[Nokia Beta Labs] WLAN Utilities v10.01(3) Nokia Belle Refresh Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Nokia Beta Labs] WLAN Utilities v10.01(3) Nokia Belle Refresh Signed
DİKKAT: İçerik sadece Nokia C6-01, Nokia C7-00, Nokia E6-00, Nokia E7-00, Nokia N8-00, Nokia X7-00 ve Nokia Oro modellerinde çalışır. Lütfen başka modelde denemeyiniz!

Wi-Fi birlikte çalışabilirlik (IOP) sorunlarının yanında bazı eski WLAN Erişim Noktaları (AP) ile ilgili bir sorun tespit edilmiş ve bir düzeltme yapılmıştır. Bu deneme telefonda WLAN yazılımını günceller.

603, 700, 701 ve 808 PureView için: http://www.maxicep.com/symbian-3-di...0-04-7-nokia-belle-fp1-fp2-signed-738253.html

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, arslanla, MaxipmaN ve 4 diğerleri

yutkun

yutkun

Üye
Eline saglik umarim işe yarar benimki biraz yavaşta umarim düzelir

bayon

Üye
Burada ki konuyu görmeden aynı konudan açmışım bende kusura bakmayın. Teşekkürler :)

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk: Kurdum Bakalım Ne Olacak :)

MaxipmaN

Üye
bi de reset atayım garanti olsun :D

man20

man20

Üye
saol sensation.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Teşekkürler :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​değişiklik gören var mı?

achambo

achambo

Üye
inşallah bizim kablosuza bağlanma sorınunu çözmüştür çok iyi olur çözdüyse varya sensation gördüğüm mesajlarını beğenirim anında

Dereck

Dereck

Üye
Teşekkürler

MaxipmaN

Üye
bunu yükledikten sonra bazı modemleri ikinci kez taratınca buluyor daha da batırmak için uğraşıyor nokia

memolim83

memolim83

Üye
deneyen varmı acaba bu sınırlı baglantı yazısına cözüm olurmuki iş yerindeki wifiye baglanamıyorum da.wila na bağlanınca sınırlı baglantı diyor ama arkadaş baglanıyor.

- - - Eklendi - - -

bunu yüklerken telefonla uyumlu değil dedi. Ben de forumdan araştırdım 10.4.7 sürümünü yükledim fp 2 ler için ama durum yine aynı baglanmıyor.

larten123

larten123

Üye
:tşk: Bu WLAN sorunundan az çekmemiştim. Umarım düzelir.

- - - Eklendi - - -

Olmuyor olmuyor olmuyor! Yine bağlanamıyorum :off:

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
flaslarken wifi hassasiyeti gömmüştüm iyikide yüklememişim

achambo

achambo

Üye
modem bağlantım düzelmedi yine ne bu ya dalga mı geçiyolar bizle

MaxipmaN

Üye
evet dalga geçiyorlar satmamızı istiyorlar

MaxipmaN

Üye
işe yaramıyor demek haksızlık olur test etim bağlandı çok nadir koptu ama silince çok kopmaya başladı ama wifiyi genellikle otomatik algılamıyor

rumuzozi

Üye
Nokia 808 pureview ile zyxel modemim arasında devamlı kopma ve 2. denemede bağlanabilmeler yaşıyordum. Ama bu güncellem e bende %100 işe yaradı. Kopma ve bağlanamama sıfır. Ağlayarak nokia ya teşekkür ediyorum...Rüyamda görsem inanmazdım

Galaxy s2 im bile nokia 808 gibi bağlanamıyor. O derece yani hacılar...

MaxipmaN

Üye
aynen kopma 0

achambo

achambo

Üye
bende de sorun azaldı pcden paylaşıp giriyorum eskiden çok koparken 2 saattir kopmadı yeni flash atınca tekrar denedim:)

ama modeme bağlanırken herzamanki gibi bulunamadı yazıyo
ne yapalım virtual router işimi hallediyor o programla paylaşınca giriyo tabii bilgisayarı da açık bırakmam gerekiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt