Nokia 6510 internete giriyormu

Sponsorlu Bağlantılar

dilsem

dilsem

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6510 internete giriyormu
Arkadalar eskileri seviyorum elimde iphone var bide böyle eski telefon almak istiyorum köye gidince köyde cekermi bide radyosu icin alicam çoğu yerde ceker demi wap 1.2 diyor internete girermi????

leonidas42

leonidas42

Üye
İnternet e girse bile Google logosunu yarım saatte yükler.

Hasand.

Hasand.

Üye
opera minı ıle girebılırsın

leonidas42

leonidas42

Üye
Hasand. 6510'dan bahsediyor arkadaş. USB'den mi yükleyecen Opera Mini'yi? :D

Hasand.

Hasand.

Üye
ben karıştırdım oyle bırsey pek mumkun degil 6510 icın

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Kardeş X2-00 tavsiye ederim. Kulaklık olmadan çalışan radyo , internet perfonmansı yeteri düzeyde (aşırı hızlı değil) kamera led'ini el feneri olarak kullanabilirsin .Çift stero hâpörleri var ses konusunda sıkıntı yaşatmaz youtube dan video bile açar .

Hasand.

Hasand.

Üye
Kardeş X2-00 tavsiye ederim. Kulaklık olmadan çalışan radyo , internet perfonmansı yeteri düzeyde (aşırı hızlı değil) kamera led'ini el feneri olarak kullanabilirsin .Çift stero hâpörleri var ses konusunda sıkıntı yaşatmaz youtube dan video bile açar .
50-80 tl 5800 alabilir

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
50-80 tl 5800 alabilir
O senin zevkini bağlı.Kabul ediyorum 5800 XM güzel telefon ve kullanışlı ama tek kötülügü var internet paketini çok tüketir birde iyisini bulmak lazım .

Hasand.

Hasand.

Üye
O senin zevkini bağlı.Kabul ediyorum 5800 XM güzel telefon ve kullanışlı ama tek kötülügü var internet paketini çok tüketir birde iyisini bulmak lazım .
tuketmek ile alakası yok opera mını ile ınternetten tasarruf edılebılır

cihanata_1

cihanata_1

Üye
nokia 6120c al opera mini ile rahat rahat internete girersin videoları da izlersin ben çok sevmiştim o cihazı:)

Son düzenleme:
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
nokia 6120c al opera mini ile rahat rahat internete girersin videolarıa izlersin ben çok sevmiştim o cihazı:)
Direkt olarak opera mini mi açıyor yoksa telefonun tarayıcısı devreye giriyor mu?