Nokia Belle FP2 Hack işlemi ve Tüm Nokia telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
tmm anladım abide bnm bahsettiğim olay şu;
pc den rompatcher dosyalar fp2.zip dosyasını önce masa üstüne çıkartyordm a sonrada rompatcher dosyalar fp2 dosyasını E ye atıp safe magerle işleme başlıyordm nlatldgı gibi.
Şu an pc yok elimde bahsettiğim zip dosyasını xploreden çıkartım (e) ye ama safemenager den patches adlı dosya bulamadm çıkardgm dosylrn içinden. Bunu bilgisayarsız nasıl yapabilirm hatasz ?? Kusura bkma nesli tükenmş bi sistem için ugrastryrm seni affet....Bunu bna açıklarsan çok makbule geçer isa kardeş ???
xplore ile c ana dizine

patches

klasörü oluştur safe manager ile devam et :)

AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
aga niye bizle kafa buluyon anlamıyorum tmm yardım etme :)

asigsasi

asigsasi

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ersncak42
AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
zip teki dosyaları e ye atmadan nasl devam edebilirm ki. O dosyalarla işlem yapmm gerekiyor . Bunuda pc siz yapadm sorun burada

seytdnc7

Üye
bi yapamadım şu hack işini arkadaş :)

AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
çok basit bn ezbere yaptım çogu yeri 10 dk mı aldı

seytdnc7

Üye
ben Safemgr v3.80 Symbian^3 Signed.sisx ne zaman bunu ilk yüklemeye çalıssam yüklemenin tam ortasında yüklenemedi uyarısı alıyorum sen ne zaman yaptın hacki

AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
geçen gün.. Telefon modeli ne senn fp2 mi sürüm

seytdnc7

Üye
aynen fp2

AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
aga ustalar var burda onlar daha ii bilir hç bişey yapamazsam bn senn yerinde olsam hard format atardm. Bnm telefonun titreşimi bozuldu biliyordum geçen format attım düzeldi....
Arkadaşlar bi arkadaşın tli Nokia 701 fp2 ye hard format attık hack yaparken ( C) deki prıvate-1003a3f nin içinde import-apps gözükmedi daha önce 2 kez hacklnmş bi telefon bu ne yapabilirz niye böyle oldu bi bilen yardım edebilir mi rica etsem..........
Acil kim cvp verebilir ?

warsofwon

warsofwon

Üye
inanamıyorum sonunda hackleyebildim sevdiğim temalar beni bekle :thumbup:
konu sahibi noss bar'a ve Hasand. ye cok tesekkürler beni buraya yönlendiren o..

AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
bn 10 kere hacklemştrm son ikinciyi ezbere yaptım

murro_16

murro_16

Üye
:tşk:

oquzhanreis90

Üye
Çok saol abi valla çok uzun zamandır uğraşıyodum anca yapabildm çok da güzel anlattmışşın eyw:maxicep::biggrin::biggrin::disko::tşk::cigara::türkiye1::hehe::eller::smdance:

tekbirAdL

Üye

Öncelikle emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum .
Şimdi gelelim sıkıntıma , Benim sorunum şu yazdıklarınızı harfiyen yaptım ve yükleyemediğim programı yükledim lakin daha sonra telefon birden oyun yüklerken dondu ve reset attı ..
Açıldıktan sonra menü yazılar gelmedi defalarca açıp kapanmama rağmen yazılar gelmedi , acaba bu sorunu nasıl düzeltebilirim . Şimdi formatla eskiye döndü ama hakcsiz .. Tekrar aynı sorun olur diye korkuyorum nasıl yapmalı sizce ?

kartal076

kartal076

Üye
En iyisi bu.. 603'te mükemmel oldu.

emin dayı

emin dayı

Üye
bakınca uzun bir iş gibi görünüyor ancak dikkatli yapıldığında son derece basit bir işlem tabi bununla uğraşmak istemeyen direk hackli cfw atmak biraz kolay olabilir

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Konuda da anlatıldığı gibi mantık çok basit zaten uygulama veya program kurulum denilen şey uygulama dosyalarının belli bir dizine iletilmesinden başka birşey değil biz burda bir uygulamanın kurulumunu manuel yapıyoruz tek dez avantajımız çoklu kopyalama olmaması gönül isterdi çoklu seçim yapıp bir veya iki seferde bu kopyalama işlemiini gerçekleştirmek bu safemanagerin bir eksikliği

baran13

Üye
Ustat Ellerine Sağlık. Muhteşem Ve Olağan Üstü Bir Başarı Ve de Bu Başarıların Devamını Dilerim . Netten O Kadar Araştırmama Rağmen Bir Türlü Çözüm Bulamamıştım. Ama Sayende İş Çözüldü.:tşk::alkis

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
the emir

the emir

Üye
rompacher dosyası nerde

Üst Alt