Nokia 808 CFW By DarkredBlue61 V2.30 Final 113.010.1058 Fp2 RM-807

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 808 CFW By DarkredBlue61 V2.30 Final 113.010.1058 Fp2 RM-807

CFW'yi Kurdukdan Sonra Ayarlar\Temalar\Genel'e Girin 5 10 Sn Bekleyin Tema ve Efektler Aktif Olunca Çıkın

Güncelleştirmeleri Sorunsuz Yükleyebilirsiniz.

Pil Simgesi ve Şebeke Sinyal Gücününde Sinyali Değişmiştir.Cihaz Kapatilirken Kapaniş Metinleri Eklendi.

Cihazin Açılma Süresi İse 20-30 Sn Arasındadir.

CFW Bilgisi ve Bazi Yamalar.Yazi Tipi Değiştirilmiştir Hoşuna Gitmeyen Olursa Orjinal Yazi Tiplerini Atması Yeterli Olacaktir.

Hack,Kulaklık Sesini Arttırma,Hoparlörün Sesini Arttırma Gibi Modlar Eklendi.

Menü Geçişlerinde Ana Ekran Geçişlerinde Vsde Efektler Eklenmştir Akıcı ve Sorunsuz Şekilde Çalişmaktadilar.

Kinetik Kaydirma Geliştirildi.

Toplam Boş Hafiza 740 750 MB Arasi.

Dosya Yöneticisi Görünümü Değiştirildi.Sistem Dosyalarına Müdahale\Görme Aktif Edildi.

İndirme Linklerinde Yer Alan Bazı Uygulamalar Dileyin Yükler.

Galeriye Resimler Eklendi.Tema Efektleri Kişiselleştirme Aktif Edildi.

Ekolayzerların Düzenlenmesi Eklendi.

Klavye Karakterleri

Klavye Karakterleri.Smileyler Her Yerde Kullanımı Eklendi.

Web Düğmeleri Değiştirildi.

İndirme Linklerindeki Harita Uygulaması ve Sürümü.

Sözlüğe Otomatik Türkçe Dil Eklendi.

Türkçe Klavye

İngilizce Klavye

41 Mp Çektirme Modu Eklendi. 16:9 da 8-5-2 Mp Modlari.

Kamera Sesleri Sesleri Değiştirilmiştir Fakat Güncelleme Yaparsanız Orjinal Hale Geri Dönerler.Zoom Değerleri Varsayilan Halde Bırakıldı.

4:3de İse 12-5-3 Mp Modları Eklendi.Video Ayarlarına Dokunulmadi. Zoom Değerleri Varsayilan Halde Bırakıldı.

Menü LEDİ Cihaz Şarj Olurken Kırmızı Olarak Yanar.Şarj Tamamlanınca Sönüyor.Bildirim Ledi Varsiyan Olarak Duruyor Yani Beyaz.

Telefon Dili Olarak Sadece Türkçe Dil Bırakılmiştir.Sadece Yazma Dili İngilizce,Türkçe Olarak Kullanabilir.

Yeni Muzik Widgetleri.4 Giriş Ekranına Ayri Ayri Duvar Kağidi Atandi.

Bazi Widgetler.

Menü 4x5 Yapilmiştir.Bazı Uygulamalar Gizlenmiştir.Örn "Radyo Kullanarak Çal" Gibi Uygulamalar.

Hafıza Kartı Simgesi Eklendi.

Bunlarda Bir Kaç Tane Amatörce Ama Tanıtıp Videosu Gibi Birşey Fazla Uğraşmadim Merak Eden Varsa Buyursun.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

SkyDrive

Turbobit.net

Kulaklık Sesini Arttırma.
Hoparlör Sesini Arttirma.
Sertifikasız Uygulama Yükleme Gibi Bir Çok Mod Eklendi.
****Ses Modlarını Kullanacak Olan Arkadaşlar****
Modlar Sesi Arttirdiği İçin Sorun Yaratabilir Ona Göre Mesüliyet Sizlere Aittir Çok Uzun Süreli Son Ses Dinlemenizi Tavsiye Etmem Özellikle Dış Hoparlörden.
Kulaklık Modunu Kullanırken Yani Change Sound Parameters Modu Kullanmadiğiniz Zamanlar Kapatın Ayni Şekilde Diş Hoparlör Modu İçinde Geçerli.2 Moddan Birisi Açık İse Diğerinin Sesini Kısabiliyor.

Ayrica

CFW'yi Yüklediğiniz Taktirde Cihazinizi Servise Verirseniz Garanti Dışı Kalacaktır Orjinal Yazılımı Yüklemeden Servise Vermeyin.Orjınal Yazılımı Yüklediğiniz Taktirde Sorun OlmayacaktirBu CFW den Dolayı Oluşabilecek Şonuçlardan Sorumlu Değilim Denenip Test Edilmiştir Herhangi Bir Sorun İle Karşilaşilmamiştir.Emeğe Saygi Gösterip Bir Teşekkürü Çok Görmeyin.

ÖNEMLİ
Linkdeki CFW Yi Beğenmeyen Olursa 808 İçin En Sade Şekilde Tamamen Orjinal Ellenilmemiş OFW Vardir Uygulamalar Vsler Silinmiştir İsterseniz İndirip Düzenler Yada Direk Kurarsınız.Cdeki Tahmini Boş Yer 780 MB Cıvaridir.Ayni Şekilde Ayni Üstteki Linklerden Şeçme Uygulamalara ve CFW Linkine Ulaşabilirisinz.

Uygulamaları İndirince İçinde Metin Belgesinde Açıklamaları Belirttim Muhakkak Okuyun.

• Beğen
Tepkiler: Aytaç-01, Silinen Üye 511859, infazcı ve 4 diğerleri

yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
C6-01 kullanıyorum. bendeki harita sürümü de yukardaki ile aynı fakat binalar gözükmüyor sizdeki gibi .Bunun için ek bişey mi yapmak gerekiyor ?

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
sadeddin46

sadeddin46

Üye
merhaba bunu nasıl yüklenecek

• Beğen
toprak00

toprak00

Üye
dostum emeğine sağlık :)

• Beğen

mamocan06

Üye
emeğine sağlık dostum.ayrıca bu orjinal yazı tipini bulamadım nasıl ve nereye atacağız.

• Beğen
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
DAHA YENİ CFW,LER ÇIKTIMI?

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 kullanıyorum. bendeki harita sürümü de yukardaki ile aynı fakat binalar gözükmüyor sizdeki gibi .Bunun için ek bişey mi yapmak gerekiyor ?
Binalar Her Yerde Görünmez Kardeşim Bazıları Görünür 3Dye Geç Fark Edersin Bazılarını
merhaba bunu nasıl yüklenecek
Sitede Mevcut Nokia Cihazlara Flash Atma Diye Aratirsan Bulabilirsin
dostum emeğine sağlık :)
Tşk Ediyorum :)
emeğine sağlık dostum.ayrıca bu orjinal yazı tipini bulamadım nasıl ve nereye atacağız.
Core\Recourse\Fonts Olması Lazım Kardeşim :)
DAHA YENİ CFW,LER ÇIKTIMI?
Bilmiyorum Kendi Cfwmi Kullandiğim İçin ::mahcup:

• Beğen
Tepkiler: yunus_ 123 ve Toprak47
Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Orijinal fp2 klavyesine nasıl geçirebiliriz bunu?:blush:

• Beğen
Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Phoenixte üçüncü adımdaki firmware update yerine multi flash yazıyor. Programı sildim. Başka yerden arıyorum sağlam bi link bulamadım sende varsa upload eder misin bana phoenixi

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Phoenixte üçüncü adımdaki firmware update yerine multi flash yazıyor. Programı sildim. Başka yerden arıyorum sağlam bi link bulamadım sende varsa upload eder misin bana phoenixi
Biraz Beklersen Upload Edeyim Hemen

• Beğen
Tepkiler: Aytaç-01
mfatih61

mfatih61

Üye
Emeğine sağlık. Bu yazılımı 700 içinde yaparsan sevinirim :)

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
:tşk:

• Beğen
Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Sorunsuz yükledim ama ufak bir sıkıntı var. Galeride Facebook ve Twitter resim paylaşma tuşu yok. Galeri alt barı kitleniyor tıklanmıyor.Paylaşma sorunu verdiğin ilk linkteki sosyal yükleyici ile düzeldi. Yeni farkettim saat widgeti atıyordum sertifikasız uygulama kabul etmiyor

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Emeğine sağlık. Bu yazılımı 700 içinde yaparsan sevinirim :)
Dostum Yapabilirsiniz Çok Basit Elimde Test Cihazi Olsa Yaparım Sorun Değilde Açıkcası Çokda Uğraşmak İstemiyorum Emeğinin Karşiliği Verilmiyor Malesef Yerinizde Olsam Kendim Yapardım.
Sorunsuz yükledim ama ufak bir sıkıntı var. Galeride Facebook ve Twitter resim paylaşma tuşu yok. Galeri alt barı kitleniyor tıklanmıyor.Paylaşma sorunu verdiğin ilk linkteki sosyal yükleyici ile düzeldi. Yeni farkettim saat widgeti atıyordum sertifikasız uygulama kabul etmiyor
Evet Bu Bir Sorun Değil Güncellemelerden Gerekli Güncelleştirmeyi Yüklediğiniz Taktırde Facebook Logosu Yerine Gelecektir :)
Ne Demek Ben Teşekkür Ederim :)
Yekilerden Yamalari Aktif Yapıp Tekrar Deneyin Hata Almayacaksınız.Eğer Bu Bir Birleşik İçerik Diye Hatar Alıyorsanız Bu Yüklemek İstediğiniz Şeyin Zaten Cihazda Var Olduğunu Anlatmak İstediği İçindir CFWye Uygun Yere Kopyalayıp Flash Atarsanız Sorun Kalkar.

mfatih61

mfatih61

Üye
Kendimize nasıl yazılım yapabiliriz

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt