Nokia City Lens 2.1 (LiveView) Belle Refresh FP1 FP2

Sponsorlu Bağlantılar

jetblacklife27

Üye
:tşk:

memolim83

memolim83

Üye
n9 da vardi bu güzel

rapchi55

Üye
link kırık hocam file not found diyor.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

bayon

Üye
    Konu Sahibi

mustafablade91

Üye
teşekkürler

HolyDoly

HolyDoly

Üye
güzel uygulama teşekkürler yanlız kamerayı çalıştırması saçmz olmuş :)

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

ewacash

Üye
ahaha adam kamerayı çalıştırması saçma olmuş diyo ya haha amma güldüm akşam akşam :D ne uygulaması biliyon mu bu ? Haha ya varya çok güldüm kamera çalışmasa daha mi iyi olcak :D aman kamerasız yapalım uygulamayı :D

icomy56

Üye
beyler hiçbi uygulamanın içeriğini anlatmıyonuz yaw bari bunu açıklayın diycemde açılmıyoki yine sertifika süresi geçmiş dedi hiçbi uygulamayı kullanamıyoorum :((((((

bayon

Üye
    Konu Sahibi
beyler hiçbi uygulamanın içeriğini anlatmıyonuz yaw bari bunu açıklayın diycemde açılmıyoki yine sertifika süresi geçmiş dedi hiçbi uygulamayı kullanamıyoorum :((((((

sertifika süresi hakkında konu da bilgi verdim hack gerektirir diye programa gelince kamera arayüzünde neyin nerde olduğunu gösteren bir uygulama internet gerektirir ayrıca çok detaylı bilgi isterseniz programın isminu youtube a yazarak bakabilirsiniz

HolyDoly

HolyDoly

Üye
ahaha adam kamerayı çalıştırması saçma olmuş diyo ya haha amma güldüm akşam akşam :D ne uygulaması biliyon mu bu ? Haha ya varya çok güldüm kamera çalışmasa daha mi iyi olcak :D aman kamerasız yapalım uygulamayı :D

program pusula tarzı bir uygulama. Haritadaki kayıtlı yerleri panoramik bir şekilde sunuyor, estetik olması itibariyle uygulamaya kamera dahil etmişler. Halen gereksiz olduğunu düşünmekteyim tercih meselesi. Ayrıca üslubuna dikkat edersin sevinirim..

DARAK

Üye
hack li c6-01 de yuklenemedi

hmzgl

hmzgl

Üye
:tşk:

@Safak

@Safak

Üye
Tskler Nokia 500 olumlu

habbuj

habbuj

Üye
Teşekkürler :)

gutihaz1

gutihaz1

Üye
Eline saglik canavar gibi program n8 calisti

• Beğen
Tepkiler: baysal.onur
Habeşi

Habeşi

Üye
aylardır arıyodum ismini bilmiyodum çok iyi oldu :D bide film afişini görünce tanıyan bi program vardı onu biliyomusunuz

• Beğen

erosennin

Üye
c6 01 de çalışıyor. Teşekkürler

behzat

behzat

Üye
teşekürler iyi bi pro

• Beğen
dutluyol45