Nokia C6-01 WI-FI Sorunu!

Dragond

Dragond

Üye
Arkadaşlar telefonda wifi ile bağlıyken birşey indirirken Web-Opera Mini-UC Browser bağlantı direk kesiliyor. Sadece birşey indirirken oluyor. Modemle hiçbir alakası yok varmı bir çözüm bilen ???

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bendeki N8 de de kendi kendine bağlantı kapanıyordu. Sonra düzeldi. Bunun bir çözümü yok ben internetten araştırdım birşey bulamadım. Symbian 3 lerde olan genel sorun bu sanırım. Bir süre sonra düzeldi bendeki N8 de şimdi hiç kopmuyor bağlantı.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bu konu sorunu çözecektir, internet fixleme olarak çıkmış bir pakettir yükledikten sonra telefonu yeniden başlat.
Eğer düzelmezse aşağıdaki uygulama ile faydası olduğunu söyleyenler var.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
İlk linktekini yükleyip telefonu yeniden başlattıktan sonra WiFi ayarlarına gir ve güç tasarruf modunu kapatmayı unutma.

Dragond

Dragond

Üye
Tşk

Dragond

Dragond

Üye
Sorun çözülmedi

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bunları bende denedim sorun ya telefondan kaynaklanıyor ya da işletim sisteminden. Bir süre sora benim N8 in wifi si düzeldi. Hatta ben bununla ilgili konu bile açmıştım.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Başka Modemde Aynımı?

Dragond

Dragond

Üye
evt

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Modemle alakası yok tamamen telefondan ve Symbian 3 ten kaynaklı. Bir süre sonra benim kullandığım Nokia N8 de de aynı sorun oldu ama sonra düzeldi. Yapacak birşey yok.

Üst Alt