Nokia 808 PureView hakkında soru(n)larınız??

Sponsorlu Bağlantılar

kbcayiroglu

Üye
ya bende cia programını çalıştırmıyor bazen çalıştırıyor bazen çalıştırmıyor ama genellikle dogru bir bicimde numara bulmuyor aranıyor diyor kalıyor. siz de bu sorunu yasıyor musunuz? birde hackli yazılım ne oluyor ne işe yarıyor bilgilendirir misiniz?

oscartiger

oscartiger

Üye
ilk sorunuzu bilmiyorum ama hackli telefona imzasız uygulamalar kurabilirsiniz. sertifika sorunu almazsınız.

yusufgiderim

Üye
telefon kaba duruyor mu ? Gösteriş için iyi midir

huckman

Üye
Nokia 808 sahibiyim.
Bu telefonda avea ve turkcell hattını taktığımda hattın tüm özelliklerini kullanabiliyorum (arama yapma ve çağrı alma ,mesaj atma ve mesaj alma ,mobil internete girebilmek)
Ama telefona vodafone hattını takıpta arama yapmak istediğimde "İZİN VERİLMEDİ" mesaj atmak istediğimde "BAŞARIZ" uyarılarını alıyorum.
1- Wifi dan ve vodafone hattından internete sorunsuz olarak girmekte.(Sadece arama ve mesaj atmada problem var)
2-Benim ailemin tüm hattı ve iş yerindeki bazı arkadaşların hattı vodafone onlardada aynı hatayı verdi.
3-Yine nokia nın başka ve eski bir modeli olan 5700 xm modelini kullanıyorum aynı hat onda böyle bir hata vermiyor.Hala kullanıyorum.
4-Aynı hattı samsung ve lg marka en yeni modellerde denedim onlarda böyle bir sorun çıkarmadı.
Problemi umarım anlatabilmişimdir.
Yardımcı olursanız sevinirim.

osmanaslan1060

osmanaslan1060

Üye
    Konu Sahibi
n8'de 640x360 çözünürlükte pek sıkıntı olmuyordu. 808'in ekranı biraz daha büyük ve aynı çözünürlükte. pikseller bariz belli oluyor mu? rahatsız edici bir durum söz konusu mu?
Piksellerin sayıldığı doğru fakat full hd videoları bir çok android telefondan daha akıcı oynatıyor mesela ben şuan asus zenfone 5 kullanıyorum ve video oynatması bi 808 değil

ömür güzel

Üye
slm arkadaşlar nokia 808 pureview kulanıyorum bu telefonu nasıl toparlıyabilirim lütfen yardımcı olun..teşekkür ederim
Nokia 808 hakkında sorunları olan buraya yazsın, elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım.
Hocam nokia 808 pureview kulanıyorum bu telefonun orjinal pırogramını nasıl bulacam yardımcı olsanız memnuniyet duyarım teşekkür ederim

ömür güzel

Üye
nokia 808 pureview telefon kulanıyorum orjinal yazılımı günceleme yi nasıl bulabilirim yardımcı olsanız arkadaşlar teşekür ederim

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
nokia 808,de youtubeye giremiyorum girince eski sayfaya atıyor telefon hacklidir bacaba başka fw,mi yüklemeliyim???

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
nokia 808,de youtubeye giremiyorum girince eski sayfaya atıyor telefon hacklidir bacaba başka fw,mi yüklemeliyim???
Opera yada cUte Tubeden Gireceksin
nokia 808 pureview telefon kulanıyorum orjinal yazılımı günceleme yi nasıl bulabilirim yardımcı olsanız arkadaşlar teşekür ederim
Yazılım

Nokia 808 Pureview 113.010.1058 059M7J8
Nokia 808 Pureview 113.010.1058 059M7J8

Nasıl Yükleyeceğin

Phoneix İle Nokia Cihazlara Flash Atma ( Dead Phone Flash )
Phoneix İle Nokia Cihazlara Flash Atma ( Dead Phone Flash )
@osmanaslan1060 Hala Kullanıyormusun 808? Konu Cevapsız Kalıyor

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
KALİTELİ BİPSİZ ARAMA KAYIT PROSU İLE ARAMA ENGELLEME PROGRAMI LAZIM MAKİNE HACKLİDİR...

g_564793

hafıza kartı anahtar sorunu yaşayan varmı?

xxsavasxx2

Üye
Arkadaşlar konu eskide ama Nokia 808'de video çekerken veya sadece ses kayıt yaptığım dosyayı bilgisayardan dinlediğim zaman nedense ses sadece sağ hoparlörden geliyor. Video çekiyorum ses sadece sağ taraftan geliyor. Ses kaydedici ile yaptığımda ise aynısı oluyor. Fakat ayarlardan kayıt kalitesini yüksekten standart aldığım zaman böyle bir sorun olmuyor. Ayrıca cihazın üst ve alt mikrofonlarını tek tek denedim sesimi alıyor. Fakat bu ses dosyasını bilgisayardan dinlediğimde dediğim gibi ses sadece sağ hoparlörden geliyor. Bu cidden rahatsız ediyor. Mikrofondan şüpheleniyorum ama çalışıyor kayıt kalitesini düşürünce tekrar çalışıyor. Fakat yüksek yapınca neden böyle yapıyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Bu yazılımsal bir sorun mu acaba.

