[Nokia Beta Labs] Sleeping Screen v0.55(7) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

najanaja

najanaja

Üye
Anasını satayım bi bende çalışmıyo bu meret installer olanı kurdum ayar menüsü geliyo fakat ekran koruyucu dewreye girmiyo tuşlar kitlenince ekran simsiyah. Sinirim bozuldu eski versiyona döndüm yine..

keys1903

keys1903

Üye
C6 o1 telefonuma mukemmel oldu donmma monma bısı yok yapanın paylasanın ellerıne saglık anna manna da kurmadım alakası yok onla

lewent2020

lewent2020

Üye
N8 alaman annasına yüklenmiyor beyler bu,ingilizceye çveirdim öyle denedim gene olmadı,yüklemeyi tam yapıyor,yükeleme yapılmadı diyor ardından tamamlandı diyor ama ekran koruyucu kısmında kısayol falan hiçbirşey çıkmıyor.uygulama yöneticisinde yüklü olarak duruyor ama,nedir sorun tam olarak anlayamadım...yardımcı olavbilcek varsa çok sevinirim...

secqin1

secqin1

Üye
N8 alaman annasına yüklenmiyor beyler bu,ingilizceye çveirdim öyle denedim gene olmadı,yüklemeyi tam yapıyor,yükeleme yapılmadı diyor ardından tamamlandı diyor ama ekran koruyucu kısmında kısayol falan hiçbirşey çıkmıyor.uygulama yöneticisinde yüklü olarak duruyor ama,nedir sorun tam olarak anlayamadım...yardımcı olavbilcek varsa çok sevinirim...

Sleep screen 'i ve Q.T. Components 'i kaldır Online İnstalleri ile kurmayı dene büyük ihtimal sorunun çözülecektir.

lewent2020

lewent2020

Üye
alaman annasında dili almanca yapıp ardında yükleme esnasında programın internete bağlanmasına izin verince oldu yüklendi,gayet hoş ve güzel bi program...
Teşekkür ederim

SilentOne

SilentOne

Üye
sonunda çözdünüz he :D

----------Eklendi @ 16:34:54 ---------- Yazıldı @ 16:34:05 ----------

bukadr uqraşacaqınıza oviden sinalar uygulamasını indirin zaten qtnin son sürümünüde indiriyor ondan sonra online olmayanı kurun sıkıntı olmuyor

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
herşey iyide çok yavaş çalışıyor ekran koruyucu olarak foto atamaya çalışıyorum galeriyi geç açıyor :hmmm

najanaja

najanaja

Üye
sonunda çözdünüz he :D

----------Eklendi @ 16:34:54 ---------- Yazıldı @ 16:34:05 ----------

bukadr uqraşacaqınıza oviden sinalar uygulamasını indirin zaten qtnin son sürümünüde indiriyor ondan sonra online olmayanı kurun sıkıntı olmuyor

uygulamanın adı mı sinalar öle bişi çıkmıyo ovi de o ne?

jeki01

jeki01

Üye
alaman annasında dili almanca yapıp ardında yükleme esnasında programın internete bağlanmasına izin verince oldu yüklendi,gayet hoş ve güzel bi program...<br>
Teşekkür ederim
<br><br>

bende öyle yapmıştım. ama her programda işe aramıyor.

birmot

birmot

Üye
N8 belle de çalışıyor sorun çıkarmadı

ademey

Üye
tsk

umitsuha

Üye
yükleyemedm ben iptal ediyor yüklemeyi telefon dilini değiştim yine aynı c6-01 ne yapmalıyım :(

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
yükleyemedm ben iptal ediyor yüklemeyi telefon dilini değiştim yine aynı c6-01 ne yapmalıyım :(
ben sorunsuz kullanıyorum..bende mi sorun var acaba. :) ..c6-01 benim tel..anna yüklü..

umitsuha

Üye
Bende de anna yüklü görüntüsü hoşuma gitti bi deneyemedim dert oldu valla :)

ALTAN_BABA

Üye
arkadaşlar NOKIA N8 yeni sürümü ANNAYA geçtiği için bu ekran koruyucuyu kullanamıyoruz sadece içinde 0.55.9 larda birinde gece ekran koruyucusu çıkıyor okadar bakalım yeni sürüm nezaman çıkar bekliycez..Şunuda belirtmek isterimki N8 ANNA sürümü gerçekten çok hızlı ve akıcı bir işletim sistemine sahip telefonuma resmen aşık oldum diyebilirim.

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Smart installer Burdan dediğin linkde hata veriyor dostum şunu biraz daha açık bi şekilde anlatsan ve kurulacak programı paylaşsan süper olur bu sleeping screen 0.55 oldukça kaliteli ancak açamıyoruz bi yardım ...

bulgari

Üye
ben yukledim ve sorunsuz calisiyor. Yuklerken ne ingilizceye aldim nede herhangi bir islem yaptim.programi herkeze tavsiye ederim. Hackli turkce dil paketi var elimde. Hic bir programi yuklerken sorun cikartmiyor. Onceden sertifika yuzunden yuklenmedi hatasi alip yuklendi demesine ragmen sonic vermiyodu. Hack li dil paketini atinca signed veya unsigned fark yapmadan her uyumlu programi yukluyorum bu soylediklerim n8icon gecerlidir . Elimdeki bu dil paketini nasil sizlerle paylasabilirim yaklasik 1.5 gb lik paket. Fakat hafizanizi yemiyor. Teldeki var olan dosyaliri degistiriyor. Bunuda ponix programi sayesinde yapiyorsun.

sencan48

Üye
ya ben anlamadım c7 için tam olarak ne gerkişyor bu programı kurmak için daha hicbirsy denemedim herkes bir sorun yaşamış

lorenzodivas

Üye
1.00 da 0.55 de indirme hatası diyor ve kalıyor. fakat paylaşım için teşekkürler

Üst Alt