Nokia Belle FP2 (113.010.150x) Yeniden Çıktı! [603, 700, 701 ve 808 PureView]

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Bende geçsem mi artık :)

• Beğen
Tepkiler: manolyam63

versino2

versino2

Üye
ben iyice kafaya koydum geçicem dayanamıcam artık :) çarşamba veya perşembe geçicem inşallah yorumları yazarım.
Nasıl yükleme yapayım peki Tel den mi yoksa Ovi den mi ?

versino2

versino2

Üye
FP2 an itibariyle geçmiş bulunuyorum.oviden yükledim fp1 deki herşey duruyordu bende 0 dan başlamak amacıyla hard format attım herşey gitti ama ovide çıktı herşey tekrar yükledim.sadece foto düzenleyici gitti.onu nasıl yapabilirim.yorumları yazacağım ama şuan hoşuma gitti fp2 :) iyikide geçmişim :)

- - - Eklendi - - -

yalnız bende bu galeri güncellemesini yükledikten sonra toplu işaretleme hala yok onu nasıl halledicem.bu arada video ve foto düzenleyici sadece menü de gözükmüyor seçeneklerde çıkıyor :) işaretleme olayını nasıl yapıcam yardımm ??

versino2

versino2

Üye
valla ne yalan söyliyim klavye soğuttu beni bir klavye bu kadar mı saçma olur.nokia yapıyorsa oluyormuş demekki.fp1 çok iyiydi bunun yanında.resmen çin işkencesi

- - - Eklendi - - -

fp2 ;
+ kamera arayüzü çok güzel ve herşey elinizin altında üstelik çoklu çekim de gelmiş
+ müzik çalar eskisine göre daha kullanışlı ve albümler şarkılar türler arasında rahat bir şekilde geçiş yapabilirsiniz
+kilit ekranı çok hoş olmuş özellikle cagri ve mesaj geldiginde sürüklemek çok zevkli :)
+gri tonlamalar da görselliği bir üstü seviyeye çıkarmış
- ön kamera yok sadece görüntülü aramalar için ama bunu program yükleyerek açabilir siniz
-kamera dan çıkış tuşu yok
-kendi tarayıcısını açarken üstteki adres çubuğnun erken çıkması
-hesap makinesi de tarayıcı gibi çok değişik açılıyor sonradan kendine geliyor ekran geliyor daha sonra rakamlar geliyor
-galeri geç açılıyor 2 saniye siyah ekran bekliyor bazense hemen açılıyor çözemedim hala
-en büyük eksiklik klavye affınıza sığınarak söylüyorum içine etmişler.biraz alıştım ama tabi fp1 in yerini alması çok uzun zaman alacak.çin işkencesi resmen.yapılırda bu kadar baştan savma yapılmaz.
- birde galeriden çıkınca uygulama açıkken üstünde açık olduğunu gösteren küçük nokta gelip gidiyor bana göre buda bir eksi
Ve bana göre nokia en kısa zamanda ön kameraya ve kamerdan çıkmaya el atmalı.öözellikle klavyeye

kaptanx77

Üye
son ek güncelleme ile kamera ve toplu resim seçme düzenlemesi gelmiş bulunmakta arkadaşlar,ben telefona direk flash şeklinde güncelleme yüklediğim için gecikme yada kararma gibi durumlar ortaya çıkmadı,her uygulama tıkır tıkır açılıyor,ayrıca arka planda çalışan uygulamaların belli olması açısından menüde uygulamanın üzerinde işaret çıkması bence artı bir olay,böylelikle gereksiz çalışan uygulamaları görüp kapatabiliriz,diğer türlü sürekli menü tuşuna basılı tutup bakmak zorunda kalırdık,bu şekliyle menüde gezerken direk göze çarpıyor,internet olarak ben opera kullanıyorum kendi internetinden çok daha güzel,şuan son güncelleme ile bence harika bir şekil aldı,klavyesinede alıştık artık,diğer telefonları gördükçe,kullananlardan baktıkça iyiki almışım dedirtiyor,kamerası zaten herşeye değer.

ekatin

Üye
Fp2 güncellemesiyle yapılan bazı yanlışlar geçte olsa kavrandı, sürekli bir güncellemedir gidiyor keşke fp2 yayınlanmadan düşünülseydi ama güncellemelerle kaybolan, kırpılan özellikler yavaşda olsa yeniden geliyor.
Bugün yeni güncelleme var mı yok mu diye bakayım dedim,
'Telefon güncellemesi' ibaresini gördüm küçük boyutlu bir güncelleme. Bir fikri olan var mı arkadaşlar, bu nedir sizce, neyi düzenler ya da , maalesef, neyi alıp götürebilir?

devrimile

devrimile

Üye
az önce baktım bazı widget güncellemeleri cıkmıs skydrive,ve kronometre gibi yükledim fena degil..

manolyam63

manolyam63

Üye
ayna da cıkmıs orda bır kronometre olayı ıyı oldu..

• Beğen
Tepkiler: ahmet yakup

tuplic61

Üye
701 cepten nasıl hack yapabilirim yüklenemiyor bu yerleşik bileşen diyor

kaptanx77

Üye
Klavye konusuna gelirsek bence samsunga göre çok daha güzel,2 adet telefonum var,808 ve ace2 ama şahsen ben nokianın bu haliyle bile çok daha kolay yazıyorum ve en azından samsung gibi kelime tahminlerinde saçmalamıyor...

ekatin

Üye
Eposta ve Ajanda güncellemesi yapıp farklı ekranla başka karşılaşanımız var mı? Ben güncelleme yaptım ama çok tuhaf oldu. E posta ekranı önce siyah sonra siyah ekran altında bir görünüp bir görünmeyen ayar, kurulum seçenekleri gizli tuşlar? Bu ne şimdi fp2 nin hataları daha kaç yama güncellemeyle halledilecek, ama olmuyorda.

benderhomer

benderhomer

Üye
Eposta ve Ajanda güncellemesi yapıp farklı ekranla başka karşılaşanımız var mı? Ben güncelleme yaptım ama çok tuhaf oldu. E posta ekranı önce siyah sonra siyah ekran altında bir görünüp bir görünmeyen ayar, kurulum seçenekleri gizli tuşlar? Bu ne şimdi fp2 nin hataları daha kaç yama güncellemeyle halledilecek, ama olmuyorda.

bende herşey normal hocam.

manolyam63

manolyam63

Üye
guzel olmus...

• Beğen

ekatin

Üye
Bende maalesef sorun devam ediyor, ajandada günlük ve saatlik görünüm vardı, güncellemeyle saatlik görünüm kayboldu, pek önemsizmiş gibi görünsede kimine bu yarım yamalak gelen güncellemeler ne zaman düzelecek.

manolyam63

manolyam63

Üye
zeten bunları taksıt taksıt verıyorlar...

• Beğen

ekrembedevi

Üye
abi benim telefon 603 klavyesi ilk sayfadeki resim gibi değil daracık bişi. bu klavye gibi nasl olacak yada imkanı var mı ??????????????????????

Scuderia.

Scuderia.

Üye
abi benim telefon 603 klavyesi ilk sayfadeki resim gibi değil daracık bişi. bu klavye gibi nasl olacak yada imkanı var mı ??????????????????????
İlk sayfadaki klavye ingilizce klavye ayarlardan yapabilirsin bunu

iboibo90

Üye
klavyede kelime önerisi açık olduğu halde yapmıyor. Tuş takımıda çalışmıyor basıyorum ama yok yardım edin :)

Üst Alt