Nokia 808'in Ekranına Boylu Boyunca Sıcak Çay Döktüm :D

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 808'in Ekranına Boylu Boyunca Sıcak Çay Döktüm :D
Elimde Çay Vardı Kucağımda Tutuyordum Dökülü Verdi Üzerime 808 e Filan Ama İyi Haber Çayın Yarısını Kurtardım Üzerimi Değiştirdikden Sonra Yine İçtim :tebessüm: Neyse 808 e Gelecek Olursak Başta Bişeyi Yoktu Garibimin Ama Sonra Telefon İle Görüşme Yaparken Sesin Kısık Geldiğini Fark Ettim Karşı Tarafı Uyardım Bir Sorun Yok Dedi Telefonumda Anladımki Benim Cihazın Hoparlörüne Su Kaçmiş :D Aradan 1 2 Saat Geçti Tekrar Denedim Düzelmiştir Belki Diye Şu Anda Durumu İyi Sesi Tekrar Artmış Durumda :D Ama Bişey Olsada Sorun Değildi Telefonu İade Edicektim Nede Olsa :trip:

• Beğen
Tepkiler: furyzer0

avast

avast

Üye
Nereye iade edecektinizde

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
avast

avast

Üye
Neden iade etmek istemiştinizki üretimi garantisi olmayan bir cihaza hakem heyetine nasıl başvurdunuz

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Neden iade etmek istemiştinizki üretimi garantisi olmayan bir cihaza hakem heyetine nasıl başvurdunuz
Orası Benim İşim :tebessüm: Cihazi 2013 un 11 Ayındamı Ne Aldım.Şu Anda 2.7 Yılı Aştı 3.Yılına Gidiyor.Şöyle Anlatayım.Kırmızı 808de Güneşli Havalarda Kamerayı Açtığınızda Bazen Uzak MEsafeyi Bulanık Çekiyor.Mesela Şehir İçi\Dışı Gezmeye Gidiyorm Güzel Bİr Manzara Resmi Yakalıyorum Ara Ara Çıkartıyorum Cebimden Cihazi Yakalıyorum Kareyi Atıyorum Cebime Çünkü Anlık Oluyor Çoğu Zaman 2.Bir Resim Şansım PEk Olmuyor.Eve Gelip Baktığımda İse Bazı REsimler Bulanık Çıktığını Fark Ettim Cihazi Ne Moda Alırsanız Alın Bulanık Çıkıyor 2 3 Metreden Sonrası.Sonralarda Odak Modunu Sınırsız Yapıp Denedim Yine Aynı Sonradan Fark Ettimki Kamerayı Açttığımda Normalde 808de İlk Açılış vsde Kamera Odaklama Gibi Bişey Yapıyor Lens İleri Geri Gidiyor Sonra Resim Çekmeye Hazır Oluyor Bunu En İyi Video İle Anlatabilirim Tarifi Zor.İşte BU Dediğim Gİbi Kamera İlk Açılışta Lensi Hareket Etttirmiyorsa O Resim Bulanık Çıkacak Demektir Kamerayı Tekrar Aç Kapa Yapıyorum Bu Sefer Lens Gidip Geliyor İleri Geri Bu Sefer BUlanık Çekmiyor.Sadece Güneşli Havalarda Oluyor Yalnız Bu Anladığım Kadarıyla ND Filtresi İle Alakalı Bir Durum. Servise 1 Kere Verdim Çözüm Olmadı 2.Verişimde Zaten 2.Yılına Yaklaşıyordu Garantisinin Bitmesine 2 3 Ay Kalmıştı Bende Bir İHtimal Zorlayayım Belki Değişim Vs Çıkartırım Dedim Ki Öylede Oldu. 2. Kez Servise Verdim Cihaz Güneşli Havalarda Bulanık Çekiyor Diye O Zamanda Yanımda Faturası Yoktu Cihazin Oradaki Çalışan Faturasız Alamam Vs Dedi Tam Çıkıyordum Tamam Dedi Sistemde Varmiş Filan Bende Tamam O Zaman Dedim Cihazin Kaydını Aldı Aradan 2 Hafta Geçti Cihazin Garantisinin Bittiğini vede Ürün Onarımı İçin 2 milyar Kusur Ücret İstediler Bende Hakem Heyetine Gittim Başvurdum 10 11 Ay Gibi Bİr Süre Sonundada Karar Sonuçlandı Şimdide Ücret İadesi İçin Yarın Teslim Edeceğim Cihaz.

The Pancar

The Pancar

Üye
Telefonun sıfır parasını mı geri alacaksınız

• Beğen
The Pancar

The Pancar

Üye
Vay be 2.7 sene kullan sonra parasını geri al :naughty:

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Vay be 2.7 sene kullan sonra parasını geri al :naughty:
Nokia Sağolsun :tebessüm: Bundan Önce Kullandığım 701 Vardı Onuda 829 TLye Almiştim Teeeee 3 4 Yıl Öncesinden Onuda Aynı Şekilde 1.5 Yıllık İken İade Ettim Parasını Geri Aldım.701 Den Önce C5-03 Vardı İlk İade Onunla Başladı :D C5 İn Üstüne 400 Koydum 701 Aldım.701 i İade Ettim 808 Aldım Sorma :D Daha 1520 Nın Hakem Heyeti Kararını Bekliyorum :D

• Beğen
Tepkiler: The Pancar
avast

avast

Üye
Allah allah buradan uzun sürmesi yildiriyor

• Beğen