Nokia C5 İçin Naunce Talk Yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sizin kategoriniz s60v3 ve evet hack yapılması gerekiyor çünkü çoğu uygulama unsigned yani imzasız şekilde paylaşılmıştır. Herhangi s60v3 hackleme konusuna girip yapabilirsiniz. Nuance yerine mobile speak yüklemeyi deneyin hack yaptıktan sonra derim zira bende full sürümünü çok aramıştım zamanında ama bulamadım.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

varrior_1

varrior_1

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun internetinden yüklemeye çalışmayın . Telefonun tarihini 2000 li yılllara alıp , ovi suite ile veya telefonun direkt hafızasına atıp yüklemeyi deneyin .

Aynen öyle yapıyorum.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye

İngilizce biliyorsan buradan bir dene. Zaten çok zor değil Symbian hacklemek. Birtek bunu bulabildim diğerlerinde linkler hep ölü.

varrior_1

varrior_1

Üye
    Konu Sahibi

İngilizce biliyorsan buradan bir dene. Zaten çok zor değil Symbian hacklemek. Birtek bunu bulabildim diğerlerinde linkler hep ölü.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bende baktım bunlara ama çoğunun linkleri ölü çünkü konularin açılma tarihleri çok eski. Unutmadan sen s60v3 telefon kullanıyorsun. Şimdi baktım da çok uzun uzun yazmış sen benim verdiğim linkten hallet işini. Yoksa işin içinden cikamayabilirsin. 🙂

varrior_1

varrior_1

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartınız e:/ ise falan dosya f:/ ise falan dosya deniliyor. Bunu nasıl öğreneceğim.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Dosya yönetici program kuracaksın telefonuna. Xplore var singed versiyonunu kur teline oradan görürsün.

varrior_1

varrior_1

Üye
    Konu Sahibi
Kusura bakmayın hakkını helal edin. Hack olmadığı için bu xplore'yide kuramıyorum. Sabah 7 den beri uğraşıyorum. Sizide yoruyorum.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ne demek işimiz bu. Google da xplore signed s60v3 diye arat çıkar karşına.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
varrior_1

varrior_1

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Hocam hack işlemi tamamlandı. Şimdi sertifika hatası alıyorum.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Rom patcher dan gerekli olan yamayı aktiflestirdigine emin ol. Yamayı açmadan sertifika hatası almaya devam edersin.

varrior_1

varrior_1

Üye
    Konu Sahibi
Dünden beri uğraşıyorum nihayet sertfika hatasını da dediğiniz gibi aştım. Şuan telefonu kapatıp açınca program otomatik başlamıyor. Ve ses dosyasın bulamıyorum. Vocalizer Aylin (sisx) dosyasını bulamıyorum.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Artık miladi dolduğu için Symbian a program bulmak çok zor. İnternette baya araman gerekiyor.

varrior_1

varrior_1

Üye
    Konu Sahibi
Aynen. Peki şu otomatik başlatma olayını nasıl çözeceğim.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Usta sağol şimdi tamam tek sorun kaldı programdan çıkınca ekran okuma bitiyor. Diğer telefonda telefon açılır açılmaz herşeyi okuyordu.
O konuda birşey diyemem hiç kullanmamıştım.

varrior_1

varrior_1

Üye
    Konu Sahibi
@KomiserMemoli_12 @Mesut Aktaş @MAERKEK @Buğra Hepinize çok çok teşekkürler. Nihayet sonuca ulaştık. HAkkınızı helal edin bu iki günde sizleri de yorduk. Çok teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve MAERKEK