[Nokia Beta Labs] Sleeping Screen v0.55(7) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Uruloki

Uruloki

Üye
yok bunun için betalabs forumunda geri dönüş var bazılarını çözmüşler birde mobiliyt yi nerden buldun link versene yükleyelim forumdaki çalışmıyor

secqin1

secqin1

Üye
yok bunun için betalabs forumunda geri dönüş var bazılarını çözmüşler birde mobiliyt yi nerden buldun link versene yükleyelim forumdaki çalışmıyor
Burdan Çekebilirsin 'i
şu çözümü bulsanda bir baksak :)

----------Eklendi @ 02:36:01 ---------- Yazıldı @ 02:33:46 ----------

Birde var ama denemedim :)

----------Eklendi @ 02:55:17 ---------- Yazıldı @ 02:36:01 ----------

Eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet beyler sorunu aştım şuanda :) bütün olay Q.T. Components de .. Nokia Sleeping Screen 'i kaldırıyosunuz telefonunuzdan. Eğer Q.T. Components 'i yüklediyseniz onuda kaldırıyosunuz ve can alıcı salaklık burda, sorun Q.T. Components de. smartinstalleri indirip kuruyosunuz. Smartinstaller dosyaları netten çektiği için sorunsuz açıyor ve adamlar gayette kıyak yapmışlar haberiniz olsun..

• Beğen
Tepkiler: mustimix41
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Burdan Çekebilirsin 'i

Eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet beyler sorunu aştım şuanda :) bütün olay Q.T. Components de .. Nokia Sleeping Screen 'i kaldırıyosunuz telefonunuzdan. Eğer Q.T. Components 'i yüklediyseniz onuda kaldırıyosunuz ve can alıcı salaklık burda, sorun Q.T. Components de. smartinstalleri indirip kuruyosunuz. Smartinstaller dosyaları netten çektiği için sorunsuz açıyor ve adamlar gayette kıyak yapmışlar haberiniz olsun..

Anlatım için teşekkürler. İlk mesajda boyutu 2.61 MB olan sizin paylaştığınızla aynı :). Onu da indirebilirler.

laplace06

laplace06

Üye
Burdan Çekebilirsin 'i

allah razı olsun

secqin1

secqin1

Üye
Anlatım için teşekkürler. İlk mesajda boyutu 2.61 MB olan sizin paylaştığınızla aynı :). Onu da indirebilirler.
Aynı değil :) o dosyada bir bug var onun üstüne bunu çıkarmışlar ve change edip tekrar koymuşlar siteye :) cumartesi gece 6 ya kadar pazar sabahdan 5 e kadar denedim o dosya ile ama olmadı. Beta Labs 'da ki Bugs bölümüne bakınca farkettim :)

aras248

aras248

Üye
Aynı değil :) o dosyada bir bug var onun üstüne bunu çıkarmışlar ve change edip tekrar koymuşlar siteye :) cumartesi gece 6 ya kadar pazar sabahdan 5 e kadar denedim o dosya ile ama olmadı. Beta Labs 'da ki Bugs bölümüne bakınca farkettim :)

sonunda oldu teşekkürler:oke:

• Beğen
Tepkiler: secqin1
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tekrar indirilip, eklenti güncellenmiştir. Geribildiriminiz için teşekkürler...

• Beğen

oguzk582

Üye
qt lınkı nerde

Uruloki

Uruloki

Üye
@secqin1 teşekkürler senin dediğin şekilde oldu ki dosya boyutu da farklı zaten

• Beğen
secqin1

secqin1

Üye

@secqin1 teşekkürler senin dediğin şekilde oldu ki dosya boyutu da farklı zaten

Rica ederim. 2 gün kafa patlattım bu iş için ve çok " Janjan 'lı " oldu yani :) işin enteresan tarafıda olayı gecenin 3 'ünde çözdüm :D Babam bi yandan yat uyu diyo bende bi saniye diye diye çözdüm bundan sonra bişi olduğu zaman babamın yanında yapıcam :D

----------Eklendi @ 22:38:48 ---------- Yazıldı @ 22:36:44 ----------

QT ye ihtiyacın yok smartisntaller 'i indir o gerekli dosyaları netten çekiyor zaten.

By@dmin

By@dmin

Üye
Dün annayı kurdum ilk kurduğum uygulamalardan birisiydi. Telefon dili Türkçe olarak yüklenmedi, bende İngilizceye çevirip öyle yükledim ve sonrasında tekrar telefon dilini Türkçeye aldım şuan sorunsuz kullanıyorum. Bunun içinde ayrına qt bilmemne kurmadım.

fasilyeee

Üye
eski dosyaları sildim ve yeni eklentiyi yükledim kuruluyor nette bağlanıyor ve yüklenemedi hatası veriyor telefon c7 anna

secqin1

secqin1

Üye
Dün annayı kurdum ilk kurduğum uygulamalardan birisiydi. Telefon dili Türkçe olarak yüklenmedi, bende İngilizceye çevirip öyle yükledim ve sonrasında tekrar telefon dilini Türkçeye aldım şuan sorunsuz kullanıyorum. Bunun içinde ayrına qt bilmemne kurmadım.

Herkez senin kadar şanslı değil tam 3 kere İskandinav Pr ye, Anna 'ya ve Belle 'ye flashladım ama en sonunda online installer ile kurunca sorunu çözdüm ki diğer arkadaşlarda bu şekilde çözdü :)

fasilyeee

Üye

aynısını uyguladım ve sorun çözüldü bilgi için saolasın...

01kubi

01kubi

Üye
eski pronun üzerine kurdum bu arada anna yüklü değil ama stabil çalışıyor resimleri yükledim slayt yapıyor arkadaşlar.

Jerkez38

Jerkez38

Üye
çalıştı hubaa :)

birmot

birmot

Üye
çok saol güzel uygulama

ByPotter

ByPotter

Üye
c7 annada yüklenmeye baslıyo sonrada kendi kendine iptal ediyor sorun nedir acaba

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler

Üst Alt