Nokia C5-03 Notlar

Sponsorlu Bağlantılar

psyconaut

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C5-03 Notlar
Herkese merhaba... uzun zamandır nokia c5 03 kullanıyorum öncelikle konuyu doğru yere mi açıyorum bilmiyorum ama benim büyük bir sorunum var telefonumdaki notları bir şekilde telefondan almam lazım ama nokia suite de senkronize etmeye çalıştığımda microsoft outlook yüklü olmalıdır diyor benim laptopumda outlook yüklü değil notları almamın başka bir yolu var mıdır bunu merak ediyorum almak istememin nedeni telefonuma büyük ihtimalle format atılması gerekecek çünkü dokunmatiğin sağ tarafı kaydı sağa basınca ortaya basıyor telefoncuya götürdüğümde dış ekranı değiştirdi iki hafta kadar sorunsuz kullandım telefonu sonra tekrar aynı sorun oluştu kısacası notları kurtarmam gerekiyor şimdiden teşekkür ederim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hafıza Kartına Filan Yedek Alma Var Yada Elinle Notları Kopyala SMS Olarak Kaydet Yada Faceye Yaz Sonra Tekrar Al Benim Bildiğim Telefondan Yedek İle Oluyor Yada Pc Suiti Yükle Onla Yedekle

psyconaut

Üye
    Konu Sahibi
Nokia suite ile yedekleme yaptım ama notlar web beslemeleri takvim yedeklenemedi dedi lütfen yardımcı olun hafıza kartına nasıl kopyalayabilirim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Nokia suite ile yedekleme yaptım ama notlar web beslemeleri takvim yedeklenemedi dedi lütfen yardımcı olun hafıza kartına nasıl kopyalayabilirim
Dosyalara Gir Şeçeneklerde Yedekleme Olması Lazım

psyconaut

Üye
    Konu Sahibi
Yedekleme var zaten hatta yaptım da ama notlar web beslemeleri yer imleri takvim yedeklenemedi diyor ne yapmam lazım notları hafıza kartına aktaran bir program var mıdır acaba
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun benim için çok önemli