Nokia BELLE TÜRKÇE Widgetler (tamamı .sis halinde ve sorunsuz) YENİ WİDGETLER EKLENDi (03.09.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

mertarslan111

mertarslan111

Üye
Tşk

STaT!C

STaT!C

Üye
:tşk:.

altannemre

Üye
widget lar yüklenme.iyo yardım edin ltfn hack yaptım başka signed indiriyo bunlar inmiyo

mustafa6773

Üye
tuş kilidi içinde bir Widget varmı yada yapılabilirmi acba. yandan butonu çekmek yerine ekranda bunu tıklamak daha kolay olur kanaatindeyim. ne dersiniz ?

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
widget lar yüklenme.iyo yardım edin ltfn hack yaptım başka signed indiriyo bunlar inmiyo
aldığınız hata tam olarak nedir? bilgi verirseniz yardımcı olayım..

- - - Eklendi - - -

tuş kilidi içinde bir Widget varmı yada yapılabilirmi acba. yandan butonu çekmek yerine ekranda bunu tıklamak daha kolay olur kanaatindeyim. ne dersiniz ?
bunun için widget değil fakat bir uygullama var. kullanmadığım için adını şuan hatırlamıyorum. biraz araştırırsanız bulabilirsiniz

mehmett38

Üye
tşkler

mehmett38

Üye
Arkadaşlar merhaba öncelikle baştan belirteyim aynı widgetler sitemizde ve birçok yerde mevcut. Fakat onlarda dil, karakter veya uyumluluk sorunu mevcut ve ben şahsen düzenli biri olduğum için hepsini tek tek düzelterek sizlerin kullanımı için tekrar paylaşıyorum umarım beğenirsiniz. Başlamadan önce konuyu hazırlarken bana yardımcı olan HacKLess adlı üyemize herkes adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...

Açıklamalar:
- Widgetlerin hepsi denenmiştir ve sorunsuz olarak çalışmaktadır.
- Widgetleri yükledikten sonra beğenmezseniz istediğiniz zaman uygulama yöneticisinden rahatlıkla kaldırabilirsiniz. ( resimlerde görüldüğü üzere isimlerini tamamen düzenledim)
- Herhangi bir widgeti yüklerken güncelleştirme hatası alırsanız daha önceden yüklemiş olduğunuz widgeti kaldırıp tekrar deneyiniz.
- Widget yüklendikten sonra Widget menüsünde görememeniz durumunda telinizi kapatıp açmanız yeterli olacaktır.
- Telefonunuzda yüklü olarak gelen widgetleri (dijital saat , ajanda gibi) çalışıyor olması durumunda tekrardan yüklemeyiniz. Widgetlerde herhangi bir sorununuz olduğunda kurulum dosyasından tekrar yükleyerek sorunsuzca kullanabilirsiniz.
ÖNEMLİ : WİDGETLERİ YÜKLEYEBİLMEK İÇİN TELEFONUNUZ HACKLİ OLMALIDIR. ÇEŞİTLİ HACK KONULARI FORUMDA MEVCUTTUR…

GÜNCELLEŞTİRME HATASI ALAN ARKADAŞLAR İLK ÖNCE HACK YAPARKEN KULLANDIKLARI İNSTALLSERVER.EXE LERİNİ DEĞİŞTİRSİN HATA DEVAM EDERSE X-PLORE YARDIMIYLA c:\private\200159c0\themes KLASÖRÜNÜ SİLİP TELEFONU YENİDEN BAŞLATTIKTAN SONRA TEKRAR DENESİNLER. (klasör silinip telefon yeniden başlayınca tüm ekranlarınız boş olarak gelecek bir müddet bekleyip telefonunuzun kendine gelmesini bekledikten sonra widget ekle menüsünden tekrar eklemelisiniz)

EMEĞE SAYGI İÇİN LÜTFEN İZİNSİZ (Ç)ALINTI YAPMAYIN!!!…

- Widgetler 10.07.2012 itibariyle güncellenmiştir. Tüm widgetler sorunsuz ve sadece Türkçe - İngilizce olarak ayarlanmıştır.

- Ek olarak mod yapan arkadaşlar için aşağıdaki listede bulunan widgetler rofs2 için Türkçe ve İngilizce olarak bizzat tarafımdan yapılmıştır. İsteyenler kullanabilir. (başka bir yerde paylaşım yapacaksanız da lütfen kaynak göstererek paylaşım yapın.) Listede olmayan widgetleri ise sis olarak indirip siscontent ile açarak Uda'ya ekleyebilirsiniz. (Bilen arkadaşlara sözüm yok zaten onlar biliyorlar)

- 3G açık kapalı
- Bluetooth açık kapalı
- RSS beslemeleri
- Hatsız açık kapalı
- Takvim, ajanda

- Görüntüler
- Hava durumu widgetleri
- Hesap makinesi
- Mobil veri açık kapalı
- Mobil veri izleyici
- Müzik çalar, küçük
- Notlar
- Saat, flip
- Saat, mekanik
- Saat, metin (kırmızı)
- Sessiz açık kapalı
- Yer imi

Beğendiyseniz bir teşekkürü çok görmeyin ;)

Levent [noss_bar] arkadaşımızın kendi düzenlemiş olduğu 6 adet widget konuya eklenmiştir. İyi kullanımlar..

tşkler kardesim

• Beğen
Tepkiler: tengin
muzo52

muzo52

Üye
ellerin dert görmesin teşekkürler

Sk.Safak

Üye
Wi-Fi açık/kapalı orjinal olanı sanırım listede yok eklenmesi mümkün mü acaba ? birde radyo kullanarak çal widgetinin wi-fi küçük gibi olanı yüklenebilir mi?

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Teşekkürler hakan, hepsi çok güzel :) Ama şu yer imini yapıp adres seçince yer imlerinden görüntü gelmiyor.

ersantaran

Üye
teşekkürler

fzt_m

Üye
abi bunuları nereye atıyoruz telefonda nasıl yüklüyoruz bilgim çok az yardım edermisiniz.

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
abi bunuları nereye atıyoruz telefonda nasıl yüklüyoruz bilgim çok az yardım edermisiniz.
kusura bakma bu sıralar yoğunum geç cevap verdim. dosyaları hafıza kartında herhangi bir yere atıp, dosya yöneticisine girerek üzerine tıklayıp ileri ileri demen yeterli

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Benim soruya cevap alamadım, yukarıda hemen. :)

- - - Eklendi - - -

Benim soruya cevap alamadım, yukarıda hemen. :)

levent.benli

levent.benli

Üye
arkadaşım ellerine emeğine sağlık fakat ben bu widgetlerin hiçbirini n8 de kullanamadım.. uyumlu değil mi ? yoksa benim telefonda mı bir sorun var bilmiyorum.. sertifika hatası veya desteklenmeyen içerik diyor. yardımcı olursan sevinirim.
:)

hizan

hizan

Üye
arkadaşım ellerine emeğine sağlık fakat ben bu widgetlerin hiçbirini n8 de kullanamadım.. uyumlu değil mi ? yoksa benim telefonda mı bir sorun var bilmiyorum.. sertifika hatası veya desteklenmeyen içerik diyor. yardımcı olursan sevinirim.
:)

telefonunu hacklersen uyumlu olur.

levent.benli

levent.benli

Üye
hacklemek derken? nasıl yapmam gerekiyor ?

hizan

hizan

Üye
masa üstünde isen bana özelden pm at yardımcı olayım.

• Beğen
Tepkiler: hakan_710

askbank

Üye
Hepinizin ellerine sağlik allah razi olsun

Üst Alt