Nokia C3 Bilgi Soru istek Destek Sayfası

Sponsorlu Bağlantılar

muhammet55555

Üye
Merhaba. Benim Nokia c3 telefonum var. Ana menudeki topluluklar simgesini kaldirmak istiyorum ama kaldiramiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.

sercan111360

Üye
arkadaşlar şu bolt browseri nerden yükleyeceğiz acaba yokmu bir linki felan ?

sarikiyak1

Üye
Arkadaşlar bana yardımcı olabilecek varmı Ben ne yaptıysam Youtubedan Video izleyemedim skyfire bolt ucbrower opera hepsini denedim izlenmiyor ""yanıt yok,tekrar deneyin" hatası veriyor bi yardımcı olacak varmı acaba

gokce7374

Üye
arkadaşlar facebook için link önerebilir misiniz,bende var ama çıktığımda kapanıyor.ben hep açık kalsın isityorum.var mı böyle bir program? bir tane vardı onda da hiç kapanmıyordu.öyle istemiyorum,istediğim zaman da kapatabilmeliyim.

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
arkadaşımda c3 tel var konuşma sırasında az ses çıkıyormuş ses açma kısma tuşuda işe yaramıyormuş ne yapılmalı

gysddn34

Üye
arkadaşlar facebook için link önerebilir misiniz,bende var ama çıktığımda kapanıyor.ben hep açık kalsın isityorum.var mı böyle bir program? bir tane vardı onda da hiç kapanmıyordu.öyle istemiyorum,istediğim zaman da kapatabilmeliyim.

öyle bi uygulama henüz mevcut değil fakat facebookun orjinal uygulamasını tavsiye ederim olmazsa topluluklarıda kullanabilirsin fakat hiç kullanışlı değil :)

aLkIn41

Üye
Merhabalar. Benim bi sorum olucak bu gelen kutusundaki mesajları direk hafıza kartına nasıl kaydettiricez. mesaj ayarları-diger- kayıt yeri diye bir yer yok :( nokiac3

HereİsJohnny

Üye
Merhabalar. Benim bi sorum olucak bu gelen kutusundaki mesajları direk hafıza kartına nasıl kaydettiricez. mesaj ayarları-diger- kayıt yeri diye bir yer yok :( nokiac3

s40 telefonlarda sisteme erişim kısıtlıdır. Böyle bir şey belki hack ile olabilir yoksa mümkün değil

Tufkan

Tufkan

Üye
Arkadaşlar bendede nokia C3-00 var benim hattım vodafone ilk aldığım zamanlar youtube dan video izleyemedim sonradan telefonun ayarlarını kurcalarken yapılandırma ayarlarında vodafone live seçili olduğunu gördüm vodafone internete çevirerek iş düzeldi videoda izleniyor fakat hepsi değil sadece youtube dakiler

Tufkan

Tufkan

Üye
Arkadaşlar bolt browser ı indirdim fakat açarken sol en üstteki internet simgesi kapanıp kapanıp duruyor vede uygulama error veriyor birisi bolt browser için link vere bilirmi lütfen?

ali_ali_ali97

Üye
Benim telefonum nokia C3-00 youtube'dan video açamıyorum nasıl açabilirim

Skymich

Skymich

Üye
Nokia C3 Vampire Romance türkçeleştirirmisiniz ???

iremu

Üye
nokia c3-00 ile ovi'den ya da internetten birşey indirirken "servis kullanılamıyor" uyarısı alıyorum ve indirme iptal oluyor. nasıl düzeltebilirim?

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
Arkadaşlar bolt browser ı indirdim fakat açarken sol en üstteki internet simgesi kapanıp kapanıp duruyor vede uygulama error veriyor birisi bolt browser için link vere bilirmi lütfen?

bolt browser artık çalışmıyor.

gokce7374

Üye
ya arkadaşlar c3 ümde sınırsız internetim var, ve bir de android tabletim var. telefonun internetini tablete aktarabilir miyim? Valla çözüm bulana bir yasin okuycam haa. kafayı yicem ya...

• Beğen
Tepkiler: CV-Aurora

Üst Alt