Nokia E72 ye Hard format atamıyorum yardım

Sponsorlu Bağlantılar

sweeperxx

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E72 ye Hard format atamıyorum yardım
arkadaşlar kombinasyonları yapıyorum ama yine de format atamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

• Beğen
Tepkiler: ssoyer

Perfect!

Üye
nası yaptın bilmiyorum ama ekrana nokia yazısı gelinceye kadr bekle

sweeperxx

Üye
    Konu Sahibi
symbian telefonlarına atılan *3 yes ve açma kapama düğmesi yöntemi olmuyo sanırım.

--------------- Ekleme ---------------

e72 kullanan kimse yok anlaşılan :)

karasum54

Üye
var kullanan *#7370# soaracak evet derseniniz açilip kapanacak isterseniz nokia upted le bi upted çekin önce sonra atarsiniz

kskrblackbull

Üye
symbian telefonlarına atılan *3 yes ve açma kapama düğmesi yöntemi olmuyo sanırım.

--------------- Ekleme ---------------

e72 kullanan kimse yok anlaşılan :)
bu yontem nokia e72 de kullanılmıyor.
hard reset te tus kombinasyonu e72 için

sol shift + sag ctrl + dell+ power tusudur.

• Beğen
Tepkiler: kurucaovalı
bronxanarchy

bronxanarchy

Üye
shift , space ve silme tuşlarına aynı anda basılı tutun ve ardından power tuşunu telefon açılana kadar basılı tutun.

Analim

Analim

Üye
valla kardes ben sol alttan yukari ok tusu bosluk birakma tusu ve silme tusuve acma kapama tusunu ayni anda basili tut eller birlesinceye kadar basili tut,benimde e72 ben oyle attim

• Beğen
Tepkiler: digitalboy

yorulmaz23

Üye
Merhaba arkadaslar
Bahsettiğiniz hiç bir şey E72 tele hard reset atmaz.
Tel kapalı iken CAPS LOCK + SPACE + Geri Silme tuşu ve Power Tuşu basılı kalcak Ekran açılıncaya kadar.

• Beğen
Tepkiler: flippin

mavisiyah

Üye
hard formatı attım ancak sıfre sorunumu cozmedı bunun ıcın bır cozum sunabılecek arkadas var mı? E 72 telefona once pc suıtele yukseltme yaptım ardından nss ıle resetlemeye calıstım ama olmadı en son da burdakı bılgılerle hard format attım ve kılıt kodum hala bellı degıl bıraz daha ugrasırsam telefonu duvara carpıp kırıcam yardım edebılecek bırı varsa bu uluslar arası sorunumuzu cozmus olacak saygılar

YkPkY

YkPkY

Üye
bu yontem nokia e72 de kullanılmıyor.
hard reset te tus kombinasyonu e72 için

sol shift + sag ctrl + dell+ power tusudur.

lan düzgün insanları yönlerdirsene.bilmediğin şeylerede ötme,sus abilerinden öğren.atma.

parazitoguz

Üye
lan düzgün insanları yönlerdirsene.bilmediğin şeylerede ötme,sus abilerinden öğren.atma.
<br />
<br />
sen bilmiyorsan niye ötüyorsun shift + space + backspace(silme tuşu) + açma tuşuna telefon açılana kadar basılı tut

ramone01

ramone01

Üye
evet dogru az once denedim oldu bende bunu ariyordum sagolun. Alt soldan 2 tuş + bosluk tusu + silme tusu + açma kapama tusu. sol shift+space+backspace+power. sagolun

barmen_1982

Üye
Ben Söylediklerinizi Yapıyorum Yemiyor Sanırım Yanlış Tuşlara Basıyorum...

lens

Üye
slm arkadaşlar sayfada söylediğin gibi yaptım telefon açıldığında #7370# yapmışım gibi açıldı acaba bu modellerde
hard format böylemi oluyor ben mi yanlış bişi yaptım bilgilendirirseniz sevinirim

Mensis

Mensis

Üye
Bende de E72 var. Açınca beyaz ekran veriyor, reset atmaya çalıştım ama olmadı. Evde halledebilir miyim?

Üst Alt