Nokia Fw Cleaner 3 Beta ! Yeni ve Türkçe Dil Desteği İle Beraber !

Sponsorlu Bağlantılar

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Fw Cleaner 3 Beta ! Yeni ve Türkçe Dil Desteği İle Beraber !
Yazılım %90 Türkçedir ve yepyeni özellikler eklenmişştir böylece yazılımda kullanmadığımız programları kökünden temizleyeceğiz yazılıma silmek için yeni programlarda eklenmiştir önceki versiyonda program silme işlemi yapmasına rağmen tam temizleme yapmıyordu ancak bu sorunda herşey halledilmiştir

Yazılım : Newcoller e aittir türkçeletirmede az çok ben uğraştım

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Mr.Sun, stuffalp, sadeddin46 ve 1 kişi daha

sinanayba

sinanayba

Üye
teşekkürler dostum

Newpronik

Üye
çok teşekkür ederim çok işime yarayacak eline koluna sağlık kardeşim

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
iyi kullanmalar :oke:

-starkiller-

-starkiller-

Üye
tam temizleme yapmıyordu derken menüde ikonların kalması mı yoksa başka bir şey mi

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Teşekkürler

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
tam temizleme yapmıyordu derken menüde ikonların kalması mı yoksa başka bir şey mi

evet mesela haritaları silince mnproviderserver.reg ikonu kalıyordu şimdi en ufak bi bileşen bile kalmıyor ben denedim sonuç olumlu

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Teşekkürler.

-starkiller-

-starkiller-

Üye
hemen deniyorum çok saolasın :)

abattal86

Üye
Kardeş bende bi sorun var !!!

bunLarı seçip dosyamı hazırLadığımda tLf açıLırken SİSTEM HATASI diyor we ayarlar\bağlantı\hedefler buradada takılı hattın ayarları otomatik geliyodu dosyamı yüklemeden önce dosyamı hazırlayıp kurduktaqn sonra burası boş kalıyo ve SİSTEM HATASI ndaki tahminimde açılırken şebekeyle bu bağlantıyı kurmamasından die düşünüorum acaba yardım edebilecek birileri warmı ?

mhustafa

mhustafa

Üye
tesekkurler guzel paylasım

devinaski

Üye
Yazılım %90 Türkçedir ve yepyeni özellikler eklenmişştir böylece yazılımda kullanmadığımız programları kökünden temizleyeceğiz yazılıma silmek için yeni programlarda eklenmiştir önceki versiyonda program silme işlemi yapmasına rağmen tam temizleme yapmıyordu ancak bu sorunda herşey halledilmiştir

Yazılım : Newcoller e aittir türkçeletirmede az çok ben uğraştım
Sağolun varolun eksik olmayın.Allah daha çok ilim versin.

x-scarface

x-scarface

Üye
:tşk:

muzo52

muzo52

Üye
deneyelim da zaten prof olduk nikia yüzünden

stuffalp

Üye
Anlatım konusu ya da videosu var mı?

xxyakupxerxx

xxyakupxerxx

Üye
teşekkürler kardeş

gurgin

Üye
bu uygulama neden rar dır hem boyutu da az sistem rar dosya atan da bayağı gerizekalıdır. Adamakıllı bir rar açma programı da yok hem program sıkıştırmak da sağlıklı değil dosya kayboluyor.

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
bu uygulama neden rar dır hem boyutu da az sistem rar dosya atan da bayağı gerizekalıdır. Adamakıllı bir rar açma programı da yok hem program sıkıştırmak da sağlıklı değil dosya kayboluyor.

:alsana::!!!:

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi

o kadar kişi kullanıp teşekkür etti sen bunumu düşündün Allah a şükür aklımız yerinde...

sallıncak

Üye
:D ne olacak bu milletn hali.d
Teşekürler

Üst Alt