Nokia Belle Feature Pack 2 Port test C6-01.3 C7 E7 N8 X7

Sponsorlu Bağlantılar

lazye

lazye

Üye
Bu proje iptal bence :(

atilla003

Üye
Biri kuyuya taş atmış ses çıkmış o kuyuda su var diye umut ediyorlar :D

onurhanerk

onurhanerk

Üye
En azından adamın basına kötü bir şey gelmemiş siteye giriyor :) Her şey boş önemli olan can sağlığı tabi :)

xxxspacexxx

Üye
kardeş öncelikle kolay gelsin bu iş bitince facebook ve twitver uygulamaları da çalışacak mi ve şuan ne durumdasın

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
ben aralık'da c6-01 i sattım wp'ye geçtim..sarmadı mayısta da iphone 5s e geçtim. C6-01'in son zamanlarına kadar takip ettim konuyu..ne oldu diye bakayım dedim değişen birşey yok.Tabi bu tarz işlemlerin portu deneme - yanılma yöntemi ile olur anca.Fazla bir beklentiniz olmasın bu saatten sonra. Ama neticede emek var saygı duymak lazım.

Hasand.

Hasand.

Üye
ben aralık'da c6-01 i sattım wp'ye geçtim..sarmadı mayısta da iphone 5s e geçtim. C6-01'in son zamanlarına kadar takip ettim konuyu..ne oldu diye bakayım dedim değişen birşey yok.Tabi bu tarz işlemlerin portu deneme - yanılma yöntemi ile olur anca.Fazla bir beklentiniz olmasın bu saatten sonra. Ama neticede emek var saygı duymak lazım.
belkim çıkar

hilmibozkurt

hilmibozkurt

Üye
nokia 500 için fp2 yok biliyorum ama en azından şu kilit ekranı ve geçiş efektleri içeren bir cfw hazırlanamaz mı? çünkü bunu isteyen yalnızca ben değilim benim gibi birçok 500 kullanıcısı cfw bulamamaktan şikayetçi. en azından dediğim özellikler hazır olan bir cfw nin içine gömülemez mi? fp2 nin geçiş efektleri office programında mevcut ve herhangi bir sorun çıkarmıyor telefonumda. yine siz daha iyi bilirsiniz ama bana yapılabilir gibi geliyor, teşekkürler.

onurhanerk

onurhanerk

Üye
nokia 500 için fp2 yok biliyorum ama en azından şu kilit ekranı ve geçiş efektleri içeren bir cfw hazırlanamaz mı? çünkü bunu isteyen yalnızca ben değilim benim gibi birçok 500 kullanıcısı cfw bulamamaktan şikayetçi. en azından dediğim özellikler hazır olan bir cfw nin içine gömülemez mi? fp2 nin geçiş efektleri office programında mevcut ve herhangi bir sorun çıkarmıyor telefonumda. yine siz daha iyi bilirsiniz ama bana yapılabilir gibi geliyor, teşekkürler.
Geçiş efektleri tabiki yapılabilir. Ama kilit ekranını port etmek sıkıntı. Çünkü aynı tabanda çalışmıyor diye biliyorum. Bütün dosyaları düzenlemek gerekir. tabi oda çalışırmı bilmem.

Hasand.

Hasand.

Üye
Geçiş efektleri tabiki yapılabilir. Ama kilit ekranını port etmek sıkıntı. Çünkü aynı tabanda çalışmıyor diye biliyorum. Bütün dosyaları düzenlemek gerekir. tabi oda çalışırmı bilmem.
nokia 500 port dosyaları cfw de uyguladim yukledıkten sonra telefonu açtım ev ekran ı gelmedı

ersncak42

Üye
fp2 efektlerini burdan yapabilirsin [MaxiPDA] MaxiMOD v6.0(0) Symbian^3 Refresh - FP1 - FP2 Unsigned Türkçe - MaxiPDA - MaxiCep

hilmibozkurt

hilmibozkurt

Üye

Sanırım burada yapılmış. Anlayan arkadaşlar bakabilir mi?

Hasand.

Hasand.

Üye
belco2 tam port bittiyse dosyaları alabılırmıyim

xxxspacexxx

Üye
kardeşim öncelikle kolay gelsin allah kolaylık versin nokia c601 deneyebilirim varsa ekle linkini kardeşim

CsWqIve34

Üye
abi umut varmi

onurhanerk

onurhanerk

Üye
Bence konu kapatılmalı. Forumu çok kullanmayan insanlara bir umut oluyor. Baksanıza zaten konu sahibi bile takmıyor konuyu :) @asigsasi

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
@belco2 bir gelişme olursa şikayet yöntemi veya bana bildiriniz konuyu açarım şimdilik konu :locked2:

• Beğen
Tepkiler: onursan

Üst Alt