Nokia Belle FP2 Hack işlemi ve Tüm Nokia telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

ersoyoral

ersoyoral

Üye
arkadaşlar cihazı hack ledim fakat hack işlemi tamamlandıktan sonra en son telefonu yeniden başlattıktan sonra bilgisayar telefonu hiçbir usb modunda görmemeye başladı sebebini bilen var mı

asigsasi

asigsasi

Üye
yamaları kapat yada telefonu kapat aç ve yamaları açmadan dene birde

federico2424

federico2424

Üye
arkadaslar bu proyu turkce yapıcak arkadas yokmu çince ya ondan bahsedyorum

asigsasi

asigsasi

Üye
ne demek kardeşim

federico2424

federico2424

Üye
su olayı video ile anlatacak arkadas varmı.yada bana yardımcı olacak 1 insan

federico2424

federico2424

Üye
ben bunu teldn yapıorum agasi pc yok bend olurmu

asigsasi

asigsasi

Üye
dil dosyalarını xplore ile atmayı dene birde

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
konuyu tekrar düzenliyorum bu sefer sorunsuz olacak ama tek tek kopyalama işlemi devam edecek :)

ersoyoral

ersoyoral

Üye
levent emeğine sağlık konuyu düzenlemişsin çok teşekkürler gerçekten büyük emek veriyosunuz bişey sorcam şimdi bu şekilde yapınca yamaları her telefonu kapatıp açınca tekrar aktifleştirmekten kurtulduk mu ;)

asigsasi

asigsasi

Üye
levent emeğine sağlık konuyu düzenlemişsin çok teşekkürler gerçekten büyük emek veriyosunuz bişey sorcam şimdi bu şekilde yapınca yamaları her telefonu kapatıp açınca tekrar aktifleştirmekten kurtulduk mu ;)

söylenenleri harfiyen yaparsan kurtulursun

ersoyoral

ersoyoral

Üye

söylenenleri harfiyen yaparsan kurtulursun
abi ben hacklemiştim de bu tekrar aktifleştirme sorunundan kurtulmam için format atıp tekrar mı yapmam gerekiyo normalde şu anda hackli yani sadece kapatıp açtığımda uygulama yüklemeden önce yamaları aktifleştiriyorum

asigsasi

asigsasi

Üye
rica ederim

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
federico2424

federico2424

Üye
konuyu tekrar düzenliyorum bu sefer sorunsuz olacak ama tek tek kopyalama işlemi devam edecek :)
leven abi dyorum gercekten abilını gördum gôstermıs oldugun ilgı ve özene tekrar tesekkur edrım hackledm sayende mutluyum saol var ol

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

zetkan

Üye
teşekurler 700 de tıkır tıkır çaalıştı

Üst Alt