Nokia 701 Symbian Carla Sr2 Çok Yakında

Sponsorlu Bağlantılar

tass_co1983

tass_co1983

Üye
evet sorunlu ikigündür dosyaları indiremedim ya yarıda kesliyo ya siteye bağlanamıyor vs vs.. sanırım belco2 ceza olsun diye böyle bir yolu seçti... sonuç olarak yapmak zorunda olmadığı bir şey için onu suçlayamayız.. yinede teşekkürler.. biz yine evulationla devam edelim...... biraz eklemeler yapılınca daha güzel oluyor...

İndiremeyen arkadaşlar için Mediafire a upload ettim. :oke:

kurthanb

Üye
çok teşekkürler belco2 arkadaşım ellerine sağlık şimdi indirip yükleyeceğim. sesime kulak verip ilgilendiğin için teşekkürler......

• Beğen
Tepkiler: tass_co1983
tass_co1983

tass_co1983

Üye
çok teşekkürler belco2 arkadaşım ellerine sağlık şimdi indirip yükleyeceğim. sesime kulak verip ilgilendiğin için teşekkürler......

ben teşekkür ederim. belco2 cfw yi çıkartsın, upload sıkıntı değil :oke:

kurthanb

Üye
tass_co1983 arkadaşım çok özür mediafire sen atmışsın ellerine sağlık seninde, küçük bir dikkatsizlikten kaynaklandı.

• Beğen
tass_co1983

tass_co1983

Üye
estafurullah, hiç önemi yok. millet kullansında yükleyenin önemi yok :oke: ama cfw yi yapanın var :naughty: belco2 :tşk:

salkin

salkin

Üye
ben yükledim kullanılacak yazılım da cok var içinde kullanılmayacak uygulamada aşırı var temiz cfw olsa benım fıkrım daha iyi olursdu hız olarak da fena değil . denedim .

- - - Eklendi - - -

bi gün içinde de tekrar kaldırdım ama yine de baya ugraşömış belco ya teşekkürler .

tass_co1983

tass_co1983

Üye
ben yükledim kullanılacak yazılım da cok var içinde kullanılmayacak uygulamada aşırı var temiz cfw olsa benım fıkrım daha iyi olursdu hız olarak da fena değil . denedim .

- - - Eklendi - - -

bi gün içinde de tekrar kaldırdım ama yine de baya ugraşömış belco ya teşekkürler .

uygulamalar kaldırılır, sıkıntı değil. benim sorduğum foto kalitesi, kitlenme vs bu tarz sıkıntı var mı? mesela önceki sürümde sabit aramaya alıp kitliyordu telefonu

kurthanb

Üye
evet arkadaşlar yazılımı bende yükledim pek bir fark göremedim.. salkinin dediği gibi kullanılacak programda var kullanılmayacakda.... bende uzun süreli kullanmadım biraz görsellik birazda en çok gerekli olanlar olsaydı bence daha iyi olurdu.... mesela ben kendim yaptım hem görsel açıdan hemde en gerekli olanları yükledim gayet güzel bence tabii.... belco2 hocam ellerine emeğine sağlık.........

• Beğen
Tepkiler: salkin
salkin

salkin

Üye
kurthanb dostum kendi yaptıgını da paylaşırsan onu deneyelim olmazsa ;) evols da çok güzel yapmış hakan ama senın fw ye de emek vermişin sonucta denemeye deger ;)

- - - Eklendi - - -

uygulamalar kaldırılır, sıkıntı değil. benim sorduğum foto kalitesi, kitlenme vs bu tarz sıkıntı var mı? mesela önceki sürümde sabit aramaya alıp kitliyordu telefonu

stabil olmuş gibiydi ben bir kilitlenme olayı yaşamadım dostum foto kalitesi falan da iyi di kendi oldugu gibi güzeldi fw de . ama dediğin gibi gereksiz olan (genele göre) uygulamalar silinirse on numara olur .

• Beğen

kurthanb

Üye
belki ilerde; üzerinde çalımam gereken şeyler var acemi olduğum için hatalarda var... düzeltebilirsem yayınlayabilirim...

• Beğen
Tepkiler: belco2 ve salkin
belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
yakında temiz ve hızlı bi güncelleme olacık

Kaya0362

Üye
belco rica etsem ses yükseltme yamasıda koyarmısın eniştem sesten şikayetçi olmuyormu yoksa cfwlere

ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye
Linkler kirik

ekatin

Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Fp2 güncellemesiyle yapılan bazı yanlışlar geçte olsa kavrandı, sürekli bir güncellemedir gidiyor keşke fp2 yayınlanmadan düşünülseydi ama güncellemelerle kaybolan, kırpılan özellikler yavaşda olsa yeniden geliyor. Bugün yeni güncelleme var mı yok mu diye bakayım dedim, 'Telefon güncellemesi' ibaresini gördüm küçükboyutlu bir güncelleme. Bir fikri olan var mı arkadaşlar, bu nedir sizce, neyi düzenler ya da , maalesef, neyi alıp götürebilir?​

tass_co1983

tass_co1983

Üye
cfw yi dün akşam kurdum. şimdilik bir sıkıntı kusur göremedim :oke: eline sağlık Aydın :tşk:
Aydın birde şu "Mobil veri yok" popup mesajını kaldırabilirsen çok sevinecem zirâ ha bire çıkıp adamı sinir ediyor :vur

ekatin; güncellemeleri yaptım, birşey alıp götürmedi :oke:

Not: Övmek gibi olmasın: Evols ü de denedim, bu cfw kadar iyi değildi. Özellikleri karşılaştırmadım, farklara bakmadım ama bu daha stabil gibi geldi. Diğeri sis kurulum bitince tekrar yükleniyor gelip kayboluyor, konuşma sesi erkek (gıcık oldum), bi ara yeniden başlattığımda E hafızasındaki bazı uygulamalar göçtü ve daha birkaç sıkıntı daha vardı...

• Beğen
Tepkiler: belco2

jkey35

Üye
abi partlari uplayın lütfen

Üst Alt