Nokia E63/E66/E71 RM-437 EURO 500.21.009 v10.0 Versiyonu %100 Hack TURKCELL LOGOSUNDAN KURTULMA

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
knight rider

knight rider

Üye
Merhaba,

Telefonum nokia e71 ve sürümü 500.21.009. Daha önceden hackli olan telefonum yeni sürümde hack kabul etmiyor. Unpacking Files ta kalıyor. Ne yapmalıyım ? Bir de önerebileceğiniz x-plore hangisi?

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba,

Telefonum nokia e71 ve sürümü 500.21.009. Daha önceden hackli olan telefonum yeni sürümde hack kabul etmiyor. Unpacking Files ta kalıyor. Ne yapmalıyım ? Bir de önerebileceğiniz x-plore hangisi?
Unpacking Files ta kalıyor. demişsiniz. Unpacking Files ve installing root cert gibi hatalarda yapacaklarınızı ilk sayfada açıkladım (4. şıkta) oradan bakabilir ve uygulayabilirsiniz.

kadir61

Üye
telefonum nokia e66 unpacking filesda kalıyor.rompatcher sertifika yaptım tekrar ama gene olmadı ne yapmam gerekir acaba.rompatcher kurulmuıyor

MXKM

MXKM

Üye
telefonum nokia e66 unpacking filesda kalıyor.rompatcher sertifika yaptım tekrar ama gene olmadı ne yapmam gerekir acaba.rompatcher kurulmuıyor

Benim telefonum da Nokia E66, ben de sizin gibi aynı sorunla karşı karşıya kalmıştım, internette aramadığım yer kalmadı, sorunun çözümünü bulmak için; sonunda bir yerde okudum ve uyguladım, daha sonra rompatcher dahil, program sorunsuz kuruldu. Sorunu halletmenin tek çaresi, telefonunuza yeniden hard format atmak ve programı yeniden kurmak. Bu kadar basit! Kolay gelsin.

kadir61

Üye
kardes cok sagol fakat denedim onuda defalarca olmadi.yeni sertifika alicam opda dan sonucu yazarim tekrar

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
Unpacking Files ta kalıyor. demişsiniz. Unpacking Files ve installing root cert gibi hatalarda yapacaklarınızı ilk sayfada açıkladım (4. şıkta) oradan bakabilir ve uygulayabilirsiniz.

kadir61

Üye
bende onu yapmaya çalıştım fakat zaten rompather kuramıyorum.sorun orda.4.şıkkı yapamıyorum.

versiyon 410.21.010

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
e66 yı
EURO 500.21.009 v10.0 Versiyonuna çevirin isterseniz. çünkü randuman alınan versiyon bu. versiyonu nokianın versiyon prg ile değil phoneix ile indirdiğiniz yazılımdan güncellemeniz gerecek. sitede ayrıntılı anlatımları mevcut. büyük ihtimal

EURO 500.21.009 v10.0 Versiyonuna çevirdiğinizde telefonunuz düzelecektir.

kadir61

Üye
deniycem teşekkür ederim ilginiz için.olmasa bile ilginiz yeterli :)

--------------- Ekleme ---------------

sonunda oldu kardeş ellerine sağlık çok teşekkürler.

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
dediğim versiyonu mu ekledin? yoksa mevcut versiyonuna hard format attıktan sonra mı denedin? nasıl oldu? baya uğraştın çünkü.

kadir61

Üye
dediklerini tek tek yaptım.önce phoneix kurdum pcye.orda telefonuma dediğin versiyonu navifirim ile indirdim pcye.phoneix ile versiyonu güncelledim.sonra senin dediğin gibi install root cert te takıldı orda rompatcher kuruldu önceden kurulmuyordu.sonrası zaten başlıkta anlattığın gibi.

çok teşekkür ederim yardımın için :)

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
Süper. keşke baştan söyleseydim. uğraştın boşuna kardeş. sevindim sorunun hallolmasına. güle güle kullan.

kadir61

Üye
bilemezdin öyle olacağını canın sağolsun tekrar teşekkürler :)

brssp

brssp

Üye
turkcell logolu e 63 üm vardı 500.21009 versiyonuna yükseltim kılavyesi qwerty den qwertz oldu ne yapacagım bilemiyorum yardım

badboydm

badboydm

Üye
yav helloox u kurarken gereken uygulama erişimine izn verilmedi dio napıcam :S

elusive

elusive

Üye
    Konu Sahibi
turkcell logolu e 63 üm vardı 500.21009 versiyonuna yükseltim kılavyesi qwerty den qwertz oldu ne yapacagım bilemiyorum yardım
yanlış yazılım yuklemişsin. tr olanı yukleyeceksin. o zaman duzelir. yaznı yazılım atarken europa değil turkey olan dosya ile yazılım guncellemesi yap

--------------- Ekleme ---------------

yav helloox u kurarken gereken uygulama erişimine izn verilmedi dio napıcam :S
hard format atıp tekrar dene. ama bundan once 1. sayfada anlattıklarımı teker teker yap.

aras911

Üye
süper

ertugrulll

ertugrulll

Üye
bu dediklerini harfiyen yaptım.
E71 takılma olmadı . sorunsuzca yükledi. her dediğinizi yaptım. en son c>>SYS>>BIN kalosorune kopyala uzerine yazılsın mı diycek azılsın de bunu da dedim. evet dedi. değiştirdi.

şimdi benim telefon hacklenmiş oldumu ? nerden hacklendiğini anlayacagım ?

bugraugur

Üye
Teşekkürler engin bilgileriniz için. Umarım yapabilirim

gurkan3407

Üye
e66 500.21.009 bugun denedim fakat c/sys klasörü gözükmüyor ne yapmam gerekiyo acil bilgilendiriseniz sevinirim ;) göstermiş oldugunuz yöntemleri izledim fakat installserver.exe dosyasını yapıştırcagım sys dosyanı görmüyo telefonum lütfen acil bilgilendirniz , saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt