Nokia 808 CFW By DarkredBlue61 V2.30 Final 113.010.1058 Fp2 RM-807

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Kendimize nasıl yazılım yapabiliriz
İstediğiniz Modu Nokia Cooker İle Gerekli Yerlere Atacaksınız Çok Zor Bişey Değil 5 10 Kere Flash Atarsınız Benim Gibi Günlük Öğrenirsiniz :)

• Beğen
Tepkiler: mfatih61

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
nokia 808 hack mod 2014 yokmu? DarkredBlue61 çalışman varmı peki birde video modlarını-parametrelerini değiştirme ve ses kayıt işlemini modifiye etme (dolby diğital ses kayıt) ve arama yaparken ses değiştirme uygulaması olsa süper olur yapabilirmisin bu modları kardeş yeni cfw,ler yoldamı?

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
nokia 808 hack mod 2014 yokmu? DarkredBlue61 çalışman varmı peki birde video modlarını-parametrelerini değiştirme ve ses kayıt işlemini modifiye etme (dolby diğital ses kayıt) ve arama yaparken ses değiştirme uygulaması olsa süper olur yapabilirmisin bu modları kardeş yeni cfw,ler yoldamı?
Hack Mod 2014 Derken? Cihazda Menüde Yetkiler Var Yamalar Orada Oradan Enkinleştirebilirsiniz? Yeni Çalişma Bilmiyorum Olabilirde Ama Pek Büyük Birşey Olmayabilir.Video Modları Derken Kamera İçin Mi? Ses Kayit İle İlgilide Birşey Attiğimi Hatırlamıyorum.Arama Yaparken Nasıl Ses Değiştirme ? İstediğin Programı CFWye Göme Biliriz.Eğer Mod İseler Link Bırakabilirsen Bir Bakayım Ekleriz Şu Çağrıdan Sonra Bip Sesi Geliyor ve Ses Kayit Ediyor Onu Diyorsan Denedim Ama Çaliştiramadım?

• Beğen
Tepkiler: infazcı
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
Hack Mod 2014 Derken? Cihazda Menüde Yetkiler Var Yamalar Orada Oradan Enkinleştirebilirsiniz? Yeni Çalişma Bilmiyorum Olabilirde Ama Pek Büyük Birşey Olmayabilir.Video Modları Derken Kamera İçin Mi? Ses Kayit İle İlgilide Birşey Attiğimi Hatırlamıyorum.Arama Yaparken Nasıl Ses Değiştirme ? İstediğin Programı CFWye Göme Biliriz.Eğer Mod İseler Link Bırakabilirsen Bir Bakayım Ekleriz Şu Çağrıdan Sonra Bip Sesi Geliyor ve Ses Kayit Ediyor Onu Diyorsan Denedim Ama Çaliştiramadım?

hani telefon hackerları kendi yaptığı modları piyasaya sürüyor adını 2013-2014 mod diye sitelere servis ediyorlar onu demek istedim
-video mod çözünürlüklerini dedim çoğaltma yokmu? 808,de 3 tane parametre var 3 çekim modu mesela alttaki çözünürlükleri ekleyebilsek
-1680x1050-1600x1200-1600x900-1440x900-1400x1050-1280x1024-1366x768-1280×800-1024×768-640×480-352x288-320x240
-ses değiştirme hani çin malı telefonlarda vardı o özellik milleti az kandırmadılar konuşma sesimizi kalın-ince-yaşlı-çocuk-kadın olarak değiştiriyordu android ve ios,da böyle programlar varmış simbianda niye olmasın,programdan anlayan hacker alasını yapar diyorum böyle bir program varmı kardeş?

hadi görüşüz kolay gelsin

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
hani telefon hackerları kendi yaptığı modları piyasaya sürüyor adını 2013-2014 mod diye sitelere servis ediyorlar onu demek istedim
-video mod çözünürlüklerini dedim çoğaltma yokmu? 808,de 3 tane parametre var 3 çekim modu mesela alttaki çözünürlükleri ekleyebilsek
-1680x1050-1600x1200-1600x900-1440x900-1400x1050-1280x1024-1366x768-1280×800-1024×768-640×480-352x288-320x240
-ses değiştirme hani çin malı telefonlarda vardı o özellik milleti az kandırmadılar konuşma sesimizi kalın-ince-yaşlı-çocuk-kadın olarak değiştiriyordu android ve ios,da böyle programlar varmış simbianda niye olmasın,programdan anlayan hacker alasını yapar diyorum böyle bir program varmı kardeş?

hadi görüşüz kolay gelsin
Valla Bişey Anlamadım 2013 2014.O Dediğiniz Modlar Yani Resim Pixselleri Olur Ama Çok Şıkışık Olur Şeçme Ekranında Sorun Olur Ama Dediğim Gibi Olur Olmaz Diye Bişey Yok "10282edc" Dosyasını Aç Dediğin Pixselleri Alt Alta Yerleştir Eklenir Kolay.Bildiğim Kadarıyla Öyle Bir Program Yok Araştirmak Lazım.

