Nokia E6-00 Belle Refresh Yazılımı


yakamoz97

yakamoz97

Üye
Nokia E6-00 için en son çıkan belle refresh yazılımı v111.140.0058_028

İnstallserver dosyası yazılıma gömülmüştür. Böylece telefona hard format atsanız bile telefon hacklenmiş kalacaktır.sertifika sorunu kökünden halledilmiştir.

Yazılımdan açılışta rahatsız eden ve gereksiz görülen bazı uygulmalar silinmiştir. Aşşağıda silinenlerin listesi mevcuttur.

Welcome

My Nokia

Hakkında

Yardım

Podcasting

Bounce

Boingo

Wlingo

Shazam


Yazılımda Partition yöntemiyle dosyalar düzenlenmiş ve

C:Telefon hafızasında ciddi oranda yer açılmıştır. Yazılım sonrası telefon hafızasında boş kısım 512 mb olarak gelecektir.

Yazılımı 2011 veya 2012 phoenix sürümleri ile flashlayabilirsiniz. yazılım atarken firmware update sayfasında options seçeneğine tıklayarak listede kırmızı renkle görünen

RM-609_M011.08.emmc.fpsx dosyasına tıklayıp delete yapıp onaylayın. Bu şekilde hatasız bir kurulum yapabilirsiniz. Forumda phoenixle nasıl flash atılacağı diğer konularda detaylıca anlatılmıştır oyüzden ayrıntıya girmeye gerek duymadım.

Bu anlatılanlar haricinde yazılımda başka hiçbir bileşene dokunulmamış ve herhangi bir modlama yapılmamıştır. Yazılımın orjinalliği korunmuştur. Orjinal, sade , hack sorunu olmayan hızlı bir yazılım isteyenler için birebirdir. Nokia mağaza ve harita uygulamaları partition düzenlemesi yapıldığı için yazılımda mevcut değildir.Bilgisayardan Nokia Suite ile mağaza ve haritaları indirebilir ve diğer uygulamaları da edinebilirsiniz.

Kendi Nokia E6 telefonumda bizzat kullandığım yazılımdır. Gönül rahatlığıyla yükleyebilirsiniz.

Güle güle kullanın.

İndirme Linki : RM-609_v111.140.0058_028.rar — Yandex.Disk
 


Üst Alt