Nokia Beta Labs Sleeping Screen v0.50(1) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

synergy11

synergy11

Üye
Teşekkürler.. :)

heavenhawk

heavenhawk

Üye
Teşekkürler

Maximien

Maximien

Üye
Teşekkürler indirdim kurdum sorunsuz çalışıyor..

ddjfx

ddjfx

Üye
beyler program yüklenmiyor. c7 pr-1,2 var elimde. ilk etapta kuruluyor, sonra başka bir paket indiriyor, yükleniyor yazdıktan bir süre sonra yükleme başarısız mesajı veriyor. bunun nedenini birisi açıklasa? ya da ilk mesajda "şunların telefonda muhakkak yüklü olması lazım gerekiyor" diye bir önbildirimde bulunulsa? lütfen bu konuda bir yardım mesajı ekleyelim.

AyaZ_19

Üye
merhaba arkadaşlar.öncelikle paylaşım için teşekkürler.betalabs nokia sitesindeki açıklamaları aynen aktarıyorum.fakat ingilizce.

Nokia Sleeping Screen makes your phone stand out from the crowd by painting beautifully crafted images on the sleeping screen.

It is not only about aesthetics - Nokia Sleeping Screen is highly useful, too. With just a glimpse you’ll be able to see missed calls, unread text messages, and reminders presented with clear icons and animations.
Nokia Sleeping Screen gives you an enjoyable view to sleeping phone while it maintains the battery operating time of your phone.
Available for Symbian^3 phones, such as C6-01, C7-00, N8-00, and E7-00. Nokia Sleeping Screen has been verified on latest S^3 SW versions and is known to work with the latest Qt versions 4.6.4 and 4.7.2.

Nokia Sleeping Screen is a product of Nokia Research Center.
Happy tuning!

Features
  • Personalization by selecting the appearance of the phone.
  • Time & date always visible with a glimpse of the phone.
  • Rich visual notifications of missed calls, sms, and calendar events.
  • Night clock mode setting to dim the appearance for night period.
  • Very clear battery charging indication with animation.
  • Low power consumption, descreased even further by turning screen off when phone is covered, for example in a bag or your pocket
Known issues

• Torch-light feature doesn't work when Nokia Sleeping Screen is active.

septisist

septisist

Üye
güzele benziyor indiriyorum teşekkürler eline sağlık

onuraqa

Üye
qt 4.7.2 yi kurduktan sonra kurun çalışıyor fakat ovi storeden vazgeçmeniz gerekmektedir.bence değmez

PureFood

PureFood

Üye
Bu qt denen şey nedir ?
Bir de S60v5 te denesek açar mı ?

ByQwerty01

ByQwerty01

Üye
Çok Hoşmuş :) Fakat Yüklenmiyor Hata Veriyor, Yükleme Başarısız Diyor, 1,79 MB lık Paket İndir dedi Onuda indirdim. 1/1 Tam yüklendi , Sonrada Yükleme Başarısız Dedi, Uygulamalara Yükleme Devamı'da geldi onuda yükledim yine başarısız :S Ne yapabilirim ?

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Teşekkürler...

ByQwerty01

ByQwerty01

Üye
Arkadaşlar Bende Yükleme Hatası Veriyordu. Onu Hallettim, Meğerse Qt Lazımmış :) . Yükleme Hatası Alan Kişiler İlk İndirin, Sonrada Qt'yi Kurup, Sleeping Screen'i Tekrar Kurun. :oke:

Bu Arada Teşekkürler :oke:

Quaresma53

Quaresma53

Üye
yaw uygulama iyide C7 için biraz sıkıntılı çünkü ekran koruyucuyla el feneri çakışıyo o yüzden silmek zorunda kaldığım bi uygulama umarım çözümü nulunur yakında

kazım61061

kazım61061

Üye
evet bende yukleyemıyorum bunu yukleme hatası dıyo bosyere konturumu yedı bu program

murthy123

Üye
emeğinize sağlık:naughty:

debug06

Üye
Yükleniyor dostum hemde süper çalışıyor sorunsuz.
zaten c7 için bu

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler

polluxea♪

polluxea♪

Üye
eyw güzel program :yuru :yuru :yuru

RedColt

RedColt

Üye
C7'de gayet sorunsuz çalışıyor, teşekkürler :)

maykii25

Üye
teşekkürler

cgrylmz7

cgrylmz7

Üye
evet arkadaşlar yaa bendede nokia c7 var ve kurulmuyor kurulum iptal edildi diyip duruyor yaa :S

----------Eklendi @ 01:47:15 ---------- Yazıldı @ 01:33:21 ----------

biraz uğraştırdı ama çok şükür ki yapabildim çok farklı bir deneyim keşke orjinalinde böyle olsaymış :)) ama sper gerçekten ekran bence harika..

Üst Alt