Nokia 700 RM-670 fP2 CFW GÜNCEL 01.07.2013 FİNAL

Sponsorlu Bağlantılar

sbilen

sbilen

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 700 RM-670 fP2 CFW GÜNCEL 01.07.2013 FİNAL
01.07.2013 de güncellendi FİNAL.. kendi tlf kullandığım CFW yi beğeninize...... HACKLI

- İLİK KURULUMDA BOŞ HAFIZA 500 MB

- Uda silindi - Eklenenler : 1-Qıble 2-Youtube İndir 3- Wifi,Dlna,Müzik Çalar mini widgetler eklendi. 4- Contcs comms widget 5- tlf. şarzda dolduğunda sizi uyarır (gözükmez) eklendi. (Qıble ve Youtup hariç diğerleri menü de gözükmez widget olarak gözükür)
- Harita, Mağaza ve Sosyal ağları isteyenler güncellemeden yükleyebilirler sorunsuz çalışır.

- Türkçe ve İngilizce diller hariç silindi, -Sözlüğe TR Dil dosyası eklendi.
- rof2 de başlangıçtaki ovi sorunu ve açılıştaki oto programları iptal (flaştan sonra tarih ve saati ayarlamayı unutmayın).
- Bildirimler ve Favari uygulamalar yanında birçok widget eklendi.

-Güç tasarruf modu etkin olduğunda titreşimi tuş seslerini aktifleştirebilirsiniz.
-Avkon2 renklendirildi
-Açılıştaki uygulamalar kapatıldı, Tarayıcı önbelleği E ye taşındı.
-Aramada titreme eklendi.
-Klavye rengi siyah yapıldı
-ROM Patcher+ 3.1cfw ye gömüldü, sorunsuz. (YAMALAR 1. Boldeast ses kaydı. 2. Hoperlör 3. Kulaklık. 4. Yerleşik Bileşen 5. ThemeOval (Orjinal temanın görünümünü ovalleştiriyor)-)

-Genel Tercih ismi değiştirilebilir ve icon eklendi.
-Tema efektlerini kapatabilirsiniz
-Ekran kilidine yatay mod eklendi. Nokia Bubles eklendi sorunsuz çalışıyor. kaldırmak istediğinizde nokia bublesi tekrar yükleyip kaldırabilirsiniz.
-Şeffaf mifler eklendi.
-Renkli klasör menü.
-çalışmayan hava durumu widgetleri çıkarıldı, güncelemeden haritayı yüklerseniz hava durumu klasör içine gelir, fakat widget gelmez.

-RM-670_M010.19.emmc.fpsx dosyasında fruit ninja hariç diğerleri silindi. isteyen orjinaliyle flaşlayabilir.
-x-plorer v1.60 E yüklendiğinde türkçe açılacak.
-vb.. iyileştirmeler yapıldı.

- DEFALARCA FLAŞ VEYA GÜNCELEME YAPMAMA RAĞMEN HİÇBİR HATA ALMADIM. sizde karşılaştığınız hatayı bildirirseniz gerekli güncelleme yapılır.

-BU CFW Yİ DAHA ÖNCE KURANLAR VE üRÜN KODU 059G2P3(BÖLGE KODU) OLANLAR FLAŞ ATMASINA GEREK YOK Phoenix LE YAZILIM GÜNCELLEME YAPSANIZ DAHİ GÜVENLE KULLANABİLİRLER. ÜRÜN KODU FARKLI OLANLAR ÖNCE FLAŞLAMALARI GEREKİR. ÖRNEĞİN DAHA SONRA BİR HATAYLA KARŞILAŞTIKLARINDA GÜNCELLEMELERİ YETERLİ OLUR.
-FLAŞ BİTİMİNDE 2-3 DK. TLF. LA OYNAMAMANIZDA YARAR VAR YÜKLEMELER YAPILACAKTIR.

-LÜTFEN FLAŞ ATMAYI BİLMEYEN ARKADAŞLAR, FORUMDA İLGİLİ KONULARI DİKKATLİCE OKUYUP ANLADIKTAN SONRA FLAŞ ATSINLAR EĞER KAFANIZA YATMADIYSA LÜTFEN KURMAYIN. CFW DE BİR SORUN YOK FAKAT YANLIŞ BİR ŞEY YAPTIĞINIZ DA CAHAZINIZ ZARAR GÖREBİLİR. BEN VEYA FORUMDA PAYLAŞIM YAPAN HİÇ BİR ARKADAŞ MESULİYET ALMAZ. NETİCEDE BEN TLF. UMDA BU CFW Yİ KULLANITORUM.

GÖRSEL

İNDİR :
KULLANMIŞ OLDUĞUM PROGRAMLARIN HEPSİ PROGRAMLAR.RAR OLARAK EKLENDİ, İSTEYEN İDRİBİLİR. HEPSİ MAXİCEP FORM DAN ÖZENLE SEÇİLMİŞTİR.EMEĞİ GEÇEN HERKESE TŞK. EDERİM.

GÜNCELLEME 01.07.2013 FİNAL

GÜLE GÜLE KULLANIN

LÜTFEN BİR TŞK. ÇOK GÖRMEYİN

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gza22, bilek, kelooo ve 5 diğerleri

haqanguven

haqanguven

Üye
şimdiden hayırlı olsun kardeş

• Beğen
Tepkiler: amir_tab
Ferzan

Ferzan

Üye
ben 701 kullanıyorum ama yinede emeğine sağlık:oke:

• Beğen

burakos

Üye
çok sağol uzun süredir arıyordum bugün kendim yapacaktım bende :D baya bi uğraştım sonradan sıkılmaya başlamıştım hemen deniyorum dostum çok sağol !!!

wherease

Üye
kardeş eline sağlık güzele benziyor ama dosyları indiremedim :(

• Beğen

burakos

Üye
evet o sıkıntı var , dns yi değiştirmen gerekiyor dostum

• Beğen

wherease

Üye
dns yi değiştirdim siteye giriyorum o sorun değilde üyelik istiyor ? yada kayıt olun diyor kayıt oluyorum ama mailime birşey gelmiyor ?

ky_nukro

Üye
bunun aynısını 603 ede yapsan varya cennettesin :)

burakos

Üye
usta telefona x plorer kurayım dedim sertifika hatası verdi, tarihi geriye aldım kurdum. şimdi de uygulama yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı diyor açmıyor :S

sbilen

sbilen

Üye
    Konu Sahibi
usta telefona x plorer kurayım dedim sertifika hatası verdi, tarihi geriye aldım kurdum. şimdi de uygulama yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı diyor açmıyor :S

EĞER BU CFW Yİ YÜKLEYİP TARİH VE SAATİ NORMAL ZAMANA GETİRİP BURADAKİ İÇİNDEKİNİ KURDUYSAN HİÇ BİR SORUN OLMAMASI LAZIM.

burakos

Üye
medya klasörünün içinde hangi dosyaların var acaba ? :D boşalttım içini ama hala silemedim de

sbilen

sbilen

Üye
    Konu Sahibi
medya klasörünün içinde hangi dosyaların var acaba ? :D boşalttım içini ama hala silemedim de

o klasör rof3 ile yazılım atarken kurulur için de 6 dosya var istersen ismini değiştirebilirsin. silmek için hiç denemedim. ama c:\private\200113dd\content\ matrixmenudata.xml dosyasıyla alakalı olabilir. istemiyorsan rof3 ü düzeleyip senin için paylaşabilirim.

yigitsen

Üye
indiremedik

sbilen

sbilen

Üye
    Konu Sahibi
linkler yenilendi

seyfoo52

seyfoo52

Üye
arkadaşım bunu phoneix ile flashlasak olurmu