Nokia E71 510.21.009 (Yeni Güncelleme)

Sponsorlu Bağlantılar

4dimage

Üye
ya ben pc suiteden yukledim son yazzilimi tel ingilizce oldu dil menusundede yok nasil duzeltecem bilgisi olan varmi

butlan40

butlan40

Üye
arkadaşlar e71 kullanıyorum tek sorunum her wıfı ye bağlandığımda şlfre istiyor laptop gibi bi sefer girince hafızaya almıyor mu...lütfen yardım.

bodmeirel

Üye
bu yeni fw yaramaz,şimdiye kadar bu cihazda olmayan problemler mevcut,arama ve cevaplama sureleri görünmüyor,cevaplama tusuna bastıktan bir kaç saniye sonra konuşulabiliyor,arama esnasında hoparlör etkinleştirme tuşu geç geliyor diyor...fakat unutmamalı her ülkenin yazılımı farklı benimki turrkcell yazılımı mesela aynı sorunlar bizde olmaya bilir ben indirdim şimdi dnicem yazarım artık size sorunları......

Arkadasim denedim bi problem yok acikcasi farkli biseyde goremedim gene hellox 2.2 ile hackledim hemen kod aklima gelmiyor ama grey yukledim turkcelli yuklemedim bu sefer navi ile indirip phoniex ile kurdum kod degistirmeye bile gerek olmadan problemsiz kuruldu kuracaklara duyrulur

aynı firmwareyi bende navifirm le indirip phoenixle yükledim açılıştaki türkcell reklamı, türkcell seyahat, kaydet gönder, videobul ve türkcell zil sesi, gibi saçmalıklardan kurtuldum, onun dışında hiçbir degişiklik ve sorun yok ama bir türlü sertifika işini beceremedim şu uygulama yüklerken sertifika hatası vermesi canımı sıktı
opda dan kac defa sertifika başvurusu yaptım ama işlem hep "sertifika üretiliyor " aşamasında kaldı , ke y ve cer dosyalarım görünmedi. Diger yontemleri de denedim c sürücüsü sys /bin dosyası açılmadı bir türlü . seCman yukledim ama o programda acılıp bi hata veriyor öyle kalıyor. E 71 rm -346 510.21.009 firmware de sertifika işini halledebilen varsa yardımlarını bekliyorum.

immortal737428

Üye
Nokia E71 telefonumun yazılımını güncelledim biraz önce herşey iyi görünüyor problemsiz çalışıyor.Fakat sanırım zamanında hafıza kartına yüklemiş olduğum uygulamalara ulaşamıyorum.Daha doğrusu sadece uygulama yöneticisinde görünüyor fakat uygulama açılmıyor.

şimdiden teşekkürler

mylife_istanbul

Üye
elinize sağlık teşekkürler

----------Eklendi @ 16:57:19 ---------- Yazıldı @ 16:48:44 ----------

ben bu versiyonu yükledim ama türkçesi yok yardımcı olursanız sevinirim teşekürler...

omurgurbuz03

Üye
bu telefonda ciha zgüncelleme nasıl oluyor

Üst Alt