Nokia File Browser 1.0.1 - S^3 - Anna - Belle

Sponsorlu Bağlantılar

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nokia File Browser 1.0.1 - S^3 - Anna - Belle
Nokia File Browser 1.0.1 - Nokia N8 - S^3 - Anna - Belle - Free File Management App Download​

Ile hizmetinizdedir akıllı telefonlar için bu program tam erişim ile geliştirici Nokia beta laboratuvarları bir dosya yöneticisi olacaktır. FileBrowser tüm diskleri smartphone ile çalışır: C, E, D, Z, E, gibi cihazlar gibi: USB, BlueTooth FTP, Ağ FTP. Dosyaları ile standart işlemler yanı sıra, program dosyalarının MIME türünü değiştirebilirsiniz ve meşgul dosya sistemi ile çalışmak. Entegre HEX Editor, sistem sürücüsü, yedekleme bir anlık kaldırarak aracı oluşturma, sanal diskler, disk üzerinde bir şifre belirleme yeteneği, gelen mesajlar ile çalışan ve çok daha fazlası: Program ek araçlar kümesi vardır. S ^ 3 / Anna / Belle Akıllı Telefonlar ile uyumludur.

Anahtar özellikler:

"Sürücüler ile çalışmak: C, E, D, Z, F;
"Okuma ve yazma için sistem klasörleri ve dosyaları tam erişim;
"Cihazları ile çalışmak: USB, BlueTooth FTP, Ağ FTP.
"Standart dosya işlemleri;
"Dosyaların MIME türünü değiştirmek için yeteneği;
"Bazı sistem dosyalarını değiştirmek için yeteneği;
"Entegre Hex editör;
"Sistem sürücüsünün resmi;
"Bir sanal disk oluşturma;
"Sen disk üzerindeki bir şifre ayarlayabilirsiniz;
"Gelen mesajları ile ilgilenmek ve çok daha fazlası.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: hakan0725 ve savas_yal

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler usta

midnight74

Üye
sağol Kanka

mehsell

mehsell

Üye
türkçe olaydı iyidi :)

ASC33

ASC33

Üye
paylaşım için teşekkürler kurtuluş.yalnız haberin olsun cfw için olanında private-dosyasının içindeki dosya "1003a3f"şeklinde o yüzden flash tan sonra çalışmıyor herhalde "10003a3f" olması lazım yani klasör isminde bir sıfır eksik,bakabilirmisin.

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
paylaşım için teşekkürler kurtuluş.yalnız haberin olsun cfw için olanında private-dosyasının içindeki dosya "1003a3f"şeklinde o yüzden flash tan sonra çalışmıyor herhalde "10003a3f" olması lazım yani klasör isminde bir sıfır eksik,bakabilirmisin.
olamaz biri uda icinden biri telefonumdan.

Ekli dosyalar

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Teşekkürler

ASC33

ASC33

Üye
ilginç.. şu linkteki--Nokia file browser 1.0.1 CFW icin.zip-- için olanı varya zipli dosya onda private içine bakabilirmisin.yada ben rofs2 ye attım ondanmı çalışmadı.Bu arada ALLAH senden razı olsun yaptığın paylaşımlar olmasa şu simbian 3 ve belle ile ilgili çok zorlanacaktım.benim telefon 701 olduğu için etrafta pek bişey bualmıyordum.

'Sefer

'Sefer

Üye
:tşk:

Teom@n

Teom@n

Üye
:tşk:

omerusta

Üye
teşekkürler emeğine sağlık

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ilginç.. şu linkteki--Nokia file browser 1.0.1 CFW icin.zip-- için olanı varya zipli dosya onda private içine bakabilirmisin.yada ben rofs2 ye attım ondanmı çalışmadı.Bu arada ALLAH senden razı olsun yaptığın paylaşımlar olmasa şu simbian 3 ve belle ile ilgili çok zorlanacaktım.benim telefon 701 olduğu için etrafta pek bişey bualmıyordum.

Tesekkur ederim ben cfw ixinde anlamistim simdi linki duzenledim.

• Beğen
Tepkiler: ASC33
ASC33

ASC33

Üye
rica ederim,esas ben teşekkür ederim paylaşımların için.

Üst Alt