• Düşünceli
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Fatih BaKeR

Fatih BaKeR

Üye
Arkadaşlar konu eskide ama Nokia 808'de video çekerken veya sadece ses kayıt yaptığım dosyayı bilgisayardan dinlediğim zaman nedense ses sadece sağ hoparlörden geliyor. Video çekiyorum ses sadece sağ taraftan geliyor. Ses kaydedici ile yaptığımda ise aynısı oluyor. Fakat ayarlardan kayıt kalitesini yüksekten standart aldığım zaman böyle bir sorun olmuyor. Ayrıca cihazın üst ve alt mikrofonlarını tek tek denedim sesimi alıyor. Fakat bu ses dosyasını bilgisayardan dinlediğimde dediğim gibi ses sadece sağ hoparlörden geliyor. Bu cidden rahatsız ediyor. Mikrofondan şüpheleniyorum ama çalışıyor kayıt kalitesini düşürünce tekrar çalışıyor. Fakat yüksek yapınca neden böyle yapıyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Bu yazılımsal bir sorun mu acaba.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve xxsavasxx2

xxsavasxx2

Üye
Bir kayıt mono biri stereo oldu diyecektim ama sağlam bir dayanak bulamadım :). İlgili dosya(ları)yı paylaşma şansınız var mı? Belki de sorun pc'de, pc'de codec programınız var mı?
Bilgisayardaki hoparlör sağlam çünkü internet olsun veya başka bir telefon ile alınan ses kaydı sorunsuz. Ayrıca nokia 808 ile ses kalitesini standart alınca sorun yok. Ben başka bir ses kayıt uygulaması kullandım. Bu uygulamada mono ses kayıt yapınca iki hoparlörden sorunsuz ses geliyor. Bu durum kulaklık ile dinlerken aynıdır. Ama monodan çıkarında nedense ses kaydı sadece sağ hoparlörsen geliyor. Kulaklık ile denediğimde aynı hoparlör gibi sadece sağ kulaklıktan ses geliyor. Anladığım kadarıyla sesi stereo kayıt ederken sorun var. Ama mikrofon çalışıyor. Cidden çok garip geldi. Örnek ses yüklemeye çalışacam.
Mesaj birleştirildi:

Bu linkte örnek bir ses kaydı yaptım. Ses hoparlörden ve kulaklıktan sadece sağ tarafından geliyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK, gonyalı ve Fatih BaKeR

Fatih BaKeR

Üye
Bilgisayardaki hoparlör sağlam çünkü internet olsun veya başka bir telefon ile alınan ses kaydı sorunsuz. Ayrıca nokia 808 ile ses kalitesini standart alınca sorun yok. Ben başka bir ses kayıt uygulaması kullandım. Bu uygulamada mono ses kayıt yapınca iki hoparlörden sorunsuz ses geliyor. Bu durum kulaklık ile dinlerken aynıdır. Ama monodan çıkarında nedense ses kaydı sadece sağ hoparlörsen geliyor. Kulaklık ile denediğimde aynı hoparlör gibi sadece sağ kulaklıktan ses geliyor. Anladığım kadarıyla sesi stereo kayıt ederken sorun var. Ama mikrofon çalışıyor. Cidden çok garip geldi. Örnek ses yüklemeye çalışacam.
Mesaj birleştirildi:

Bu linkte örnek bir ses kaydı yaptım. Ses hoparlörden ve kulaklıktan sadece sağ tarafından geliyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
gonyalı

gonyalı

Üye
İşte bu yüzden yandexi önerüyorum ben
Climate mission 3d sis uzantılı oyunu indirdim ve şu an oynuyorum
Gogle de bayağı uğraşmıştım ama sonuç çıkmamıştı o zamanlar Yandexi bilmiyordum bi tanıdım kullandım ve tarayıcı olarakta Yandex 1 numara

• Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Telefon Görüşmesi Yapıp Denedin Mi Belki Donanımsal Arıza Vardır Cihazda

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Çin üretimi mi ?