Nokia Belle FP2 Hack işlemi ve Tüm Nokia telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

salih stormrage

salih stormrage

Üye
Off çok zorr fp2 için

öyle diyosun da hacklenmemiş bir nokia kullanmak çok daha zor tavsiyemdir yarım saatini ver çok daha fazla zaman kazan yoksa imzalı program bulmak sana yarım saatten cok daha fazla zaman kaybettirir

Bayramaliyev

Bayramaliyev

Üye
hack i yapdikdan sonra sileceksin Guvenlik yazilani, o zaman yok olacak

tirintaz

tirintaz

Üye
Fp2'de denedim ve telefon hızlandı. Ne hacettir levent ustam, ileride yavaşlamasın sonra :D

• Beğen
Tepkiler: salih stormrage
problade187

problade187

Üye
rom patcher a kadar yaptım ama rom pather açılmıyor

• Beğen
Tepkiler: nokia 603
olumsuz4575

olumsuz4575

Üye
as levent hocam fp 2 hack işini yaptım Menüye Rompatcher gelmiş olmalı (ismi '' Yetkiler ''dir) gelmedi bişiyi yanlışmı yaptım acaba aslında 1yıl önce hackledim oldu ama şimdi yapamadım herşeyi tam yaptım sanki ama tlf format attım şimdi uraşıp duruyom ama gerçekten anlatım cok net saol emeğine sağlık hafta sonu 1kere daha deniyim

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yavaş yavaş tekrar yap gelir menüye özellikle

*- E: RomPatcher Dosyalar FP2/Private/10003a3f/import/apps içindeki RomPatcherPlus_reg.r01 dosyasını kopyalayıp C: Private/10003a3f/import/apps içine yapıştırın
*- E: RomPatcher Dosyalar FP2/Private/101f875a/import içindeki [20047B9F].rsc dosyasını kopyalayıp C: Private/101f875a/import içine yapıştırın

bu işlemlere dikkat et menüde simgeyi gösteren kısım burası eğer bu yollardaki klasörler yoksa elle kendin oluştuurabilirsin sorun olmaz

manolyam63

manolyam63

Üye
uzun aradan sonra geldım yıne...

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
olumsuz4575

olumsuz4575

Üye
cok tşkler levent hocam oldu emeğine salık ama bişi sorcam format atmamın sebebi senin önerdiğin efekt le sağ sol tuşlarıydı telfon kasınca uygulamayı kaldırmak istedim telf dan kadıramadım format atttım mecburen demek istediğim neden uygulamalar güzel ama tlfn la uyum sağlamadı ya uygulama dandik yada tlfn genede saol herşey için

• Beğen
AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
bn bişey yapamadım be hocam telefona hâlâ hacksiz.. Yerleşik bileşen yüzünden hiç bir hack dosyasını yükleyemedim ne yapcam bilmiyorum

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
konuda herşey gayet açık zaten uzun uzun anlattım üstüne daha ne söyleyebilirim bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: AtLaNtiSs.
AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
Hocam valla kusura bakmayın ya ben çok bilgisizim Symbian da o yüzden sinir bozucu olabilirm affedin...
Nos bar hocam kullandıgınz telefonu merak ediyorum açıkçası :D

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
nokia 701 sistem symbian fp1

AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
Vay be demk sizde Symbian kullanıyosnz. bnimkide 701 hocam da malisef fp2 vw hack i zor. Sizin sürüm daha kolay hocam acaba bnmde fp1 yapma şansım varmı ?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
malesef sürüm düşürme yok

• Beğen
Tepkiler: AtLaNtiSs.
AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
Hocam sizinki neden fp2 degil anlamadım... Hem Symbiandan memnun musunuz hocam android hakkınızda görüşlerinizi alabilme şansm var mı değiştirmeyi düşünüyorum siz ne önerirsenz bm ona uyarım sonuçta üstadsınz :D
Nossbar hocam facebooktan falan konuşma şansmz varmı bişeyler söyleyecegim umarım hayır demezsiniz ?Bu arada hacki yaptım hocam çok teşekkür ederim gerçi teşekkür hiç bişey kalır emeginiz karşısında ama ne yapalım elimden gelen bu kadar hocam

saitemre21

Üye
Herşeyi Denedim Olmadı.Bunu Denedim Oldu.Çok Saol.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

nurillahh

nurillahh

Üye
telefonum 701 ama norton yüklenmedi

saitemre21

Üye
2.yöntemi dene

zamantü

zamantü

Üye
ttelefonum Nokia 701 fp2 çok sağol kardeş yazılanı bire bir yaptım hack oldu çok teşekkür ederim.

• Beğen

Üst Alt