Nokia 701 Symbian Carla Sr2 Çok Yakında

Sponsorlu Bağlantılar

manolyam63

manolyam63

Üye
benım bu daha once yukledıklerım hepsı sılınıyor mu...

- - - Eklendi - - -

ya arkadaslar cevap verın..

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
silinir tabi.telefona format atıyorsun bir yerde.o yüzden nokia suite ile yedeklerini al

QUANTİN

QUANTİN

Üye
hiç mi denemeden burda paylaşıyorsunuz. İnternette 5 dakikadan fazla kalınca bağlantı hatası veriyor. Rehber, mesajlar işlem kaydına bir kere girince çıkış yapılmıyor

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
hiç mi denemeden burda paylaşıyorsunuz. İnternette 5 dakikadan fazla kalınca bağlantı hatası veriyor. Rehber, mesajlar işlem kaydına bir kere girince çıkış yapılmıyor

sen eminmisin bundan dostum yazılımı yapan benim ve gayet stabil çalışıyo bi sıkıntı yok

QUANTİN

QUANTİN

Üye
sen eminmisin bundan dostum yazılımı yapan benim ve gayet stabil çalışıyo bi sıkıntı yok

maalesef dostum. Sıkıntı olmasın diye hafızayı biçimlendirdim format atıp öyle yükledim. Fakat dediğim gibi mesajlar, rehber, arama kaydı, kamera ve haritalara girince çıkış yapsan bile kapanmıyor. 2 saatte şarz bitiyor. Başka Bir şehirdeydim ortada kaldım resmen :(

- - - Eklendi - - -

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
yakında güncelleme olacık

• Beğen
Tepkiler: Kurtuluş40
nervous_55

nervous_55

Üye
Arkadaşlar telefonum nokia 603 bu yazılımı güncellemede yükledim telefonuma ancak msj yazarken klavyeyi alfasayısal yapamıyorum galiba yok bu şekilde kullanamıyorum alfasayısal nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
603e uymaz ki bu yazılım..yanlış yapmışsın sen..sadece 701 ile uyumlu bu

isamey

Üye
Güncellemeyi bekliyoruz

toprak00

toprak00

Üye
bu mobilden güncelniyomubu mobilden güncelniyomu

manolyam63

manolyam63

Üye
evet gunceelenır..

george_13

Üye
Nokia 700 için yok mu :(

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
n8 olmaz yazılım çok farklı

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
olur olmasınada kamera farklı 700 5mp
701 kamera 8 mp

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Yasak mıdır.? Nasıl yani yasal sürüm mü yoksa sizin mi?

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Yasak mıdır.? Nasıl yani yasal sürüm mü yoksa sizin mi?
Bizim sürüm yokki hepsi Nokia'nın yayınları bizler sadece modify yapıyoruz yani en uygun kullanılacak sekle çevirip yayımlıyoruz bir nevi gönül işi yapıyoruz

• Beğen
Tepkiler: Toprak47 ve belco2

Üst Alt