Nokia 808, N8 ve E7 için Delight 1.7 CFW yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
cesaret edip denersem olur :)
Dediğim Gibi Eğer Modları Filan Bulursan Yaparsın Basit Sayılır.

Bunlar Bendeki Arşivler:
Symbian Belle Fp2 Uygulama Arşivi 220 Adet Uygulama Arşivi
Symbian Belle Fp2 HD Oyun Arşivi [94 Adet] 2.50 GB [26 Mart 2016]

Bunlarda İşine Yarar:
CFW Nasıl Yapılır? [Detaylı Anlatım] Artık CFW Yapmak Çok Kolay!

Nokia Cooker Ile CFWye yada OFWye Mod Ekleme (Videolu Anlatım)

Symbian S^3 Temalarınıza Arka Plan Ekleme,Değiştirme (Videolu Anlatım)

• Beğen
Tepkiler: MrClaude

ByEmre221

ByEmre221

Üye
Vay be ne günlerdi Nokia 500 <3

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Daha önce bu konuda uzun uzun yazılar yazdım. Symbian 10 sene boyunca Nokia yı taşıyan yazılım oldu. Ama herşeyin bir sonu var. Sen geleceğe yatırım yapmak yerine artık kodları çoktan eskimiş bir yazılımla yola devam edersen kusura bakmayın ama sen batmayı çoktan hak ediyorsun. 2010 yılında androidli telefonlar piyasaya çıktığında Nokia hala Symbian dan medet ummaya çalışıyordu. Sonuç en olmayacak şirkete sarılmak oldu. Nokia başkanı bile geleceği göremedikleri için battiklarini itiraf etti. Symbian 3 için doğru düzgün uygulama bile bulamazken bugün ben 10 sene önce androidte cikmis olan tüm oyunları ve programları bulabiliyorum. Nokia Symbian dan 2007 de iPhone tanıtıldığı da vazgeçmesi gerekiyordu. Şu anda Nokia hatalarının bedellerini ödemeye devam ediyor. Çıkardığı telefonlar tutmadı. Nokia başkanının konu ile ilgili açıklamasını internetten bulabilirsin.
Batan Nokia olsun artık bana ne diyorum. Bilmem kaç bin telefon alacağımı söyleyip benim istediğimi yapın diyecek pozisyonum yok diğer bir deyişle Nokia'yı ben mi kurtaracam. Nostalji severim gider eski nokia alır ne imkan sunuyorsa o kadar kullanırım. Sonra kaldır rafa.

2 sene geçmiş mesajım üzerinden. Fikirlerim değişti galiba. Kullanıcı yeni bir soluk istiyordu. Bunu da Apple ve Google çoktan gördü. O zamanlar Kendini dev aynasında gören Nokia Harmattan Os'u tutsaydı belki farklı yerde olabilirdi de . Harmattan Os'ta kim bilir ne sıkıntılar vardı .

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Batan Nokia olsun artık bana ne diyorum. Bilmem kaç bin telefon alacağımı söyleyip benim istediğimi yapın diyecek pozisyonum yok diğer bir deyişle Nokia'yı ben mi kurtaracam. Nostalji severim gider eski nokia alır ne imkan sunuyorsa o kadar kullanırım. Sonra kaldır rafa.

2 sene geçmiş mesajım üzerinden. Fikirlerim değişti galiba. Kullanıcı yeni bir soluk istiyordu. Bunu da Apple ve Google çoktan gördü. O zamanlar Kendini dev aynasında gören Nokia Harmattan Os'u tutsaydı belki farklı yerde olabilirdi de . Harmattan Os'ta kim bilir ne sıkıntılar vardı .
Sonunda anlamışsın ne demek istediğimi. Çok geç kaldı Nokia bazı şeyleri yapmakta ve bunun cezasını çekiyor yıllardır.

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Nokia koronadan dolayı yine iflas etmek üzere.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
  • Kahkaha
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Nokia 5800 kullandığım dönemde beş tane sistem güncellemesi yayınlanmıştı. Hepsini yüklemiştim o zaman telefon iyice bozulmuştu
Benim 5800 vardı ilk sürümündeydi hiç güncellenmemişti gayet memnundum ama n86 ile takas ettim

• Beğen

Üst Alt