HB sitesinde bu ürün bazen 120 TL bazende 80 TL olarak görülebilir. Değişik bir fiyat taktiği kullanıyorlar. Takip edip kapmak lazım ki onlarda bunu istiyorlar kullanıcıların gözü bizim üzerimizde olsun şeklinde.

MaxipmaN

Üye
beleşe veriyolar kapış kapış gitmiş ellerinde yok

versino2

versino2

Üye
Bende kullanıyorum hayırlı oldu. Öncelikle black durumu ile tanıtıldı 525. O nedenle black yüklü geliyor. İşin garibi direkt denime geçemiyor. Güncellemeler kademeli olarak geliyor. Mesela siz şimdi başlatınca önce hazırlık sonra tam sürüm falan diye 8.1 gelecek. Ardından denim gelecek falan. Birkaç güncelleme sonunda gelecek. Ama güncelleme yapmadan önce tüm sistem uygulamalarını güncelleyin ve sonra başlayın sistem güncellemelerine. En son hepsi bitince bir sıfırlayın ve öyle kullanın. O zaman çok iyi çalışır cihaz ;)
Daha yararlıysa sizin dediğiniz gibi yaparım o ce uygulamaları guncellerim :D
Valla iyi oldu 925 e madem gelmedi Denim i ikisinden birden kurcalarım artık :D

Lumia1520

Lumia1520

Üye
Ya anneme ya da kendime alabilirim teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: sat s3 al

Emre

Üye
güncel lumia 520 ve 525 359,00 TL oldu :cool

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Neyden yapmışlarda bu kadar ucuz olmuş? :D

emz

emz

Üye
fiyatı ucuz olabilir,kasası sağlam bu telefonların nede olsa 6600 kanlarını taşıyorlar ;)

50 kere düşmüştür rahat ve kaç kere fırlattım falan kaydı düştü derken silikon kılıfı tak ya da takma daha çizik yok :ehe Hani o derece dayanıklı :ehe Daha ötesi olmazdı :D

Üst Alt