[Nokia Beta Labs] Sleeping Screen v0.55(9) Symbian^3 Signed(Kesin Çözüm)

Sponsorlu Bağlantılar

alayisyan024

alayisyan024

Üye
    Konu Sahibi
[Nokia Beta Labs] Sleeping Screen v0.55(9) Symbian^3 Signed(Kesin Çözüm)

Uploaded with

[video=youtube;yE5pLjrivP8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yE5pLjrivP8[/video]

Selam Sevgili Maxicepliler.Günlerdir bu Sleeping Screeni N8 telefonuma yüklemeye çalışıyordum Smart ınstallerden yükleyince internet istiyordu Normalini yükleyincede hata veriyordu ben bunun bir yolunu buldum ve sizlerle paylaşmak istedim.Benim verdiğim arşivde iki dosya var;

1.Qt-components dosyası sleeping Screen uygulamasının çalışması için bu dosya gerekliymiş.Bu dosyayı yükleyeceğiz.

2.Birinci işlemi yaptıktan sonrada İkinci ekimiz olan "nokia_sleeping_screen_0.55[9]" dosyasını yüklüyoruz bende internet falan istemedi ve çok güzelde çalışıyor ;

YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE MUTLU...

İNDİR

• Beğen
Tepkiler: yutkun, cokonat_arda, dardanelles ve 3 diğerleri

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
:tşk:

KINGKASIM

KINGKASIM

Üye
Başka link yokmu....

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
gerçekten yüklendi :) kaç gündür ugraşıyordum teşekkürler dostum güzel paylaşım :)

desperado_t

desperado_t

Üye
cok teşekkürler bende yükliyemiyordum sağol

sencan48

Üye
bu nokia sleepeing çok şarj yemiyor mu bir de c7 içinde bu aşamalrı mı yapmak lazım

alayisyan024

alayisyan024

Üye
    Konu Sahibi
Ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu

----------Eklendi @ 20:20:43 ---------- Yazıldı @ 20:18:55 ----------

İsterseniz başka siteye Upload edebilirim ama link sağlam neden istemiştiniz acaba?

----------Eklendi @ 20:22:11 ---------- Yazıldı @ 20:20:43 ----------

Ne demek her zaman adminim :ehe

baldwagner

Üye
teşekkürler emeğine sağlık.

emroko

Üye
eyvallah teşekkürler

adam4545

adam4545

Üye
arkadaşım çok teşekkürler aylardır bunu kuramıyodum hep hata veriyodu. şimdi kurdum eline sağlık.

lionevren

Üye
cok teşekkürler kardeş.

ciwan__47

ciwan__47

Üye
:tşk:

cokonat_arda

Üye
süper oldu gerçekten çok teşekkür ederim

emrecell27

Üye
teşekkürler

AskBoy07

Üye
Program güzele benziyor yükledim fakat bu programı nereye attı bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

seyyid00

Üye
Arkadaşlar ilk dosyayı kuruyorum sonra sleeping screeni kuruyorum ama nereye gidior bulamıyorum bi yardım lütfen.

yutkun

yutkun

Üye
tesekkurler elıne saglık

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
arkadaslar program mod gibi calistgndan bi yerde bulamazsiniz. Temalarda ekran koruyucu kismindan duzenlenebilir

mehmet0928

Üye
kardeşim ben e6 ma kurdum fakat tuş kilidi yaptığımda ekranımda çıkmıyo neden acaba biliyormusun...?

Üst Alt