• Beğen
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
-10282edc dosyasını nereye atacağım? bizde hepsini atmayız bu piksellerin 6-7 tanesi yeter peki dosyaları nerde var açıklarmısın yapamaya çalışıyım çekim sayısını arttırmalı
aklıma geldi camera pro programında 17 tane video çekim pikseli vardı hatırlatayım (ama full hd çözünürlük yokdu)
-misal adam hack mod yapıyor nokia 808,e adını öyle koyuyor 2015 fw 2020 fw gibi anlaşılmayacak bir şey yok dostum
-program derken ses değiştirme programını diyorsun keşke olsaydıda yükleseydik araştırmaya devam bende bakıcağım sağa sola :)

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
-10282edc dosyasını nereye atacağım? bizde hepsini atmayız bu piksellerin 6-7 tanesi yeter peki dosyaları nerde var açıklarmısın yapamaya çalışıyım çekim sayısını arttırmalı
aklıma geldi camera pro programında 17 tane video çekim pikseli vardı hatırlatayım (ama fu ll hd çözünürlük yokdu)
-misal adam hack mod yapıyor nokia 808,e adını öyle koyuyor 2015 fw 2020 fw gibi anlaşılmayacak bir şey yok dostum
-program derken ses değiştirme programını diyorsun keşke olsaydıda yükleseydik araştırmaya devam bende bakıcağım sağa sola :)
Dosyayı Atmayacaksın Zaten Var Rof2\Private de Olması Lazım Yada Corede Orayi Açtiğinda Zaten Pixseller Karşina Çıkacak Oradan Ayarla İstediğini İstediğini Kaldır At Telefona Yada CFWye Flashla Olur.Evet Onda Yok Fakat O Biraz Anormal Kamera Uygulaması Olarak Kendi Uygulamasını Kullanın Camera Pro Kullanışli Değil Odak Sıkıntıları Var.Eğer CFWnin İsminden Bahsediyorsan Böylesi Daha İyi.Yada Büyük Bir Yenilik Olursa İsmi Değiştirebilirim.Bulduğunda Söyle Ama Varmıydı Yokmuydu Oladabilir Bilmiyorum İstersen Konu Aç Forumda Yada

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
bu işlerde acemiyim private klasörüne nasıl ulaşacağım telefonda olmalı bu klasör adam gibi bir video-kamera uygulaması çıkmazmı şu 808,e
-birde video editör programı varmı sorunsuz çalışan eski nokialarda movie diye yazardı (nokia 808 için geçerli bu pro)

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
bu işlerde acemiyim private klasörüne nasıl ulaşacağım telefonda olmalı bu klasör adam gibi bir video-kamera uygulaması çıkmazmı şu 808,e
-birde video editör programı varmı sorunsuz çalışan eski nokialarda movie diye yazardı (nokia 808 için geçerli bu pro)
Flash Dosyalarını Aç Rpf2 nin İçinde Var Nokia Cooker İle Tabiyki.Telefonda İse Bulamazsın Yeniden Atman Lazım Telefona Sen Dediğim Dosyayı İndir İçindekileri Düzenle At Telefona Tabi Yamalar Aktif Olmali Yeniden Başlat Cihazi İş Tamamdir.Nasıl Atarım Dersen C nin İçine Privatenin İçine Atacaksın Xplorer Mi Neydi Ben Active Fileyi Kullanıyorum

• Beğen
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
Nokia Cooker programı sitede varmı ve Active File programı sitede mevcutmudur?

● ARAMA
● BİLGİ
● UDA
● SENKRONİZE
● YARDIM
● ZİP MANAGER
bunları yeniden eklemek istersek nerden bulacağız? nokia 808 fp2 kullanıyorum

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Cooker programı sitede varmı ve Active File programı sitede mevcutmudur?

● ARAMA
● BİLGİ
● UDA
● SENKRONİZE
● YARDIM
● ZİP MANAGER
bunları yeniden eklemek istersek nerden bulacağız? nokia 808 fp2 kullanıyorum
Olması Lazım Nettede Bulursun Sorun Olmaz Onlar.Zip Manager Zaten Mevcut Seknorize Arama Bilgi Filan Var CFWde?

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
link verirmisin zahmet olmassa dostum bugün yarın telefonu hackleyeceğim

• Beğen
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
ne yazıyım peki ?

• Beğen
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
peki bunları telefondan nasıl kopyalarım haclemeden önce kopyalamalıyım telefonun nersinde bu program yada uygulamalar

● ARAMA
● BİLGİ
● UDA
● SENKRONİZE
● YARDIM
● ZİP MANAGER

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
peki bunları telefondan nasıl kopyalarım haclemeden önce kopyalamalıyım telefonun nersinde bu program yada uygulamalar
● ARAMA
● BİLGİ
● UDA
● SENKRONİZE
● YARDIM
● ZİP MANAGER
O Kadarını Bilmiyorum İngilizce İsimleri Olarak Vardirlarda Olmazsa Sislerini Bulablirsen Netten Parçalayip Bak Konumlarını Sonrada Sil

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
Nokia 808 official fp2 son çıkan cfw kimde var?

JustWatch34

JustWatch34

Üye
Güzel böyle devam
Sen baya gelişmişsin hocam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt