Nokia 701 Symbian Carla Sr2 Çok Yakında

Sponsorlu Bağlantılar

kurthanb

Üye
sabrın sonu selamettir belco2 haklısın da yayınlasaydında bizde test etseydik.... müşteri memnuniyeti ve şikayeti denen birşey var demi ama :)

kurthanb

Üye
kimseden ses çıkmıyor artık yazanda yok son kez sorsam ayıp etmiş olurmuyum ne zaman çıkar acaba sayın belco2hocam saygılarımla...

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
linkler gün içinde eklenilecektir

kurthanb

Üye
aynen katılıyorum eline sağlık....

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
linkler upda ediliyor yüklenilecek

hüsmendayı

Üye
nfc kapalı modunu paylasırmısın

salkin

salkin

Üye
sonunda lınkler de geldı ama ındırılemıyor benım pc de nedense

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
linkler eklenilmiştir

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​bekleyenlere hayırlı olsun :) senin de eline sağlık abi.

kurthanb

Üye
arkadaşlar dosyaları indirebilen varmı bir türlü siteye bağlanamadım. Belco2 hocam mediafire yükleseydin daha iyi olmazmıydı emeğine sağlık ellerin dert görmesin saygılar

tass_co1983

tass_co1983

Üye
arkadaşlar dosyaları indirebilen varmı bir türlü siteye bağlanamadım. Belco2 hocam mediafire yükleseydin daha iyi olmazmıydı emeğine sağlık ellerin dert görmesin saygılar

firefoxdan bende hata aldım, jdownloader la indirdim :oke: kurmadım daha önce millet bir kurup denesin bakalım :ehe

salkin

salkin

Üye
jdownloader ile SADECE PART2 iniyor sıkıntı cıkmıyor .PART1 DE SIKINTI OLUYOR

efeler12

efeler12

Üye
belco cfw lerin çok güzel ama daha az özellik istiyorum bu yüzden sadece hack ve bi kaç mod atıp kendi cfw mi yapıcam acaba belco ekran koruyucuyu nasıl alabilirim rofs2 den

• Beğen
Tepkiler: salkin
salkin

salkin

Üye
gereksiz uygulamalar var.

salkin

salkin

Üye
geliştirmekle kasmayı karıştırmayalım . yinede emeğine sağlık yapan arkadaşın . güzel olmuş bütün eklediklerini de kullanıyorsa eger gayet güzel .

- - - Eklendi - - -

benim bekledigime değmedi o kadar.

• Beğen
Tepkiler: kurthanb

storovi

Üye
Bu paylaşım biraz sorunlu oldu galiba ayrıca ön izleme yok,biraz daha özen lütfen.

kurthanb

Üye
evet sorunlu ikigündür dosyaları indiremedim ya yarıda kesliyo ya siteye bağlanamıyor vs vs.. sanırım belco2 ceza olsun diye böyle bir yolu seçti... sonuç olarak yapmak zorunda olmadığı bir şey için onu suçlayamayız.. yinede teşekkürler.. biz yine evulationla devam edelim...... biraz eklemeler yapılınca daha güzel oluyor...

Üst Alt