Nokia BELLE TÜRKÇE Widgetler (tamamı .sis halinde ve sorunsuz) YENİ WİDGETLER EKLENDi (03.09.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

StigmatA

Üye
yukarıdada belirttim ama yine olmadı 2. de güncelleştirme hatası diyor oysaki ilk kez widget yklüyorum yani önceden yüklediğim widget hiç olmadı sadece telfonun orjinalinde olanlar. :(

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
Çevrimdışı Mod : internet bağlantısı kullanan widgetin internetle olan bağlantısını istediğin zaman kapatıp açabileceğin anlamına geliyor yani öyle bir widget yok ;)
arkadaşlar lütfen tam olarak bilmediğiniz sorulara emin yanıtlar vermeyin. çevrimdışı widgeti telefonu hatsız moduna almaya yarar..

----------Eklendi @ 16:25:14 ---------- Yazıldı @ 16:21:56 ----------

yukarıdada belirttim ama yine olmadı 2. de güncelleştirme hatası diyor oysaki ilk kez widget yklüyorum yani önceden yüklediğim widget hiç olmadı sadece telfonun orjinalinde olanlar. :(
foruma girdiğiniz zaman özel mesaj atın yardımcı olayım sorunsuz sekilde yüklenmesi gerek bi yerlerde hata yapıyosunuz..

cukuleaks

Üye
olmadı yine unsigned programları indiriyo bunu da indiriyo ama bozuk diyo

senin sorununu buldum. Bugün birinin telini hacklemeye çalıştım. installserver.exe yide c/sys/bin e attım aynı bendeki gibi. Bütün sis dosyalarına bozuk dosya diordu ondada (widgetlerde dahil) Meğer yüklediğim installserver hatalıymış. Bendeki installserverı attım oldu. Hata vermedi. installserver.exe forumda var ama 32kb olanı deil 74 lük olanı indirin. c/sys/bin e atın sorununuz çözülür ;)

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
senin sorununu buldum. Bugün birinin telini hacklemeye çalıştım. installserver.exe yide c/sys/bin e attım aynı bendeki gibi. Bütün sis dosyalarına bozuk dosya diordu ondada (widgetlerde dahil) Meğer yüklediğim installserver hatalıymış. Bendeki installserverı attım oldu. Hata vermedi. installserver.exe forumda var ama 32kb olanı deil 74 lük olanı indirin. c/sys/bin e atın sorununuz çözülür ;)
arkadaşlar lütfen telefonunuzda hata olmadığından emin olduktan sonra widgetler ile ilgili hatalarınızı belirtin ona göre yardımcı olalım. Hack yapamamanızın widgetlerle alakası yok lütfen dikkatli olunuz..

StigmatA

Üye
hakan sağol abicim eline sağlık. süppersin halloldu.

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
aslankaplants

aslankaplants

Üye
teşekkürler

cukuleaks

Üye
arkadaşlar lütfen telefonunuzda hata olmadığından emin olduktan sonra widgetler ile ilgili hatalarınızı belirtin ona göre yardımcı olalım. Hack yapamamanızın widgetlerle alakası yok lütfen dikkatli olunuz..

Evet , hakan abi çok haklı. Sorun kimde olduğu anlaşılmadan sorunları nitelendirmeyelim. Şimdiye kadar olan nerdeyse bütün hatalar , hack düzgün yapılmadığı için çıktı. Lütfen biraz daha dikkatli olalım. :)

TheMadness

TheMadness

Üye
tüm dosyalar var elimde hack. Son installserver var belle için isteyen pm atabilir.

ahmetkaya1991

ahmetkaya1991

Üye

bi teşekkür yawf:-)

tugrul_27

tugrul_27

Üye
hah bu sefer olmuş eline sağlık kardeş saol varol devamını bekleriz

jatvalca

jatvalca

Üye
ahhha ah!!!
canımda gidiyor ama cihaz hackli olması gerek onuda ben tırsıyorum yapmaya.

cukuleaks

Üye
jatvalca

jatvalca

Üye
Niye tırsıyorsun?

kardeş daha önce 25.007 anna yüklüydü onu haclemeye çalıştım.Yazılanları santimi santimine kadar yapsamda cihaz hacklenmedi gitti.
Daha sonrasında müzik çalar hata vermeye,çekilen resimleri silmeye başladı vs vs vs.Sonrası malum soft ve hard format ve arkasından gelen bir dizi sorunlar en sonundada 13 günlük servis süresi.Korkmam o yüzden yine yapamam ve aynı sorunları tekrardan yaşarım diye başka bişeyden değil

lilsaint_03

lilsaint_03

Üye
hakan kardeş bu güzel çalışmanı signed olarak bekliyoruz saygılar emeğine sağlık çok güzeller

cukuleaks

Üye
kardeş daha önce 25.007 anna yüklüydü onu haclemeye çalıştım.Yazılanları santimi santimine kadar yapsamda cihaz hacklenmedi gitti.
Daha sonrasında müzik çalar hata vermeye,çekilen resimleri silmeye başladı vs vs vs.Sonrası malum soft ve hard format ve arkasından gelen bir dizi sorunlar en sonundada 13 günlük servis süresi.Korkmam o yüzden yine yapamam ve aynı sorunları tekrardan yaşarım diye başka bişeyden değil

Pm at akşam 06.00 da yardım ederm. Eskiden hack zordu. Benimde teli bozduğum oldu. Ama şimdi aşırı kolay. Bide 2-3 kişiye yaptığım için artık noktasına kadar biliyorum sayılır. Korkmana gerek yok . Dediğim gibi eğer istiorsan pm atabilirsin . :)

----------Eklendi @ 07:28:23 ---------- Yazıldı @ 07:25:08 ----------

hakan kardeş bu güzel çalışmanı signed olarak bekliyoruz saygılar emeğine sağlık çok güzeller

signed büyük ihtimalle gelmez. Hakan abiye imzalı yapmasını söylemiştim, oda yapamadığını söylemişti. İnşallah yapabilir ama bence boşuna beklemeyin.. :)

StigmatA

Üye
vallahi bende hem 1.2 hem anna kullanırken hacke korktum şimdi belle ile beraber sensation ın konusundak anlatımla yapıtm 5 dk mı almadı ve şuan mükemmel free takılıyorum:)

cukuleaks

Üye
vallahi bende hem 1.2 hem anna kullanırken hacke korktum şimdi belle ile beraber sensation ın konusundak anlatımla yapıtm 5 dk mı almadı ve şuan mükemmel free takılıyorum:)
evet artık çok basit :)

alpina11

Üye
Teşekkürler

Üst Alt