[Nokia Beta Labs] Sleeping Screen v0.55(7) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Nokia Beta Labs] Sleeping Screen v0.55(7) Symbian^3 Signed

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: lemaynak, bora16, n000k ve 9 diğerleri

tuzluca76

tuzluca76

Üye
mükemmel olmuş ! :)

Uruloki

Uruloki

Üye
betalabsdan indirdim hemde iki yükleme şeklini açılmıyor yani ayar yapılmıyor tuş kilidinde çıkıyor fakat ayar olmadı şimdi bu linki deniyecem

laplace06

laplace06

Üye
betalabsdan indirdim hemde iki yükleme şeklini açılmıyor yani ayar yapılmıyor tuş kilidinde çıkıyor fakat ayar olmadı şimdi bu linki deniyecem

bu sorunu bende yaşıyorum ne yapacağız acaba anna yüklü değil ve oviye gelince yüklüyeceğim annayı

engin_erg

engin_erg

Üye
teşekkürler uygulamayı kurdum ve sorun çıkmadı fakat tel dilini türkçeye ayarlayınca sorun oluyor product kodundan kaynaklı olabilir sornuçta hepimizin ki germany product kullanıyor

Jerkez38

Jerkez38

Üye
uygulamayı sorunsuz yükledim ama açınca program donuyor menü tuşu çalışıyor ordan kapatabiliyorum ama uygulama donuyor

• Beğen
Tepkiler: secqin1
van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
uygulamayı sorunsuz yükledim ama açınca program donuyor menü tuşu çalışıyor ordan kapatabiliyorum ama uygulama donuyor

bendede aynısı oldu ama yinede emegesaygı. :) teşekkürler

Tek şey Basket

Tek şey Basket

Üye
Kardeşim Şu Change-log Ekran Koruyucusunu Nasıl İndiricez Göremedim.

secqin1

secqin1

Üye
aynı sorun bende de var Bella kullanıyorum ben gayette memnun 'um ama sleeping screen 'e girince program öylece siyah ekranda kalıyor. sırf bunun için annaya geri dönsem mi diye düşünür oldum..

• Beğen
Tepkiler: Jerkez38
Jerkez38

Jerkez38

Üye
aynı sorun bende de var Bella kullanıyorum ben gayette memnun 'um ama sleeping screen 'e girince program öylece siyah ekranda kalıyor. sırf bunun için annaya geri dönsem mi diye düşünür oldum..

kardeş ben daha güncellemedim S^3 tede aynı

Jerkez38

Jerkez38

Üye
Uruloki

Uruloki

Üye
Ayar oldum gerekirse Telefonu Pr 1.2 olarak kullanıcam ama genede yüklicem bu programı :)

dıdıt bende var pr1.2 ama çalışmıyor bizim qt mobiliyt 1.1.3 bulmamız lazım yoksa çalışmaz bu

secqin1

secqin1

Üye

dıdıt bende var pr1.2 ama çalışmıyor bizim qt mobiliyt 1.1.3 bulmamız lazım yoksa çalışmaz bu

dıdıt etmene gerek yok Q.T 4.7.3 + Q.T. Mobility 1.1.3 ve Q.T. Components kurdum ama yok olmuyor olmuyor olmuyor. Pr 1.2 de yok, Alman Anna da yok, Bellada yok .. :)

Jerkez38

Jerkez38

Üye
bukadar yormayın arkadaşlar teşhis koyuldu BOZUK :D

Üst Alt