Nokia 6500 Slide Proğramları

Sponsorlu Bağlantılar

deliveren4545

Üye
:nono:desteklemez olurmu hiç ben çatır çatır kullanıyorum msn yii:kop:

ToLgA_61_18

ToLgA_61_18

Üye
s40 arkdşlr..

icecrash

icecrash

Üye
valla bravo yükledim ettim diyen bir sürü adam yazmış bir allahın kuluda nerden nasıl yüklemiş yazmamış tebrikler arkadaşlar bu namusuz tel.e msn olayını bakalım dedik bu topikte 17 sayfa ilerledik hala bir yardım yok helal

ReSeArCHeR06

Üye
Evet arkadaşlar bende icecrash nickli arkadaşa katılıyorum.Benimde 6500 slide telefonum var vodafone messenger i yüklemek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.saygılar.şimdiden tşkler..

tataroglu-64

Üye
ya bu telefona uygun ne programları var yardım edin

--------------- Ekleme ---------------

bu telefonu aldığıma pişmen oldum hiç bir programı kabul etmiyor

minutari

minutari

Üye
s40 arkadşlar

birisidersin

Üye
s40 serisine giriyor 6500 slide

laren31

Üye
Elinize sağlık arkadaşlar.....

siverekliserkan

Üye
Bu vodafone msn olmuyor! Sitesine yönlendirince Desteklemiyor diyor. Çıldıracam sonunda. Bide destekleyenler arasında yazmışlar tel modelini. Bi çözüm yok mu vodafone msn'ye? Yardımlarınızı bekliyoruz yapamayanlar adına...

sambulli

Üye
Bu forum 5 para etmez

derbeder17

Üye
turkcell windows lıve msn 6500 s içinde oluyo msn yazıp 7777 gönderin eğer onay msjı geliyosa telinizde uyumlu demktir ben şuan kullanıyorum..

h4lil43

Üye
ya ark ler benım 6500 slide var hıcbırsey yukleyemıorum yardımcı olun baaa bu telefon takoz gıbı

bordones

Üye
nerde programlar

cervenoo

Üye
arkadaşlar yıllardır kullanıyorum 6500 s 'ı hala 1 oyun yükleyemedim yardımcı olun dainty41 senin verdiğin linkte mario55 die bi oyun gördüm oyunlardan arcade kategorisinde fakat indiremiyorum üstüne tıklıyorum açılıyo yanda download app yazıo turuncu renkte bi buton ona tıklıyorum bunlar çıkıyo yardım edermisin?

To Download to Your Phone:
1)
Go to m.getjar.com on your phone

2)
Select Quick Download code on the bottom of the page.

3)
Enter Code: 65 to begin download.

ozky

Üye
bu telefona oyun program yukleyip çalıştırmak dünyanın en kolay işi, ara kablosunu takıp hafıza kartının etkinleşmesini bekleyin daha sonra indirdiğiniz progranı kartın içine atın çalıştırın eğer program arıyorsanız şu siteyi deneyin.

naniss

Üye
msn

shenkie

Üye
bende 2 tane 6500 slide var bide 5800 var 6500 hıc bıseye degısmem

tayyip1990

tayyip1990

Üye
s40