Nokia 808 sertifika hatası

Sponsorlu Bağlantılar

xxsavasxx2

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 808 sertifika hatası
Arkadaşlar nokia 808'im tekrar dolaptan çıkardım ama hiçbir uygulama kuramıyorum. İstediğim uygulama yüklemeye kalksam süresi geçmiş sertifika hatası alıyorum ne youtube video açılıyor nede bişi haritalar uygulaması yok bunu biraz araştırdım hack yapmam gerekiyormuş galiba hiçbir bilgim yok bide cfw olayı var galiba bana biri açıklayabilirmi. Kamera 12mp mod ile ilgili şeyler gördüm. Ama nasıl yapabilirim.

Cadillac34

Üye
Arkadaşlar nokia 808'im tekrar dolaptan çıkardım ama hiçbir uygulama kuramıyorum. İstediğim uygulama yüklemeye kalksam süresi geçmiş sertifika hatası alıyorum ne youtube video açılıyor nede bişi haritalar uygulaması yok bunu biraz araştırdım hack yapmam gerekiyormuş galiba hiçbir bilgim yok bide cfw olayı var galiba bana biri açıklayabilirmi. Kamera 12mp mod ile ilgili şeyler gördüm. Ama nasıl yapabilirim.
Bu bölümden istediğin cfw yükleyebilirsin.

S^3 CFW - Modifiye FW Bölümü

Cadillac34

Üye
Hocam cfw ne oluyor. Baktım dediğiniz yere bussuru var hangisi iyidir sizin tavsiye edeceginiz varmi yukleme nasil oluyor. Cfw yapmak icin hack yapmaya gerek varmi
Bu alıntı mesaj özetlemiş.
Cfw orjinal sistemin düzenlenip telefona sıfırdan kurulmasıdır, yani cfw'den sonra eski sistem tamamen kalkıyor yerine cfw(custom firmware) geçiyor.
Cfw kurunca flashlamış oluyosun, cfw kurarken flashlıyosun yani, flash atıyosun
Ayrıca, linkteki bölümün içinde Nokia 808 için bir sürü CFW, Hack ve Flash dosyaları mevcut. Bu da Phoenix ile flashlama konusu.

Phoenix V.2012.50.001.49220 + Türkçe Yama + Resimli Kullanım

Üst Alt