nokia c5-03 kendiliğinden sürekliinternete bağlanma problemi?

Sponsorlu Bağlantılar

zerotaylan

Üye
    Konu Sahibi
nokia c5-03 kendiliğinden sürekliinternete bağlanma problemi?
sürekli internete bağlanıyor. daha önce girilmiş ağları bulup otomatik bağlanıoyor..wlan arama kapalı olduğu halde açıyor.. whatsapp ve nokiamaili kaldırmış olduğum halde bağlanıyor..
3gündür uğraşıyorum bulamadım..

Deleted.

Üye
deleted

Son düzenleme:

zerotaylan

Üye
    Konu Sahibi
denicem teşekkürler..sonucu bildiriim:)

HakaN-06

HakaN-06

Üye
baglantı ayarlarından wlan varlıgını gösteri asla yap sorun kalmaz

zerotaylan

Üye
    Konu Sahibi
yaptım fakat işe yaramadı..yine bağlandı....

Deleted.

Üye
deleted

Son düzenleme:
Joker.

Joker.

Üye
ayarlar bağlantılar hedefler ınternet oradan wifi ibağlanıyorsa ısmının uzerine basılı tut kaldır filan çıkar ona tıkla bağlanmaz wifi ide kapat asla seçeneğe seç

• Beğen
Tepkiler: zerotaylan

zerotaylan

Üye
    Konu Sahibi
ayarlar bağlantılar hedefler ınternet oradan wifi ibağlanıyorsa ısmının uzerine basılı tut kaldır filan çıkar ona tıkla bağlanmaz wifi ide kapat asla seçeneğe seç
kaldırdım...fakat çözüm bu mu.. herseferinde tekrar şifre girmek gerekiyor.. girerim farketmez ama otomatik bağlanması sinir bozucu..sarjı yiyor.. ayrıca wifi nerden kapatılıyor..? birde paket veri bağlantısı yapmasını istemiyorum.. sadece istediğim zaman wifiden girmek istiyorum... aldığıma pişman oldum 1 hafta oldu.. yada ben kullanamıyorum.. teşekkürler yardımın için..

Joker.

Joker.

Üye
mnüye gir ayarlara gir sonra bağlantıya gir kablosuz lan var orda ona gir seçenekler ayarlar yap Bu dediklerimi koy araya
Wlan varlığını göste : Asla
İnternet Bağlantı testi: ASLA çalıştırma
Bundan sorra wifiye bağlanmaz

BrtLVcL

BrtLVcL

Üye
Arkadaşım whatsapp messenger programını yüklediysen eğer sebebi o programdır. Programı kaldırdığında sorun olmayacaktır.

b_gundem

b_gundem

Üye
ebuddy messenger yapıyodu bende kaldırdım halloldu...

Joker.

Joker.

Üye
Bu yazdığımı dene ben bu şekilde kullanıyorum wifi her zaman kapalı

----------Eklendi @ 23:56:14 ---------- Yazıldı @ 23:55:50 ----------

internet girince açılıyo te

bathyq

Üye
whatsapp muhabbeti geçmişken bilen arkadaşlar varsa.. nokia oviden whatsapp ı indirdim ve kurdum. numaramı girdim başlatılıyor diyor ama sonuç hep aynı 1 saat geçti üstünden hala başlatılıyor da.. ne yapabilirim:S telefonum (c5-03)

elic_can

elic_can

Üye
Nokia c5-03 kullanıyorum wi-fi bulamadığı zaman otomatik internet bağlantısı açıyor iptal etmeme rağmen yeniden bağlanıyor. Yani istem dışı bağlantı kuruyor. Durmadan whatsapp ı kurup kaldırıyorum. Büyük sorun oldu benim için ve hala olmaya devam ediyor!!!

gevhern

gevhern

Üye
cfw kullanıyosan çözümümü biliyorum

Mec001

Mec001

Üye
Nokia c5-03 kullanıyorum wi-fi bulamadığı zaman otomatik internet bağlantısı açıyor iptal etmeme rağmen yeniden bağlanıyor. Yani istem dışı bağlantı kuruyor. Durmadan whatsapp ı kurup kaldırıyorum. Büyük sorun oldu benim için ve hala olmaya devam ediyor!!!

Dostum bende de oluyodu ayarlar.bağlantı.hedefler.internet kısmına gir operatörüne tıkla kullanıcı adı ve şifre koy şifre sormaya evet de doğrulama kısmına da normal yap bundan sonra onay olmadan bağlanmaZ :)

kalelioguntr

kalelioguntr

Üye
e posta uygulaması ile oluyor bende aynı problem vardı ayarlarında bi seçenek var en kısa süre seçili diyor onu değiştir uzat yenilemeyi

kelebek...

Üye
nokia c5-03 kullanıyorum,telefonuma whatsApp yüklemiştim ama sürekli internete bağlı oluyorum hem paketim,hem şarjım gidiyor üstelik sürekli online görünüyordum böyle olunca sildim.Whatsapp kullanmak istiyorum ama,sürekli inete bağlı olmak yani 7/24 online görünmek istemiyorum.Bu sorunu nasıl halledebilirim yardımcı olursanız çok mutlu olurum.Teşekkür ederim.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
nokia c5-03 kullanıyorum,telefonuma whatsApp yüklemiştim ama sürekli internete bağlı oluyorum hem paketim,hem şarjım gidiyor üstelik sürekli online görünüyordum böyle olunca sildim.Whatsapp kullanmak istiyorum ama,sürekli inete bağlı olmak yani 7/24 online görünmek istemiyorum.Bu sorunu nasıl halledebilirim yardımcı olursanız çok mutlu olurum.Teşekkür ederim.

le start/stop uygulaması yükleyn istedignz zaman açığ istedgnz zaman kapatın whatsappı :oke:

• Beğen
Tepkiler: dmyksllll
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Aynen öyle Özkan'ın da dediği gibi LeStartStop'u yükleyebilirsiniz.

Yüklemek isteyenler için

LeStartStop : Tıkla ve İndir

• Beğen
Tepkiler: dmyksllll ve Atakanbasturk

Üst Alt